На море в Турция - тема 23

  • 93 511
  • 754
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 164
3дравейте Hug на всички 3аминаващи утре, пожелавам: лек път, спокойна почивка,много настроение и само положителни емоции  Peace
А3 пътувам другия петък...не останааааа Simple Smile


И ние пътуваме другия петък  Simple Smile Нямам търпение. Вие за къде сте?
3дравей, пътуваме 3а Кушадасъ  хотел Сентинус.

# 736
  • Варна
  • Мнения: 816
Здравейте, имам нужда от помощ. От една седмица чета и съм много объркана . За първи път ще почиваме в Турция  двама възрастни и едно дете от 31.08 полет от Варна за Анталия.Не мога да избера хотел. Искам хубави басейни с пързалки за малкия - на 10г. , добре озеленено, стаите да не са много малки, да е спокойно и чисто. Бюджет  до 1700€. Има толкова много хотели , голяма чуденка. Ще съм много благодарна някой да се включи. Лека вечер.

# 737
  • Мнения: 534
3дравейте Hug на всички 3аминаващи утре, пожелавам: лек път, спокойна почивка,много настроение и само положителни емоции  Peace
А3 пътувам другия петък...не останааааа Simple Smile


И ние пътуваме другия петък  Simple Smile Нямам търпение. Вие за къде сте?
Вие къде ще бъдете?

Ние сме в Кушадасъ, хотел Батихан

Бяхме в този хотел от 01.05. до 06.05. и сме мноооого доволни. Вчера едни приятели заминаха за Кушадасъ и моята дъщеря рече: "Ееех, ако можеше да заминем с тях..." Simple Smile

# 738
  • Мнения: 14
Здравейте, в кой хотел бяхте и сте мн.доволни?Аз се интересувам от Тусан Бийч Кушадасъ.

# 739
  • Мнения: 534
Бяхме в Батихан. Peace

# 740
  • Мнения: 52
Здравейте. Другата седмица заминаваме за Сиде. Търся информация за допълнителните екскурзии организирани на място и по конкретно до Израел. Някой ходил ли е, заслужава ли си, и т.н.?
Хубаво лято на всички

# 741
  • София
  • Мнения: 2 658
Здравейте, имам нужда от помощ. От една седмица чета и съм много объркана . За първи път ще почиваме в Турция  двама възрастни и едно дете от 31.08 полет от Варна за Анталия.Не мога да избера хотел. Искам хубави басейни с пързалки за малкия - на 10г. , добре озеленено, стаите да не са много малки, да е спокойно и чисто. Бюджет  до 1700€. Има толкова много хотели , голяма чуденка. Ще съм много благодарна някой да се включи. Лека вечер.
Здравей!
Погледни коментарът ми за Cesars Temple De Lux, мисля, че отговаря напълно на изискванията ти! Погледни и в нета снимките. Аз лично съм много доволна!

# 742
  • Мнения: 1 765
Здравейте,

Тази година решихме да разнообразим лятната си почивка и сме избрали дестинация Турция. Приятелка, чийто вкус не подлагам под съмнение ми препоръча хотел Club Resort Atlantis, Seferihisar, на 60 км от Измир.

Поради факта, че не намирам Seferihisar и Измир на първа страница, ми се струва, че не е много познат/посещаван като място за почивка.
Все пак реших да попитам за отзиви от района, а и хотела, ако някой вече е бил там. Общото туристическо мнение е положително.

Мерси, предварително!

# 743
  • София
  • Мнения: 601
До пътуващите с кола - в бензиностанциите няма карти за магистралата. Купуват се от пощенски станции/клонове - P T T жълта табела.GPS ги намират точно. Плащат се само в брой. На изхода на магистралата също има такъв клон, но ние минахме в неделя и не работеше. Може да минете и без карта, но трябва да си я купите в 7-дневен срок - заредена + глоба от 24.5 турски лири - не е много  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Карти за магистралата има във free shop-a преди турската граница. Ние си купихме от там. Ако имате важаща стара карта може да я върнете и ще ви приспаднат 10 лири от цената на новата  Peace

# 744
  • Мнения: 13
Здравейте. Другата седмица заминаваме за Сиде. Търся информация за допълнителните екскурзии организирани на място и по конкретно до Израел. Някой ходил ли е, заслужава ли си, и т.н.?
Хубаво лято на всички

# 745
  • Мнения: 13
petia123, преди 3 години пътувахме от Белек до Израел. Тръгнахме в 3.00 от хотела и се прибрахме в 3.30 на следващата нощ. За един ден посетихме Гетсиманската градина, стената на плача, Божи гроб, бижутерийна фабрика, козметична фабрика и се изкъпахме в Мъртво море.Имаше включени обяд и вечеря. Въпреки, че децата тогава бяха на 5 и 7 и жегата, изкарахме страхотно. Единствено неприятно беше преминаването на проверките на летището и дългите и безмислени разпити, но определено преживяването си заслужава. Приятна почивка.

# 746
  • Мнения: 14
Здравейте!Приятелка се завърна от Атлантик Клуб Кушадасъ на 25.05.13 г Каза , че всичко е било хубаво, но анимацията все още слаба, а дискотеката не работела.Сподели , че когато си тръгвали за България вече се стягали за работа - и анимация, и дискотека.За пътуването до Кушадасъ не е очарована,пловдивска фирма мисля"ФИДАНКА'33/може и да бъркам/Автобуси без барче и телевизор, а шофьорите двама, от които на единия за първи път нощен преход и то до Турция.

# 747
  • Мнения: 2 134
Има ли завърнали се от Палм уингс ? Впечатления ...

# 748
  • Варна
  • Мнения: 10 558
Няма ли някой да пусне нова тема,да не ни заметат,моля Praynig Hug

# 749
  • Бургас
  • Мнения: 440
Здравейте!Ето и аз се включвам  с отзиви от хотел Сентинус в Кушадасъ.Вчера са завърнахме от 7-дневната ни  почивка със собствен транспорт. В Турция сме били многократно ,но за пръв път почиваме.Като цяло сме доволни с малки изключения.Пристигнахме около 18ч.защото се замотахме докато открием хотела.Чудно защо доста хора не бяха го чували ,а той не беше от най-малките и все пак на ниво.По принцип настаняването беше обявено след 14ч, но нашата стая току що я дооправаха при пристигането ни.Като минуси отчитам това ,че вратата на банята не можеше да се затваря и сушоарът почти не работеше.Дойдоха и погледнаха вратата и дотам .Банята за мен не беше много чиста.Иначе всеки ден сменяха бельото,храната много обилна и анимацията добра.Посетихме ала -карт-ресторанта -ставаше.Водата в басейна чиста,фитнес-уредите бяха на изживяване но и те долу -горе ставаха.Ползвахме сауната към хотела -безплатно.Посетихме турска баня,но не в хотела,а организирано в края на града.Градинката към  хотела много хубава и плажът много удобен.Въобще като разположение -отлично.В близост се намира и Кипа на 20мин. -пеша.А на няколко минути минават и микробусчета които водят до центъра.Поискахме си сушилник към стаята ,но го получихме в края на почивката,тъй като не бяха предвидили и трябваше да си мяткаме дрехите по столовете. Това в общи линии.Ако се интерисувате от друго питайте.С една дума почивката си заслужава.На децата не им се тръгваше -малкият дори беше със сълзи в очите.

Общи условия

Активация на акаунт