Черешката на тортата - 4 сезон - 1 тема

  • 34 983
  • 757
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607
Ч Е Р Е Ш К А Т А   Н А   Т О Р Т А Т А


През лято 2013 „Черешката на тортата” се завръща с нов звезден сезон в ефира на Нова ТВ. От 10 юни, всеки делничен ден от 20.00 ч.

Участват   
Иван Манчев и безброй звезди . . .


Това лято любимият на всички шеф Манчев запретва ръкави, за да демонстрира истинско кулинарно съвършенство – за голямото завръщане на „Черешката на тортата”. От 10 юни, в новия звезден сезон на шоуто, за първи път шеф Манчев ще кани зрителите в собствения си дом, където лично ще приготвя специални ястия. През лято 2013 той казва тежката си дума, като поставя оценка от 1 до 5 за всеки от участниците.

Част от новия регламент в предаването са специални мисии, които звездите ще получават лично от шеф Манчев в началото на всеки епизод на шоуто – от понеделник до петък, точно в 20.00 ч.

Още в първата седмица Васил Найденов ще се окаже именно черешката на тортата и специална изненада за някой от участниците. Компаниите в новия сезон ще продължават да бъдат така сплотени, а шегите на маса - още по-забавни.

Жокери за звездите, които ще разкрият своя талант през юни, и ексклузивни  подробности, феновете на шоуто могат да следят на официалната страница на „Черешката на тортата” във Facebook

http://www.facebook.com/chereshkata.na.tortata?ref=ts&fref=ts

3 сезон

Последна редакция: вт, 28 май 2013, 22:09 от Мама Цоцоланка

# 1
  • София
  • Мнения: 15 467
 Тук съм, мерси маме!

# 2
  • Мнения: 713
Супер!!
Единственото тв предаване, което може да ми липсва... Two Hearts

# 3
  • Мнения: 705
отдавна го чакам новия сезон  Hug стига сме гледали стари предавания  Simple Smile

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 613
Със сигурност ще се гледа Peace
Мерси за темата

# 5
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Маме,   bouquet Hug  bouquet

Дано е интересен този сезон.  Simple Smile Миналия го зарязах преди средата.

# 6
  • Мнения: 4 864
Поне избраха по-нормален час..

# 7
  • Мнения: 11 547
Маме!    bouquet
Този сезон ще го гледам. Радвам се, че предаването ще е отново с участието на звезди и най-вече, че ще се излъчва в нормално време.  Peace

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Ооо,супер Simple SmileАз 3-ти сезон,май съм го изпуснала newsm78По кое време са го давали?
Любимо предаване,мерси за темичката   bouquet

# 9
  • Мнения: 8 221
Най-накрая! Simple Smile

# 10
  • Мнения: 221
Маме   bouquet
И аз съм тук.

# 11
  • Мнения: 8 526
Не знаех ,че ще има нов сезон,супер.

# 12
# 13
  • София
  • Мнения: 627
И аз съм в очакване .
Сезона с обикновените хора не ми беше много интересен  Peace

# 14
  • варна
  • Мнения: 1 830
И аз тука , чакам го с нетърпение - само не разбрах кога ще го дават и от колко часа Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт