На море в Турция - 24та тема

  • 112 507
  • 776
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 7 605
Браво на тях ! "Ремонта продължава и през  нощта " .
Защо продават предварително непостроен  хотел  и ремонтни дейности до без край ?

Това е рискът когато резервираш нов хотел, особено в началото на сезона. За това и цените през 1вия сезон са по-ниски.

Стискам ви палци да не е така страшно  Praynig

# 121
  • Мнения: 60
На всички,които тръгват днес за своята почивка пожелавам много слънце,да си изкарат една незабравима почивка и на никого да не му се налага да ползва здравни услуги.Бъдете здрави и се
заредете с положителни емоции.Ние тръгваме другия петък-21.06.Весела почивка !

# 122
  • Мнения: 2 134
Татяна, благодаря !
Винаги има за първи път.
В случая, определящо беше желанието ми да бъда в нов  хотел -
не се знае дали ще имам друга възможност.
На всички - хубави и спокойни дни !
След седмица "анализ" !

# 123
  • Мнения: 284
Хотел buyuk anadolu е  хотел предимно за местното население.Хотела е на някакъв техен синдикат като техните работници почиват на половин цена и затова хотела е пълен с месни повечето с забрадки на нас миналата година не ни хареса  ако имате  въпроси съм на линия
Аз искам малко повече инфо , какво не ви е харесало там конкретно ?
И още един въпрос към всички Simple Smile ще пътуваме за Дидим началото на октомври , а сега почвам да се притеснявам дали ще е хубаво времето тогава Sad .... ?

# 124
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Мои близки бяха миналата година в Кушадасъ през последната седмица на септември, мисля че закачиха и няколко дни от октомври. Времето е било съвсем ок Peace

# 125
  • Мнения: 294
Да се присъединя и аз към групта пътуващи на 21.06 за Кушадасъ.Ние сме за Оурия Кларос.Със собствин транспорт сме 2 семейстава.Не намерих никъде инфо от описанията за хотела дали има по стаите интернет.
Имам и друг въпрос за пътните полицаи ако превишиш скороста колко е глобата,къде се плаща,взимат ли пари на ръка и ако да колко пари е редно да се дадат.От пътуванията ни досега не сме стрщали патрули,но като чета сега май имало доста.
И друго как се оправяте да ви дадат по свестни стаи.В Аква фентъзи поискахме само да са ни близо стаите ,а те ни шатнаха едните в единия край другите в другия.
И още нещо колко е литъра Дизел и от кои бензиностции е по добре да се зарежда.Много станаха въпросите.

Последна редакция: сб, 15 юни 2013, 10:55 от pipi_rz

# 126
  • Мнения: 262
Всички ,които от днес ще почиват в Анталия ,са улучили 10-ката. Страхотно време,горещо,топла вода,направо си е рай. Желаем страхотни положителни емоции на всички.Чао от IC Green Palace.Ние си тръгваме следобед,след най-тежката ни почивка откакто сме в Турция от години насам. Като се приберем тези дни ще пиша. ПП.ЗК Булстрад са 100% безхаберници и противняци,без капка съчувствие към проблемите на своите клиенти.  

# 127
  • Мнения: 195
Да се присъединя и аз към групта пътуващи на 21.06 за Кушадасъ.Ние сме за Оурия Кларос.Със собствин транспорт сме 2 семейстава.Не намерих никъде инфо от описанията за хотела дали има по стаите интернет.
Имам и друг въпрос за пътните полицаи ако превишиш скороста колко е глобата,къде се плаща,взимат ли пари на ръка и ако да колко пари е редно да се дадат.От пътуванията ни досега не сме стрщали патрули,но като чета сега май имало доста.
И друго как се оправяте да ви дадат по свестни стаи.В Аква фентъзи поискахме само да са ни близо стаите ,а те ни шатнаха едните в единия край другите в другия.

Здравей , интернет има в близост до централната сграда , ние бяхме в най-отдалечената вила и нямаше но пък се хващаше добре гръцкия мобилен оператор.
Не сме се пазарили за стая - но по моя препоръка гледайте да не сте на първия етаж във вилите . Ние бяхме на 3 с изглед море - беше всъщност мнооого страничен изглед море  Laughing
Разстояниятя са големи и е хубаво да сте по-близо до централнат сграда.

# 128
  • Мнения: 294
Да се присъединя и аз към групта пътуващи на 21.06 за Кушадасъ.Ние сме за Оурия Кларос.Със собствин транспорт сме 2 семейстава.Не намерих никъде инфо от описанията за хотела дали има по стаите интернет.
Имам и друг въпрос за пътните полицаи ако превишиш скороста колко е глобата,къде се плаща,взимат ли пари на ръка и ако да колко пари е редно да се дадат.От пътуванията ни досега не сме стрщали патрули,но като чета сега май имало доста.
И друго как се оправяте да ви дадат по свестни стаи.В Аква фентъзи поискахме само да са ни близо стаите ,а те ни шатнаха едните в единия край другите в другия.

Здравей , интернет има в близост до централната сграда , ние бяхме в най-отдалечената вила и нямаше но пък се хващаше добре гръцкия мобилен оператор.
Не сме се пазарили за стая - но по моя препоръка гледайте да не сте на първия етаж във вилите . Ние бяхме на 3 с изглед море - беше всъщност мнооого страничен изглед море  Laughing
Разстояниятя са големи и е хубаво да сте по-близо до централнат сграда.
 bouquetние сме в основната сграда с изглед море,на кой оператор се закачихте

# 129
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Всички ,които от днес ще почиват в Анталия ,са улучили 10-ката. Страхотно време,горещо,топла вода,направо си е рай. Желаем страхотни положителни емоции на всички.Чао от IC Green Palace.Ние си тръгваме следобед,след най-тежката ни почивка откакто сме в Турция от години насам. Като се приберем тези дни ще пиша. ПП.ЗК Булстрад са 100% безхаберници и противняци,без капка съчувствие към проблемите на своите клиенти.  
Hug  Много е неприятно с такива емоции и то по време на почивка  ooooh!  Стискам палци вече всичко да е наред на бг територия  Peace
А опитахте ли да се обърнете към хотела за съдействие ?

# 130
  • Мнения: 195
pipi_rz    не помня кой от гръцките оператори беше.   Май се хващаше само един ,но  който и да е от техите  все пак е по- добре от турските  Grinning.

# 131
  • Мнения: 1 444
Здравейте!
Ние бяхме от 24.05. до 2.06. в Сиде (или по-скоро околността ;п), Анталия и съм много доволна, та затова искам да споделя и да похваля хотела. Simple Smile
Hotel Serenis, 4 звезди. Много е голям, двора му като площ също е огромен и е ограден със зид. Имат 3 басейна, единия е много голям на него има и 2 водни пълзалки, има още един голям, с малки басейнчета около него като за дечица и третия е по-малък, направен е като море - започва съвсем плитко и става по-дълбоко, но не кой знае колко. На него по 2 пъти на ден за около час правят изкуствени вълни и е мн. забавно Simple Smile В градината има голяма тревна площ, имат и театрална сцена, място за футбол. Стаите също са им хубави и чисти (единствено на нас климатикът ни се стори слаб или ние не знаехме как да го настроим, но по-соро не беше в нас проблема, но ние не отидохме по жегите, така че не ни беше проблем), персонала е услужлив.
Плажа им е  много хубав със ситен пясък, няма никакви камъни, шезлонгите и чадърите са безплатни. На плажа имат и място за обяд, където носят ядене от ресторанта за тези, които не искат да се прибират в хотела специално за да ядат. Естествено асортимента е по-малък. На плажа има също и диспенъри със сок, вода, ледени сокове, айрян - безплатни са. Има и бар.
Храната на мен ми хареса, имаше и риба и месо и вегетариански ястия, плодове. Имаше диня и то хубава. По картинките на хотелите винаги слагат украсени дини за реклама, а като отидеш сервират веднъж за една седмица и то някоя мърлива диня. Затова на мен динята ми се вижда важен критерий.  Grinning
Хотелът не е на плажа, на около 500 метра е, но не ни беше никакъв проблем, те си имат тяхно шатъл-автобусче (кабриолет:п) на всеки 10 мин., кара хората от хотела към плажа, а от плажа взема тези, които искат да се прибират. Под тавана на автобусето има закачена мрежа, като окачен таван :Д и там се слагат дюшеци, пояси и други такива плажни аксесоари. Иначе може и да се върви, но някак пътят не е особено живописен, около хотелите са оставили едни треволяци да растат, което мен много ме изненада, защото не прави добро впечатление.
На 2 минутки от хотела е главния път, който отива към самото Сиде, не сме ходили пеша, иначе има доста магазини и по тази улица. С маршрутката беше 1,50 евро до Сиде, за 10 мин. се стига. Има и плажна алея, но тя започва малко по-нататък по плажа, не точно от този на Серенис. По самия плаж също може да се върви до там или просто да се разходите.

В хотела има постонянна анимация за деца, екипа им е добър, имаше много семейства, явно е популярен хотела с това. Определено е подходящо за "с деца на море" Simple Smile

Последно да кажа, че в целия курорт има страшно много немци (много бяха културн всички Simple Smile). Както например  в Кемер бъка с руснаци, така е в Сиде с германци. В хотела всички говорят немски, английския им не е чак толкова добър, но се оправихме без проблеми.

Давам линк към Фотобукет, направих му албум на хотела (обаче нещо ми се разбъркаха снимките), има и от плажа снимки. Също има и 2 клипа, единия е леко несполучлив на пътя с автобуса, другия е на малкия басейн по време на вълни.

http://s1363.photobucket.com/user/rad_una/library/Hotel%20Sereni … sort=3&page=2





Последна редакция: сб, 15 юни 2013, 15:27 от MondoCane

# 132
  • Мнения: 60
Поздравления за хубавите снимки и споделените впечатления.Дано има повече като вас-доволни от
почивката .

# 133
  • Мнения: 539
MondoCane би ли споделила през коя агенция резервирахте?

# 134
  • Мнения: 4
Привееет , искам да попитам има ли хора за полета довечера за БОДРУМ? Някой да е бил в ИСИС Хотел СпА и  ДАЙМАНД ОФ БОДРУМ??

Общи условия

Активация на акаунт