На море в Турция - 24та тема

  • 112 498
  • 776
  •   1
Отговори
# 150
# 151
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
zorii  Много слънчеви и красиви снимки   bouquet

# 152
  • Мнения: 416
Вълшебствоnaskaa  newsm51

# 153
  • Мнения: 2 787
Здравейте! Тази сутрин се завърнахме от Палм Уингс Кушадасъ.
 Ще се опитам да изкажа своето мнение. Разпределението на сградите на терена е много точно премерено. Има блокове A B C D E и F. В блок А е рецепцията, фитнес и Spa, жилищни стаи. Блокове В С и D са изцяло жилищни. От южната страна на блокове C и D има по два малки басейна и стаите от първия етаж излизат точно на тези басейни. Нашата стая беше точно такава. Има шезлонги и чадър. Много са удобни /тези басейни/ за изолиране от многото хора и шум. Блокове Е и F са основният ресторант и големият бар до басейна, където може да се похапне и пийне почти през целия ден. На втория етаж на основния ресторант се намират A La Cart. Там има бар, който работи 24 часа, дискотека, една голяма тераса с прекрасен изглед към морето. На тази тераса два или три пъти в седмицата има жива музика и танци. Стаите са прилични като големина - две легла /може отделно, може и като спалня/, доста широко кресло и малка масичка. Гардеробчетата не са достатъчно големи. Банята - без забележки. Зарежда се непрекъснато с шампоан, душ-гел, балсам за коса и сапуни. Смяна на хавлиите - ежедневно. Храната - без забележки. Пристигнахме на 08.06 към 13.00 часа. Току що бяха пристигнали няколко български автобуса и пред рецепцията цареше невероятен хаос. Голяма част от стаите бяха подготвени за настаняване чак към 18.00 часа. Същото се получи и на 15.06, когато напускахме хотела. Автобусите пристигнаха преди обяд, стаите още не бяха освободени и хаосът отново беше пълен. На рецепцията се заформяха купчинки с багаж и хората бродеха като "браунови частици". Това е най-големият проблем за хотела - не добра организация. На второ място - почистването на стаите е малко през пръсти. Като обобщение: хубавите неща са много повече от тези, за които може да се направи зебележка, прекрасно съотношение цена - качество. Неприятните моменти са свързани основно с това, че всичко в този хотел е ново, най-вече обслужващият персонал. С течение на времето това ще се оправи. Другата ми забележка е, че сградите са малко повече за територията като цяло. Няма да се разочаровате. Ще ви хареса. Малко по-късно ще сложа и снимки, но трябва да ги избера, защото фотоапаратът ми се развали /държа се като капризна госпожица - когато иска снима, когато не иска се получава бяла пелена/ Това в рамките на шегата.

ndimitrovaq, много ти благодаря за изчерпателната информация, чакаме снимките, моля те дай малко инфо за плажа, анимацията и А Ла Карт р-та как се ползва и каква храна сервират- С агетция ли пътувахте, ако  не е тайна сподели коя, мерси.
zorii   bouquet

# 154
  • Мнения: 242
Jane2013, плажът е хубав, но когато има вълни има и водорасли.  Анимацията е слабичка, доста са мързеливи, разчита се повече на външни продукции за вечерната анимация. Има едно 11 годишно момче, което води дискотеката на децата и се справя добре. От А ла карт ходихме на турския - беше много вкусна вечеря. Прави се резервация на рецепцията. На другите не сме ходили.
Пътуваме със собствен транспорт. Резервацията си направихме с Ориент 99.

# 155
  • Мнения: 1 262
Запис и от мен,благодаря за отзивите ,към началото на юли ще се включа и аз с отзиви от хотел Атлантик-Кушадасъ. Hug

# 156
  • Мнения: 29
Здравейте!
И ние се завърнахме от една хубава почивка в Holiday resort hotel 4* Didim
За първи път сме на ал инклузив и нямаме база за сравнение.Но сме доволни от всичко.Добавила съм албум със снимки.
Пътуването На отиване имаше срив в системата за коли на турската граница и се наложи да чакаме няколко часа по колите.За автобусите нямаше такъв проблем ,тях ги пропускаха .После разбрахме че този срив в системата е бил за всички КППта .
На връщане минахме за 10мин. Минавахме през М.Търново.
Стаите уютни,големи .Почистването на ниво,кърпите се сменяха ежедневно .Камериерките мили и любезни
Плажът плитка и бистра вода без никакви вълни ,защото е в залив .Всяка сутрин с търмъци изчистваха излезлите водорасли .Не ми хареса това,че са махнали чадърите и са сложили тента /снимала съм я / Струва ми се че в разгара на сезона ,ще е твърде тясно за всички под нея .
Басейна чист,водата приятна .Ролбата се пускаше към 14ч.,аз така и не успях да я пробвам ,защото приспивах детето по него време
Храната много и разнообразна .Но голяма част от нея е пикантна .Внимавайте ако имате проблеми със стомаха.Питиета също много и по всяко време
Анимацията изключително много ми хареса.Имаше детска дискотека и много се забавляваха малките.След това имаше и по някакви забави за големите.Най ми хареса един ансамбъл с турски танци ,които гостуваше едната вечер.
Внимавайте за скоростта .Навръщане почти на всеки град имаше полицаи.Има цивилна кола в която е радара и като се подмине след половин километър е патрулката която спира тези които са превишили скоростта.В един проливен дъжд ,полицаите с дъждобрани бяха спрели в колона поне 5-6 автомобила .
На кратко това е ,ако имате въпроси насреща съм  Wink
Хубаво лято на всички и незабравими мигове  Hug

# 157
  • Мнения: 210
mari:) И ние сме там от 1 юли!

# 158
  • Мнения: 131
В неделя се върнахме от Кушадаса Голф енд Спа. Комплекса е много голям- като малък квартал. Пътувахме с кола. Пристигнахме към 9ч.  сложиха ни гривните и ни пратиха на закуска.   Стаите бяха готови към 2ч. Помолихме за съседни стаи и такива получихме. Тези, които са на 1-ви етаж са много приятни , защото от терасата излизаш направо на тревичката отпред. Комплекса е на хълм и денивелацията е сериозна, има много стълби и обувки с токче за вечерите не са препоръчителни. NaughtyПрез комплекса постоянно вървят малки голф-колички и ако им махнеш- спират и те карат до стаята ти.А стаята е по-скоро апартамент.Нашата се води класик сюит- има голяма трапезария с кухненски бокс, висока маса с 6 стола, диван , фотьойли, холна маса 2 телевизора ,уредба. Бокса е оборудван от....до....ние ползвахме само микров. и пералнята.Банята е с вана. Нашите приятели бяха в същия тип стая ,но даже имаха 2 бани - едната с вана , а другата с душ кабина.Отделно има 2 стаи едната с 2 единични легла  и другата с голяма спалня.Има ютия, дъска за гладене и......прахосмукачка newsm79 ThinkingСтаите ги чистят всеки ден ,но не влагат много усилия.Ние бяхме в сектор PINES с изглед към морето и остров Самос.Терасата е широка с голяма маса с 4 стола.Има много басейни и постоянно имаше свободни шезлонзи.Не знам защо, но басейна пред нашия корпус беше по-студен и ние ходихме на основния басейн пред ресторанта.Нашия басейн беше с приливник в единия край и водата която преливаше падаше в по-малък басейн на долното ниво.Може би заради постоянната циркулация водата беше по-студена.Времето беше хубаво- само 1 ден валя. До всеки голям басейн има плитък детски.Храната беше много добра, но и по-изобилна съм виждала миналата година в Ефесия холидей бийч клуб.Вечер си е хадничко.В Кушадаса вечер може и с дрехи с презрамки, но горе на хълма-не.Комари няма. Следобед има сладолед.На баровете около басейните постоянно има пица, спагети картофи, салата и гюзлеми до основния басейн.МНого сме доволни, общо взето на хотела му липсва само още малко зеленина.Снимки ще кача по-късно

# 159
  • Мнения: 60
Добре дошли на всички завърнали се от почивка.Благодаря ви за споделените положителни мнения
и най-вече за прекрасните снимки.Ние тръгваме след 3 дни и чета с голям интерес.
Има ли завърнали се от „Виста Хил“ Кушадасъ?

# 160
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 275
Здравейте! Моля за скорошни отзиви за GREEN NATURE RESORT & SPA - 5* Мармарис. Има доста противеричиви мнения за него и ми се иска нещо по скорошно.Ще почиваме там от 30.08 до 07.09 с резервация от Алфа тур.Ако има  някой от вас резервирали за същия период за същия хотел ще се радвам да се запознаем

Няма ли никой впечаления за този хотел. Моля споделете нещо за него!!!!

# 161
  • Мнения: 416
Ние тръгваме след 3 дни и чета с голям интерес.
Има ли завърнали се от „Виста Хил“ Кушадасъ?

Ние взехме с автобуса 2 семейства от Виста Хил. Отвън хотела ми се видя страхотен, за съжаление отзивите не бяха такива. Дано вие да останете доволни!
Но нека се включи все пак някой, който е бил там, аз само разпитвах, защото отвън хотела ме впечатли.

# 162
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
Здравейте,вчера се завърнах от хотел Веноса Бийч Ресорт в Дидим по-късно,ще споделя мнението си за хотела.Сега ще ви пусна няколко албума от екскурзиите, които си направих и от които останах много доволна! https://www.facebook.com/media/set/?set=a.533149483387241 и https://www.facebook.com/media/set/?set=a.533204180048438.107374 … 813386&type=1 и https://www.facebook.com/media/set/?set=a.533174396718083.107374 … 813386&type=1

# 163
  • Мнения: 1
Здравейте, мили мами Simple Smile
Тази година за първи път с приятелят ми искаме да заминем в Турция на море но съм много затруднена и спешно Ви моля за вашето мнение за тур оператори и хотели който ми предлагат.Плануваното заминаване е за 19.06
Тур оператор ВЕРСО ТРАВЪЛ ми предлага хотел HOTEL FLORA SUITES 3* - КУШАДАСЪ който е ремонтиран и обновен миналата година и бил много добър на база бюджета ни от 1200 лв. за двамата.

Тур оператор EMERALD TRAVEL  BULGARIA ми предлага следните предложения :
Бодрум:
GUMBET HOLIDAY BEACH (3*), ALL INCLUSIVE - 1208 лв.
AKVARIUM BEACH HOTEL (3*), ALL INCLUSIVE - 1262 лв.
AEGEAN GARDEN (3*), ALL INCLUSIVE - 1208 лв.
 Мармарис:
ASLI HOTEL (3*), ALL INCLUSIVE - 1086 лв.
MODA BEACH HOTEL (3*), ALL INCLUSIVE - 940 лв.
CLUB HOTEL PINETA (3*), ALL INCLUSIVE - 1096 лв.


МНОГО ВИ МОЛЯ ДА МИ ПОМОГНЕНЕ С МНЕНИЯ ЗА ХОТЕЛИТЕ НА КОЙ ОТ ТЯХ ДА СЕ СПРА ???? Много се надявам на тази почивка да се случи нещо хубаво и искам да е специална  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 164
  • Мнения: 60
Поздравления и благодарности за чудесните снимки.Вижда се,че сте прекарали забавно.

Общи условия

Активация на акаунт