На море в Турция - 24та тема

  • 112 511
  • 776
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 216
Моля за помощ,

колебая се между 2 хотела в Кушадасъ - Виста Хил и хотел Adakule, еднакви ми излизат като цена.
Някой има ли поглед върху тях и кой би ми препоръчал?
Мерси

# 631
  • София
  • Мнения: 350
Моля за помощ,

колебая се между 2 хотела в Кушадасъ - Виста Хил и хотел Adakule, еднакви ми излизат като цена.
Някой има ли поглед върху тях и кой би ми препоръчал?
Мерси

Един глас за Виста Хил

# 632
  • Мнения: 71
И аз днес получих ваучерите за нашата почивка от 03.09. в Палома Клуб Султан- Кушадасъ  Sunglasses. Вече започвам да се настройвам ваканционно. Ще пътуваме с кола на 02.09., като искам да направим някъде и междинна нощувка. Моля за съвет за приличен хотел по средата на пътя!
Чудесен избор. Peace
В края на юни изкарахме там чудесна почивка (най-хубавата ни досега). Не ни се тръгваше. Simple Smile
С удоволствие бихме посетили отново Палома Клуб Султан, но има още толкова много за откриване. Sunglasses
Ще имате страхотна и запомняща се почивка. Hug

# 633
  • Мнения: 134
Аз направих резервация за междинна нощувка в Чанаккале в този хотел http://www.booking.com/hotel/tr/egem.bg.html?aid=339530;label=59 … afefb5a9ae;dcid=2
Не съм била там, но отзивите и цените са добри.

# 634
  • Мнения: 23
Моля за помощ,

колебая се между 2 хотела в Кушадасъ - Виста Хил и хотел Adakule, еднакви ми излизат като цена.
Някой има ли поглед върху тях и кой би ми препоръчал?
Мерси


Не сме били в Adakule, но миналта година бяхме във Виста.Останахме силно разочаровани от храната и отвратителната миризма на тоалетна край плажа /който е на платформа, дълбоко е,има много скали, камъни и морски таралежи,задължително трябва да сте с плувни обувки/ и двата басейна  през целия ни престой.Стаите са хубави,хигиената е на средно ниво,персоналът благоразположен.На 15 мин. е с бусче до центъра.Наблизо има голям постоянен битак и KIPPA.Басеините са малки за този голям хотел!Аниматорите бяха изключително досадни.Вечер в амфитеатъра правиха интересни програми,но ние предпочитахме да се разхождаме по крайбрежната алея на Кушадасъ.Ако имате още въпроси - питайте!!!

# 635
  • Мнения: 6
Здравейте момичета, за тази година съм се спряла на Кущур клуб-Кушадасъ. Доколкото се справям с руски и английски-чета 90% положителни мнения във всяко отношение. Тук, обаче мненията са доста старички. Някой ходил ли е скоро там? Имате ли пресни впечатления? Имате ли идея каква е разликата между "garden rooms" и "superior rooms", освен, че едните са в едноетажни постройки, а другите-в двуетажни(разликата в цената е пренебрежимо малка) newsm78?

# 636
  • Варна
  • Мнения: 15
Здравейте, отне ми доста време да прочета всичко написано тук. Решихме тази година да почиваме в Турция. Възможните дати са 28.09 или 5.10, разбрах от форума, че най-добре е да изберем Анталия, заради времето. Бюджета ни е 2 300 лв. Двама възрасти, две деца на 10г. и на 7 месеца. Държим на хубав плаж, храна, разположение и пързалки. Задължително при нас е самолетна почивка. Ходихме до офис на Алфа тур и ни предложиха Majesty Mirage Park 5* и Daima Resort 5*. От сайта си избрахме и Utopia world hotel в Алания. Гледах и в страницата на Тез Тур, но в Бохемия ми обясниха, че не предлагали директно почивки, а чрез посредници. Говорим за Варна.

Молбата ми е ако някой има отзиви за изброените хотели да сподели, ще се радвам и на други предложения. Коя агенция предлага най-изгодни почивки според вас?

# 637
  • Мнения: 2
Здравейте момичета, за тази година съм се спряла на Кущур клуб-Кушадасъ. Доколкото се справям с руски и английски-чета 90% положителни мнения във всяко отношение. Тук, обаче мненията са доста старички. Някой ходил ли е скоро там? Имате ли пресни впечатления? Имате ли идея каква е разликата между "garden rooms" и "superior rooms", освен, че едните са в едноетажни постройки, а другите-в двуетажни(разликата в цената е пренебрежимо малка) newsm78?
Един глас от мен за Кущур Клуб! През юни бяхме там. Останахме изключително доволни. Разликата в стаите ни обясниха, че е в пространството. Супериор са по-просторни, големи, а гардън са по-малки. В гардън не съм влизала, но предполагам, че мебелировката няма да е много по-различна от супериорните стаи. Най-много да няма допълнителната масичка и креслото, които са в другите стаи. Ако те интересува нещо конкретно, насреща съм.

# 638
  • Мнения: 5 696
Моля за помощ,

колебая се между 2 хотела в Кушадасъ - Виста Хил и хотел Adakule, еднакви ми излизат като цена.
Някой има ли поглед върху тях и кой би ми препоръчал?
Мерси

Тази година бяхме в Адакуле. Не сме много доволни. Доста занемарен е!
За пътуването: Пътувахме с автобус на Ориент 99 и мога да кажа, че техните автобуси са едни от най-добрите.
За настаняването: Пристигнаме към 5 часа сутринта,сложиха ни гривни към 10 ч.,а ни настаниха към 12:00ч. Ние не бяхме в основната сграда, а в Анекса,който е на 50 м. от нея. Стаите не са лоши, просторни,но мебелировката и банята са доста захабени. Имаше и тераса, но изгледа беше към едни чукари.
Интернет в стаите нямаше,само в лобито и ресторанта.
За хигиената: Стаите ги чистиха всеки ден след обяд, но не сменяха нито хавлиите, нито чаршафите. Басейните не ги чистиха всеки ден и водата се замърсяваше.
За храната: Еднообразна храна, липсваха плодове, освен диня и пъпеш,няколко пъти ябълки и сини сливи. След обяд имаше много хубави пици, гюзлемета, пидета и други техни специалитета.
За плажа и басейните: Плажът е на платформа с малко шезлонги. Басейните са 5 или 6, има и бебешки, и аква парк с три пързалки.
За анимацията: Изключително слаба, да не кажа, че почти нямаше такава.
Зеленината и тревните площи не са особено много, хотелът е разположен на терен с огромна денивелация и се стига с асансьори до плажа- всичко е на тераси и общо взето е доста стръмно.
Ресторанта е хубав с изглед към морето, но на терасата няма никаква сянка,нито чадъри ,нето тенди и на обяд не може да седнеш там, защото щеше опечеш здраво. Вечер чак към 8 часа можеш да седнеш.
Проблем има с шезлонгите и особено чадърите, сутрин се става рано за да си запазваш място.
Туристите са предимно турци и руснаци.
Окачванията ни бяха за нещо по-добро, но уви!

# 639
  • Мнения: 741
И аз днес получих ваучерите за нашата почивка от 03.09. в Палома Клуб Султан- Кушадасъ  Sunglasses.
Чудесен избор. Peace
В края на юни изкарахме там чудесна почивка (най-хубавата ни досега). Не ни се тръгваше. Simple Smile
С удоволствие бихме посетили отново Палома Клуб Султан, но има още толкова много за откриване. Sunglasses
Ще имате страхотна и запомняща се почивка. Hug
Много благодаря! Прочетох отзива ти и се насладих на снимките! Определено ми се подобри настроението!  Hug

И от мен един глас за Кущур клуб- Кушадасъ! Разгледах го комплекса на място и много ми допадна!

# 640
  • София
  • Мнения: 6 559
Аз направих резервация за междинна нощувка в Чанаккале в този хотел http://www.booking.com/hotel/tr/egem.bg.html?aid=339530;label=59 … afefb5a9ae;dcid=2
Не съм била там, но отзивите и цените са добри.
Ние бяхме в Egem pension. Много свестен, отзивчив и добродушен персонал. За разлика от отзивитер които изчетох в нета, говореха сносен английски. Стаите бяха след основен ремонт и много чисти. Закуската е бедничка, но няма да умрете от глад Simple Smile

# 641
  • Варна
  • Мнения: 10 558
Здравейте, отне ми доста време да прочета всичко написано тук. Решихме тази година да почиваме в Турция. Възможните дати са 28.09 или 5.10, разбрах от форума, че най-добре е да изберем Анталия, заради времето. Бюджета ни е 2 300 лв. Двама възрасти, две деца на 10г. и на 7 месеца. Държим на хубав плаж, храна, разположение и пързалки. Задължително при нас е самолетна почивка. Ходихме до офис на Алфа тур и ни предложиха Majesty Mirage Park 5* и Daima Resort 5*. От сайта си избрахме и Utopia world hotel в Алания. Гледах и в страницата на Тез Тур, но в Бохемия ми обясниха, че не предлагали директно почивки, а чрез посредници. Говорим за Варна.

Молбата ми е ако някой има отзиви за изброените хотели да сподели, ще се радвам и на други предложения. Коя агенция предлага най-изгодни почивки според вас?






Ивче,датите вие ли ги избирахте или са ви посочени от агенция,защото ние си платихме почивката на 12.07 ,с Алфа Тур ,но ни казаха,че единствените свободни дати за самолета са от 12.10 нататък,побързайте ,а за хотелите влез в Трипадвайзъра или Холидейчека и виж отзивите за хотелите  Peace

# 642
  • Варна
  • Мнения: 15



Ивче,датите вие ли ги избирахте или са ви посочени от агенция,защото ние си платихме почивката на 12.07 ,с Алфа Тур ,но ни казаха,че единствените свободни дати за самолета са от 12.10 нататък,побързайте ,а за хотелите влез в Трипадвайзъра или Холидейчека и виж отзивите за хотелите  Peace
[/quote]

esstela, ние бяхме преди две седмици и нищо не казаха за липса на места. Говоря за офиса в Гранд МОЛ! Благодаря ти за информацията, ще проверя и за рейтинга и отиваме да резервираме!

# 643
  • София
  • Мнения: 6 967
Привет! Grinning
Все още не сме ходили в Турция, пък ни се ходи и гледам оферти за началото на септемви. Искаме като за начало да отскочим до Айвалък с колата.Този хотел съм избрала "HALIC PARK" ..има ли отзиви за него  Thinking?

# 644
  • Варна
  • Мнения: 10 558



Ивче,датите вие ли ги избирахте или са ви посочени от агенция,защото ние си платихме почивката на 12.07 ,с Алфа Тур ,но ни казаха,че единствените свободни дати за самолета са от 12.10 нататък,побързайте ,а за хотелите влез в Трипадвайзъра или Холидейчека и виж отзивите за хотелите  Peace

esstela, ние бяхме преди две седмици и нищо не казаха за липса на места. Говоря за офиса в Гранд МОЛ! Благодаря ти за информацията, ще проверя и за рейтинга и отиваме да резервираме!
[/quote]

Точно там и ние ходим,дано намерите места Peace
http://www.holidaycheck.ru/hotel-%D0%98%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80% … rt-hid_38452.html
http://www.holidaycheck.ru/hotel-%D0%98%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80% … t-hid_147699.html
http://www.holidaycheck.ru/hotel-%D0%98%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80% … d-hid_157205.html


http://www.tripadvisor.com/ShowUserReviews-g660503-d296310-r1414 … ranean_Coast.html

Последна редакция: вт, 06 авг 2013, 18:59 от esstela

Общи условия

Активация на акаунт