32СОУ - СЛЕД СЕДМИ КЛАС

  • 2 877
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
ЗДРАВЕЙТЕ! Приети сме в 32 соу.Пишете всички които имат ифор. за училището.
Благодаря Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

Последна редакция: сб, 06 юли 2013, 13:09 от lidi3005

# 1
  • Мнения: 3
Привет!И ние сме в 32 СОУ - АЕ/НЕ.

# 2
  • Мнения: 2 701
И дъщеря ми е там с АЕ/НЕ.
Чували ли сте неща за училището?

# 3
  • Мнения: 3
И дъщеря ми е там с АЕ/НЕ.
Чували ли сте неща за училището?

Зорибори,мисля че с теб обменихме скромни мнения в седмокласната тема! Simple SmileГоворила съм с две учителки и с други хора и оставам с впечатлението,че у-щето е доста прилично GrinningДано наистина да е така,децата да си харесат класа и учителите,да се учат отлично и да се чувстват добре!

Последна редакция: чт, 18 юли 2013, 13:42 от pepina17

# 4
  • Мнения: 2 701
И дъщеря ми е там с АЕ/НЕ.
Чували ли сте неща за училището?

Зорибори,мисля че с теб обменихме скромни мнения в седмокласната тема! Simple SmileГоворила съм с две учителки и с други хора и оставам с впечатлението,че у-щето е доста прилично GrinningДано наистина да е така,децата да си харесат класа и учителите,да се учат отлично и да се чувстват добре!
Наистина си говорихме. Аз чух много добри отзиви, но имаше и няколко крайно лоши коментара.

# 5
  • Мнения: 3
И дъщеря ми е там с АЕ/НЕ.
Чували ли сте неща за училището?

Зорибори,мисля че с теб обменихме скромни мнения в седмокласната тема! Simple SmileГоворила съм с две учителки и с други хора и оставам с впечатлението,че у-щето е доста прилично GrinningДано наистина да е така,децата да си харесат класа и учителите,да се учат отлично и да се чувстват добре!
Наистина си говорихме. Аз чух много добри отзиви, но имаше и няколко крайно лоши коментара.
Крайно лоши???? Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 2 701
Да. Една майка от квартала каза, че било много зле, но не даде подробности, защото вече се бях ме записали. Същата информация получих и от още едан жена. От друга страна имаше над 5 позитивни мнения. А какво е ще разберем след два месеца.

# 7
  • Мнения: 3
А на тези жени децата им са там в гимназията или това го констатират от поведението на на учениците?И защо не е казала конкретно какво не харесва?

# 8
  • Мнения: 2 701
А на тези жени децата им са там в гимназията или това го констатират от поведението на на учениците?И защо не е казала конкретно какво не харесва?
Едното мнение го чух от жена, чиято приятелка има син, който учи в 32 СОУ. Коментарът беше: "Толкова лоши отзиви ни дадоха, чв изобщо не кандидатствахме там.
Второто негативно мнение беше от учителкана на дъщеря ми по БЕЛ. "Не ходете там. Нищо не се учи. Много е зле.'
Положителните мнения са повече. На две мои познати децата сега завършиха 8 клас и те ме агитираха да запиша детето там. Казаха, че са много доволни.
През ръка получих информация за още около 5 деца, които са доволни от училището. Три от тях са деца на доктори и предполагам, че критериите им не са ниски.
Друг положителен отзив получих от дете, което от 10 клас се е преместило със семйството си в Лондон. Там децата са го питали, къде се е научил да говори толкова правилно английски и как така пише по грамотно от тях.
Куде е истината не знам. Със сигурност има значение и отношението на детето към ученето.

# 9
  • Мнения: 486
Мами, не се притеснявайте. Ние не сме в това училище, но имам инфо от жена, която преподава там. Тя ми го препоръча и каза, че училището е много добро, особено езиковата им подготовка. От 9-ти клас учат различни предмети на английски език. Освен това училището показва много добри резултати на ДЗИ след 12-ти клас. Мисля, че сте попаднали на добро място и само от децата ви зависи какво ще научат за напред. Успех.

# 10
  • Мнения: 2 701
Мами, не се притеснявайте. Ние не сме в това училище, но имам инфо от жена, която преподава там. Тя ми го препоръча и каза, че училището е много добро, особено езиковата им подготовка. От 9-ти клас учат различни предмети на английски език. Освен това училището показва много добри резултати на ДЗИ след 12-ти клас. Мисля, че сте попаднали на добро място и само от децата ви зависи какво ще научат за напред. Успех.
Редвам се да го чуя.

# 11
  • Мнения: 3
Мами, не се притеснявайте. Ние не сме в това училище, но имам инфо от жена, която преподава там. Тя ми го препоръча и каза, че училището е много добро, особено езиковата им подготовка. От 9-ти клас учат различни предмети на английски език. Освен това училището показва много добри резултати на ДЗИ след 12-ти клас. Мисля, че сте попаднали на добро място и само от децата ви зависи какво ще научат за напред. Успех.
Благодаря за хубавите думи!Дано е така и наистина зависи от децата!Успех и на вас и хубаво лято!

# 12
  • Мнения: 4
Благодаря на всички Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

# 13
  • Мнения: 55
Дъщеря ми е приета в 32 СОУ АЕ/ФЕ. Това й беше 1-вото желание в това у-ще. И сме много доволни Положителните отзиви ги получихме, когато взехме отпусното от старото у-ще  - от зам.директора и още 2-3 учителки. Аз също съм чула и не чак до там положителни - напр. че някои учители в 9клас не знаели добре АЕ и в час минавали на бълг.език,че директорката била комерсиална и т.н но предпочитам сами да добием представа, все пак повече са положителните мнения, които съм чула.Simple Smile

# 14
  • Мнения: 2 701
Реших да поразбудя темата. Вече минаха почти два месеца и понасъбрахме впечатления. Дъщеря ми е в 8 Б, при госпожа Христова, и сме много доволни.  Много е взискателна по отношние на езика и в същото време е прекасен човек и педагог. Децата са респектирани и амбицирани, но и доволни от доброто отношение към тях.
Като си смомня, колко рев изревах, че не я влязла в I ЕГ или II ЕГ ...

Общи условия

Активация на акаунт