Ийит Йозшенер и другите лоши момчета на турското кино # Çapulcu kulübü # 123

  • 44 728
  • 750
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 547
Турция: Валията на провинция Хатай съобщи за 24 ранени при масовите протести през последните четири дни
15 юли 2013 | 12:12 | Агенция "Фокус"
Начало / Турция
Антакия. Валията на провинция Хатай Джелялеттин Лекесиз съобщи, че в централния град на провинцията Антакия през последните четири дни по време на масовите протести са ранени 24 души, от които 16 граждани и 8 полицейски служители, съобщи информационната агенция Догу хабер ажансъ (ДХА). Валията направи оценка на ожесточените стълкновения в квартал „Армутлу”, провокирани от масовото недоволство по повод смъртта на 19-годишен студент, ранен при антиправителствена демонстрация в провинция Ескишехир и погребан в родния му град Антакия, като призова всички към здрав разум и хладнокръвие,
По негови данни на 13 юли към 02.06 часа от групата протестиращи е стреляно 5-6 пъти с бойно оръжие. От стрелбата е ранен в китката патрулиращ полицай; отведен е веднага в болница, изваден му е куршумът и вече е изписан. По-късно към 03.20 часа на 13 юли в паркиран автомобил с 3 лица е открит боен пистолет.
Докато валията даваше пространствените изявления, група от около 800 протестиращи отново се събра на булевард „Гюндюз” и направи опит да издигне барикади. Демонстрантите не се съобразиха с призива на полицаите да се разотидат и ги замеряха с камъни. Последва обичайната реакция - атака на униформените с водни оръдия и сълзотворен газ, посочи още информационната агенция Догу хабер ажансъ (ДХА).

 #Crazy #Crazy #Crazy
нещата няма никакви изгледи да се оправят май...

чета всеки ден, но все по-рядко пиша, защото направо не намирам думи, с които да изразя възмущението си от случващото се там...

особено пък като сравнявам нещата с нашите платени протести и като си мисля кой за какво се бори и какви жертви прави, нещо хич не изпитвам национална гордост Sick Sick

# 166
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Лакуноооууу Heart Eyes, намери и ти кога да си почиваш от тв и от всички нас, ако знаеше само каква наслада за очите ти е тази страница..... Heart Eyes, ама на, все от късмета си бягаш hahaha

Нали!? Е те това мойто си е чиста паткост  Mr. Green  Ванче, Дива, мерси за клипчетата  Heart Eyes Аморето е страшен командор, бе!  Laughing Как ще се разберем кой ще води парада, не знам  Joy

Лорче,  Hug благодаря за инфото  Peace и аз се чувствам като теб  Tired

# 167
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Романтична комедия 2  Peace

онлайн: http://subsmania.info/publ/11-1-0-12003
торент: http://torrent-team.net/index.php?page=torrent-details&id=8b … b0aef307a5dbb676a

субовете, за който има видеото: http://DMCA-removal-from-Google/search.php?t=1&id=92982

ако искате ще го вградя и пусна през транзита

преводът не е на патки  Laughing Peace

# 168
  • Мнения: 9 541
 ...."ако искате ще го вградя и пусна през транзита
....

Лакунка Hug, Praynig Praynig Praynig Praynig пусни "Романтична комедия" 2 през транзит  bouquet

Лор Hug, Ванче Hug

# 169
  • Мнения: 234
Лакун Heart Eyesмерсаж!
Преводът може да не е от патки, но ако не те затруднява много, метни го в транзита ,като за патки hahaha hahaha

# 170
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
метам, пускам и препускам  Joy Joy Joy... чеее Джемката ме чака на легло  Mr. Green в диемата

РОМАНТИЧНА КОМЕДИЯ 2 - транзит

# 171
  • Мнения: 9 541
Лакунка Hug
Голям мерсаж и от мен! Peace Тичай към Джемчо и гледай да не се пльоснеш от бързане пред леглото hahaha
Е, нещо по-весело, че аман от трагедии, където се обърнеш ooooh!

# 172
  • Мнения: 1 064
Каква хубава изненада, точно като за пребита от умора патка  Hug

# 173
  • Мнения: 234
Лакун, дръж фронта с Джемката, да не вземат да пуснат втория сезон и цигуларчето да изпълзи hahaha hahaha hahaha,

Последна редакция: пн, 15 юли 2013, 21:18 от nikita1

# 174
  • Мнения: 9 541
Ех и ти Ники Heart Eyes, що така плашиш гьола бе джанъм? Hug

# 175
  • Мнения: 234
Ех и ти Ники Heart Eyes, що така плашиш гьола бе джанъм? Hug

Е. в тая ситуация,Ердо да няма да разреши Забраненият плод 2 hahaha hahaha, виж Ламето забрадено и закопчано до гушката ,като домакиня-друга работа Joy

# 176
  • Мнения: 9 541
Ех и ти Ники Heart Eyes, що така плашиш гьола бе джанъм? Hug

Е. в тая ситуация,Ердо да няма да разреши Забраненият плод 2 hahaha hahaha, виж Ламето забрадено и закопчано до гушката ,като домакиня-друга работа Joy

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 177
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
 Laughing Laughing Laughing ненормални женища, ей!  hahaha

# 178
  • Мнения: 15 391
метам, пускам и препускам  Joy Joy Joy... чеее Джемката ме чака на легло  Mr. Green в диемата

РОМАНТИЧНА КОМЕДИЯ 2 - транзит

ООООооо каква радост за очите ми

БЛАГОДАРЯ  Heart Eyes

# 179
  • Мнения: 234
Laughing Laughing Laughing ненормални женища, ей!  hahaha

 В гьола и нормални, да не сме някое ВнЛ  я    hahaha

Общи условия

Активация на акаунт