След АФК в очаквана на новият сериал на Чаатай Улусой- тема 185.1

  • 46 116
  • 728
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 6 105
"А когато прошепна в ухото ми: "Колко много ми липсваше!", почувствах, че най-сетне, след като бях живял цяла година разкъсан на две, отново съм цял."

Добро утро  Hug



Сиси Hug

# 121
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Добро утро и от мен! Прохладен и хубав вторник ви пожелавам!



romanti4ka,  Hug

# 122
  • Мнения: 6 105
Още една нова снимка на Хазал



Към екипа на сериала се присъединява и Taner Ölmez, който ще изиграе Сет. Ча и Едже са го последвали в туйтър. Не ми е познат и сякаш не съм го гледала никъде.  newsm78



# 123
  • Мнения: 9
Добро утро!

Вани, Стели,   bouquet  bouquet

Не само Танер Олмез, но и Джан Гюрзап ще участва в сериала.
А Танер съм го гледала в "Изгубеният град"("Kayıp Şehir").

Джан Гюрзап:




А онези снимки на Чаги с дългата коса разбра ли се откъде се взеха newsm78

Сиси Hug кои снимки имаш предвид? newsm78

А за онова предаване - нищо ново не са споменали.


# 124
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Здравейте  Hug Hug Hug

Благодаря за новините Hug Hug Hug

Вани, Стели,   bouquet  bouquet  bouquet

# 125
  • Мнения: 9
Тинче Hug

Едже Й.:
днес ще има фотосесия на основните места..целият актьорски състав се приготвя да излезе пред вас #приливииотливи

Тазгодишният победител в турския Сървайвър - Хилми Дем Интепе е гостувал снощи в предаването на Месут Яр.
Месут: Коя актриса харесваш най-много?
Хилми Джем: Актрисата, която харесвам най-много, е Хазал Кая. Много ми харесва актьорската й игра.

# 126
  • Мнения: 6 105
Неси, оо дано ни покажат и на нас какво са снимали  Laughing

# 127
  • Мнения: 9
Неси, оо дано ни покажат и на нас какво са снимали  Laughing
Дано да ни постнат снимка/и! На мен ми е интересно каква е обстановката, ама май няма как да разберем.  Rolling Eyes

# 128
  • Мнения: 6 105
Може пък щом Едже го обявява да имат намерение нещо да ни покажат Simple Smile

# 129
  • Мнения: 9
Може пък щом Едже го обявява да имат намерение нещо да ни покажат Simple Smile
а дано!

Хасан Йешил е постнал скрийншот на статията за Хазал, подчертавайки изречението, в което се споменава, че той е треньорът й по тенис. Редом до снимката е написал:
"треньорът по тенис на Хазал Кая ахахахахахаха Simple Smile Simple Smile Simple Smile "



Значи момчето наистина няма общо с тениса.

# 130
  • Мнения: 9
Още малко инфо за сериала на Хазал:

Както вече знаем Азра/Хазал К./ е треньор по тенис, а Керем /Хакан К./ е треньор, който дава уроци по плуване. Още от университета Азра и Керем са гаджета и работят в един и същ спортен салон. Шебнем/Аслъхан Г./ ще обърне живота на Азра и този на Керем с краката нагоре и завинаги ще го промени. Джан/Каан У./, който е брат на Шебнем, ще изживява любов с Азра, а тя/Азра имам предвид/ ще играе една безмилостна игра понеже Шебнем ще се намеси в любовните отношения между Азра и Керем. И всъщност тогава ще започне играта "Любов". Азра решава да играе тази игра, тъй като ще попадне в безизходица и също така заради гнева и силата си. Единствената й цел е да излезе победил от тази игра. Азра е момиче, което е започнало живота си нещастно. Но е много нахъсана и силна. Уверена е в себе си и ще успее каквото и да се случи. Вярва в това. Азра ще измисли тази игра заради любовта си, за да спаси Керем. Това е игра, която ще въздейства на много хора и която ще ги свърже. Една любовна игра!
В сериала "Любов" ще разкажат историята на героите, които са обградени от любов. Любови, които се подхранват една от друга и любови, които се изчерпват.

Последна редакция: вт, 30 юли 2013, 17:30 от nesi_

# 131
  • Мнения: 6 105
Неси, благодаря  Hug

И какво сега:Азра освен,че ще има нещо с Керем,също така с Шебнем и брат му-Джан newsm78 Няма да си поплюва госпожицата  Laughing

# 132
  • Мнения: 11 820
любофчийка  Mr. Green

# 133
  • Мнения: 9
хахаха Laughing

Снощи Чаги и Танер Олмез се последваха взаимно в туитър, а сега гледам, че Чаги е последвал Хазар  Ергючлю и тя него също. Значи нашту влиза в туитъра, ама не поства туитове Rolling Eyes

# 134
  • Мнения: 6 105
Хахаха да не остана назад и аз я последвах  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт