На море в Турция - тема 25

  • 113 677
  • 722
  •   1
Отговори
# 330
  • Пловдив
  • Мнения: 1 889
И ние смятаме да си направим застраховки за 10 лв към .... да не правя реклама ,а да се надяваме да не ги ползваме  Praynig
Иначе заминаваме на 13.9 за Бодрум с Ориент 99  newsm44 newsm68 newsm10
Урааааа не остана !

# 331
  • Мнения: 133
Поздрави от брега на Егейско море.
Вече втори ден сме в Кушадасъ- Сюрмели. Хотелът е хубав и чист,  стаите са нови и приятни. Почистват стаите, винаги когато оставиш табелка, че искаш почистване и смяна на хавлии. Морето е с кристална вода, водата в басейните- също, храната, естествено, е в изобилие. Добре, че има фитнес в хотела, иначе гарантирано се връщаш с няколко килограма отгоре.
Единственият минус, за сега - закритият басейн не е пълен и правят някакъв ремонт по него.
Времето в Кушадасъ е слънчево, около 31-32 градуса, подухва приятен ветрец, водата е сравнително топла, морето е плитко
В напълно телеграфен стил, това е за сега.
Приятна и емоционална почивка на всички.

# 332
  • Мнения: 6
Имам едно питане - кога ви изпращат подписаните от агенцията договори. Ние платихме капарото за почивката, получихме договора, подписахме го и го изпратихме сканиран, но от агенцията още не са ни го върнали подписан от тяхна страна. А вчера им се обадихме да ги подсетим  Rolling Eyes

Ние сме с Емералд, веднага след плащането на капарото ми изпратиха фактура за платената сума и подписан договор от тяхна страна, аз им върнах сканирано копие на договора и с моя подпис.

# 333
  • Варна
  • Мнения: 10 559
Днес се върнахме от Aqua Fantasy в Кушадсъ Grinning Беше уникално, нямам забележки нито към хотела, нито към агенцията.  Grinning

Точно от този хотел се запалих за Турция,радвам се,че сте доволни Peace

# 334
  • Мнения: 24
Днес се върнахме от Aqua Fantasy в Кушадсъ Grinning Беше уникално, нямам забележки нито към хотела, нито към агенцията.  Grinning
Когато имате възможност бихте ли дали повече информация? Този хотел е един от вариантите  за догодина.

# 335
  • Мнения: 262
 Simple Smile Вчера се прибрах от Айвълък,имах група за някои от хотелите там. Не мога да скрия обаче силно положителните си впечатления от хотела ,който за мен ще е хит за целия септември у нас,а и за догодина през целия сезон. Това е новия хотел HALIC PARK-DIKILI 4*. Самото селище Дикили е на 42км. от Айвълък в посока Измир/юг/. Хотела се намира на около 2.5км. от центъра на градчето/18000население/.В много тих квартал.Хотела е страхотен за категорията си.не много голяма територия,но прекрасно ситуирана.Обстановката е повече от добра,даже в някои 5-зв.хотели в Кушадасъ стаите са по-зле. Всичко блести.Храната е добра,не липсва разнообразие,вкусно е всичко.Напитките са си традиционните ,като безалкохолните са на Pepsi.Басейна е голям и ...дълбок.В другия-детския има хубава катерушка с пързалка. Отделно има друг басейн с 2 водни пързалки за възрастни и по-гелемички деца. Плажа е пясъчен,доста широк,на тенти е.  Зад пясъчната ивица има градинска зона/зелена/ където под сянката на палмите има доста други шезлонги и чадъри. А стаите...Е,тук хотела категорично бие всички хотели от тази категория поне в Айвълък,а аз казвам и доста такива в Кушадасъ.Напълно ново обзавеждане,баните са чисти и са оборудвани с вани.Има пълен набор от  козметика.По голямата част от стаите са с гледка море.От вчера хотела спокойно може да се казва-Халич Парк Дикили-България ! Защото е пълен на 90% само с българи. И така ще е целия септември. Говорих с някои от заминаващите си нашенци/които бяха със собствен транспорт/. Абсолютно всички бяха доволни. Така че предвиждам този хотел догодина да е хит на родния пазар. За мен той се струва напълно парите. На всички които ще почиват там сега и за в бъдеще-не се притеснявайте,избора Ви е добър! Grinning

# 336
  • Мнения: 41
Simple Smile Вчера се прибрах от Айвълък,имах група за някои от хотелите там. Не мога да скрия обаче силно положителните си впечатления от хотела ,който за мен ще е хит за целия септември у нас,а и за догодина през целия сезон. Това е новия хотел HALIC PARK-DIKILI 4*. Самото селище Дикили е на 42км. от Айвълък в посока Измир/юг/. Хотела се намира на около 2.5км. от центъра на градчето/18000население/.В много тих квартал.Хотела е страхотен за категорията си.не много голяма територия,но прекрасно ситуирана.Обстановката е повече от добра,даже в някои 5-зв.хотели в Кушадасъ стаите са по-зле. Всичко блести.Храната е добра,не липсва разнообразие,вкусно е всичко.Напитките са си традиционните ,като безалкохолните са на Pepsi.Басейна е голям и ...дълбок.В другия-детския има хубава катерушка с пързалка. Отделно има друг басейн с 2 водни пързалки за възрастни и по-гелемички деца. Плажа е пясъчен,доста широк,на тенти е.  Зад пясъчната ивица има градинска зона/зелена/ където под сянката на палмите има доста други шезлонги и чадъри. А стаите...Е,тук хотела категорично бие всички хотели от тази категория поне в Айвълък,а аз казвам и доста такива в Кушадасъ.Напълно ново обзавеждане,баните са чисти и са оборудвани с вани.Има пълен набор от  козметика.По голямата част от стаите са с гледка море.От вчера хотела спокойно може да се казва-Халич Парк Дикили-България ! Защото е пълен на 90% само с българи. И така ще е целия септември. Говорих с някои от заминаващите си нашенци/които бяха със собствен транспорт/. Абсолютно всички бяха доволни. Така че предвиждам този хотел догодина да е хит на родния пазар. За мен той се струва напълно парите. На всички които ще почиват там сега и за в бъдеще-не се притеснявайте,избора Ви е добър! Grinning
И ние останахме доволни!!! Писах мнение на 10 стр. . Дано да запазят всичко и да подобряват... Ако пък се запазят и цените... Joy Joy Joy Прочетох ,че има и недоволни, ама то винаги ще има... Просто помислете и преценете какво плащаш и какво получаваш. Не може да платиш 1000 лв. за почивка за семейство за 1 седмица и да очакваш да получиш услуги за 2-3 000лв.  Както писах вече получихме много повече от очакваното!!!
Приятна почивка на всички, които заминават сега! Ако си намерим няколко свободни дни скоро и е още топло пак бихме отишли там за няколко дни!

# 337
  • София
  • Мнения: 164
Аз също да потвърдя моите лични впечатления от хотела в Дикили, върнахме се вчера. Няма спор - наистина, като условия и обслужване хотела е страхотен. Горещо го препоръчвам.

# 338
  • Мнения: 3 271
Аз също да потвърдя моите лични впечатления от хотела в Дикили, върнахме се вчера. Няма спор - наистина, като условия и обслужване хотела е страхотен. Горещо го препоръчвам.
Запалихте ме по този хотел а и изглежда наистина добре.Вие от къде резервирахте?

# 339
  • София
  • Мнения: 6 972
Simple Smile Вчера се прибрах от Айвълък,имах група за някои от хотелите там. Не мога да скрия обаче силно положителните си впечатления от хотела ,който за мен ще е хит за целия септември у нас,а и за догодина през целия сезон. Това е новия хотел HALIC PARK-DIKILI 4*. Самото селище Дикили е на 42км. от Айвълък в посока Измир/юг/. Хотела се намира на около 2.5км. от центъра на градчето/18000население/.В много тих квартал.Хотела е страхотен за категорията си.не много голяма територия,но прекрасно ситуирана.Обстановката е повече от добра,даже в някои 5-зв.хотели в Кушадасъ стаите са по-зле. Всичко блести.Храната е добра,не липсва разнообразие,вкусно е всичко.Напитките са си традиционните ,като безалкохолните са на Pepsi.Басейна е голям и ...дълбок.В другия-детския има хубава катерушка с пързалка. Отделно има друг басейн с 2 водни пързалки за възрастни и по-гелемички деца. Плажа е пясъчен,доста широк,на тенти е.  Зад пясъчната ивица има градинска зона/зелена/ където под сянката на палмите има доста други шезлонги и чадъри. А стаите...Е,тук хотела категорично бие всички хотели от тази категория поне в Айвълък,а аз казвам и доста такива в Кушадасъ.Напълно ново обзавеждане,баните са чисти и са оборудвани с вани.Има пълен набор от  козметика.По голямата част от стаите са с гледка море.От вчера хотела спокойно може да се казва-Халич Парк Дикили-България ! Защото е пълен на 90% само с българи. И така ще е целия септември. Говорих с някои от заминаващите си нашенци/които бяха със собствен транспорт/. Абсолютно всички бяха доволни. Така че предвиждам този хотел догодина да е хит на родния пазар. За мен той се струва напълно парите. На всички които ще почиват там сега и за в бъдеще-не се притеснявайте,избора Ви е добър! Grinning
И ние останахме доволни!!! Писах мнение на 10 стр. . Дано да запазят всичко и да подобряват... Ако пък се запазят и цените... Joy Joy Joy Прочетох ,че има и недоволни, ама то винаги ще има... Просто помислете и преценете какво плащаш и какво получаваш. Не може да платиш 1000 лв. за почивка за семейство за 1 седмица и да очакваш да получиш услуги за 2-3 000лв.  Както писах вече получихме много повече от очакваното!!!
Приятна почивка на всички, които заминават сега! Ако си намерим няколко свободни дни скоро и е още топло пак бихме отишли там за няколко дни!

И ние се върнахме вчера оттам и сме много доволни всички. Наистина бяхме на 80-90% българи. Хотелчето е идеално за семейства с деца. Минусите му са, че няма анимация, лош интернет и малко еднообразна храна. Но гладни не сме останали, вкусно готвеха, а и важното е, че на децата им харесваше. Паралелно с почивката направихме и екскурзийки до Пергам  и Айвалък.
Имам много добри впечатления от хората, не само от хотела, а по принцип и пак бихме се върнали  Heart Eyes
Малко снимки за добиване на впечатление

Скрит текст:
СТаята



Банята



Плажът


Басейнът



Пързалките



Хотелът и детската пързалка.


Ние ходихме с Партнер травел ,направиха ни отстъпка за собствен транспорт. Всичко беше коректно и нямам никакви забележки.



Последна редакция: пн, 09 сеп 2013, 11:44 от elix

# 340
  • Plovdiv
  • Мнения: 112
Здравейте! На 20 септември с приятели заминаваме на море в Дидим, като сме се спрели на хотел Buyuk Anadolu Didim Resort 5 *. Моля, който е почивал там или е чувал отзиви, да сподели - интересува ме по - конкретно как са стаите, басейните, плажът, храната, напитките и въобще всичко, което се сетите  Wink Благодаря предварително   bouquet
Преди 6 дни се върнахме от Палм  Лингс и в автобуса се качиха хора от Буюка и бяха тотално разочаровани, даже не им се говориш е за хотела. Съжалявам, че го казвам ама това е тяхно мнение,.

# 341
  • София
  • Мнения: 6 972
Ani_iv  Hug,  догодина викам пак да мръднем до там  Laughing

# 342
  • София
  • Мнения: 164
Аз също да потвърдя моите лични впечатления от хотела в Дикили, върнахме се вчера. Няма спор - наистина, като условия и обслужване хотела е страхотен. Горещо го препоръчвам.
Запалихте ме по този хотел а и изглежда наистина добре.Вие от къде резервирахте?

Аз ползвах услугите на "Глобус турс" - абсолютно не я препоръчвам. Първи пристигнахме в хотела около 04:30ч. - другите български туристи пристигнаха след 06:30ч. и последни тръгнахме в 22:30ч. след скандал по телефона - защото основните телефони, които има фирмата не се вдигаха, а нямах телефон и на водача на фирмата. Не препоръчвам тази фирма и съветвам всички да бъдат внимателни при избора си.

# 343
  • София
  • Мнения: 164
Ani_iv  Hug,  догодина викам пак да мръднем до там  Laughing

Здравей Ели,
Напълно те подкрепям - бих отишла отново там, само, че този път и ние ще бъдем с личен транспорт.

# 344
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
Здравейте и от мен,вчера се върнахме от Анталия,бяхме в хотел IC GREEN PALACE Kundu.Пристигнахме в 10.30 часа в хотела,настаниха ни в стаята около 11.00часа.Стаята ни се водише на 1 етаж,но в действителност беше на 4 етаж с изглед към релакс басейна.В стаята  ни имаше две отделни легла,едно допълнително за детето,lsd телевизор,безплатен сейф,халати,мини бар зареден с кутийки продукти на Кока Кола - 2 Коли,2 Коли лайт,2 Фанти,2 Спрайта,3 минерални води,3 соди,2 сокчета,2 бири Ефес ,всеки ден се допълваше.Балкона ни беше малък, на на другото семейство с което бях ме имаха голям балкон и с изглед към виличките. Банята е с вана ,заредена си беше и с нужната козметика.Хотела е доста голям на 7 етажа,на последният етаж е Италиянският алакарт,но в него не се допускат деца до 12г. Почистваха ни всеки ден,кърпите също ги сменяха всеки ден,а чаршафите за 7 дена 3 пъти ни ги смениха.Обслужването беше перфектно,нямат умора тези хора,работят като пчелички.До всеки басейн има бар,има сладоледен бар с 9 вида сладолед от 10.00-18.00 часа,а после сладолед имаше и в ресторанта за вечеря..До пързалките има и една страхотна сладкарничка IC CAFE,където правят най -различни кафета също има и тортички и сладки,на плажа също има хубав бар и там правят хубаво турско кафе.На баровете се предлага и марков алкохол,фрапета,студен чай.В комплекса има 5 басейна,не ни се е налагало да запазваме шезлонзи,винаги имаше места по всяко време.На релакс басейна по принцип, не се допускат деца до 12г.На  единият басейн се провеждаха игри ,сутрешната гимнастика и клубният танц,в него басейн има един кръг от който тече вода и прави страхотен масаж,3 водни пързалки,1 детски басейн с пързалка и още два  доста раздвижени със мостчета.В хотела има и вътрешен басеин и един детски.Много хубава детска площадка,всеки ден за децата аниматорите измисляха различни игри,а вечер си беше обичайната детска дискотека,после започваше и вечерната анимация,която също ми хареса.Имаше мис и мистър Грийн Палас,турски танци,бразилски танци,балет Тодес,едната вечер светлинно шоу,жива музика в лоби бара и на единият басен 3 пъти от седмицата.Плажът е пясачен и е  доста широка ивицата му,морето беше много чисто и изключително топло 32 градуса.Храната беше много хубава и разнообразна,всеки ден имаше риба лаврак,ципура,риба тон,филета,суши,кебапи,телешки език,скара,изключително голямо разнообразие на салати много десерти,12 вида плодове,гюзлеме по цял ден,много видове сирена и кашкавали,маслини,айрян,за закуска има и фреш от портокал,гофрети,турски палачинки,понички,омлети,пърленки,пици,спагети.На снакс бара има скара,пържени картофки,салати,пици,хамбургери,плодове.Раздават ти и ледени  хавлийки за да се разхладиш .Покрай басейните минават с количка и ти предлагат студени плодове.Посетих ме турският алакарт,не останах кой знае колко впечатлена.В Спа центъра има фреш бар.Територията на хотела е невероятна,истински рай,много зеленина,фонтани,езерца където плуват 3 лебеда и 2 патици,много рибки,костенурки.В територията на Грийна се намират и вилите Бали и къщичките със собствен басен.В Грийн Палас няма гривни,така,че спокойно можете да се разходите и в териториите на Венеция Палас,Кремлин Палас и Топ Капъ,те също нямат гривни.Като заключение мога да кажа ,че отново бих се върнала в този хотел,досега мой фаворит беше Делфин Ботаник,е сега не мога да определя кой повече ми харесва,и двата хотела имат страхотна зеленина,но и двата са толкова различни.Пускам ви и снимките си от фейсбук,от тях може да разберете какъв рай е Грийн Палас  Hug https://www.facebook.com/ivelina.bratoeva.9/media_set?set=a.5632 … 813386&type=3 и още https://www.facebook.com/ivelina.bratoeva.9/media_set?set=a.5640 … 813386&type=3,а това са снимките от другите хотели Кремлин ,Венеция,Топ Капъ,Делфините,Миракъл,които разгледах https://www.facebook.com/ivelina.bratoeva.9/media_set?set=a.5652 … 813386&type=3

Общи условия

Активация на акаунт