На море в Турция - тема 25

  • 113 668
  • 722
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 4
http://marmarisagency.tahtakalepazari.com/
 това е сайт, че нещо в гугъл не ми излизаше както трябва преди беше само marmarisagency.com

# 391
  • Мнения: 4
за следващата година вече мислим ние, за следващата почивка - да предпочетем ли пак Мармарис, но със сигурност не същия хотел Noa nergis beach , както и не същата агенция  екотур , или емералд. Някой да ни ориентира за хубав курорт като мармарис , с плажна ивица, глоедахме и снимки от дидим и от бодрум, и анталия и аз съвсем се обърках май искам на всичкии хехех
Мармарис определено много ни завладя като курорт, чистота, свежест, абе много си е хубаво, ноп сякъш и друг искаме да посетим.Каква е разликата между различните Сиде, Кемер, Алания, нали всичките са в Анталия?

# 392
  • Мнения: 224
Моят мъж е звънял днес в агенцията да му кажат номер на автобус... не могат да ни открият в списъците още. СУпер притеснено ми е... Направо ще пръсна  Tired Фирмата е Турс клуб, дали има шанс да са ни извъртели нещо  newsm78

# 393
  • Мнения: 7 605
Каква е разликата между различните Сиде, Кемер, Алания, нали всичките са в Анталия?


Анталия е градът на Турската Ривиера, където е и летището. Ваканционни хотели има в преградията му Лара и Кунду. Сиде, Кемер и Алания са други градове, като Алания е доста отдалечен от Анталия.

В Кемер има планина и плажовете са с чакъл, съответно водата е кристална. Това било курортът с най-много руснаци в Турция.

Сиде лично на мен много ми харесва, малко градче е, тип Несебър, хубави пясъчни плажове, ние от нашия хотел вървахме по плажа до града.

Алания е по-голям град от Сиде, най-южно разположен от изброените, също с хубави плажове.

# 394
  • Мнения: 4
Татяна много благодаря за инфото, нещо и на нас ни се върти Сиде,а Ако е някой от другите курорти - кой е добър- Бодрум, Чешме, фетие, Айвалък, Дидим, Кушадасъ.За кушадасъ и бодрум казаха че били много пръснати, имало хотели и на 30 км от курорта.човек като има голям избор и му е трудно да избере  Laughing

# 395
  • Мнения: 134
Препоръчайте ми моля местна агенция в Кушадасъ, която да организира дневни екскурзии на хубави цени и да са коректни. Някъде тук бях чела, че срещу входа на х-л Батихан имало такава, някой дали знае  newsm78

# 396
  • Варна - Черна гора
  • Мнения: 562
3а те3и, които ще почиват в Кушадасъ и искат да пол3ват услугите на местни агенции... един съвет. На Лейдис бийч в началото ( от х-л Имбат) има агенция със собственик и3селник от БГ. Името му е - Мустафа.Цените са нормални, а 3а българи прави добри отстъпки.Ра3бира се, ако хотела ви е бли3о до Лейдис бийч.
liv1892 абсолютно си прав Hug

Ето информация за екскурзии в Кушадасъ  Peace
Иначе и аз се интересувам от местна агенция за екскурзии в Бодрум. Ще бъдем в Делта бийч ризот от 28.09.2013 с Лъки холидей.
Надявам се всичко около почивката да е наред, момичетата от офиса във Варна не ми вдъхват никакво доверие.

# 397
  • Мнения: 71
След резервирана почивка в Кушадасъ от преди 4 месеца - сега се оказа , че фирмата посредник не е заплатила на 100% резервацията  и такава въобще няма.... #2gunfire #2gunfire От агенцията ни предлагат като компенсация да направят нова резервация за друг хотел отново 5*, тъй като в този, за който сме си платили, сега няма места... Колебая се и не мога да измисля с кой хотел да заменя първоначално избраният Surmeli 5*. Ако имате предложения, моля Ви помагайте - защото имам 3 дни до заминаването. Благодаря Ви!
Paloma Club Sultan 5*, Йоздере, Кушадасъ, разбира се. Heart Eyes  Реванширайте им се.
Ще останете супер доволни. Peace
(Paloma Pasha 5*, Йоздере, Кушадасъ също става, в краен случай  Wink )

Последна редакция: ср, 11 сеп 2013, 13:40 от Лариса

# 398
  • Мнения: 51
Моят мъж е звънял днес в агенцията да му кажат номер на автобус... не могат да ни открият в списъците още. СУпер притеснено ми е... Направо ще пръсна  Tired Фирмата е Турс клуб, дали има шанс да са ни извъртели нещо  newsm78

И при нас същата история...... ooooh!  В 14.20 звъннах да попитам за номера на автобуса, момичето ме държа 4 минути на телефона, и накрая каза като ви намеря ще ви звънна, чакам вече почти половин час....и отговор никакъв.....
ПП. - ТА Ориент99

Последна редакция: ср, 11 сеп 2013, 14:57 от malka kalinka

# 399
  • Мнения: 224
Моят мъж е звънял днес в агенцията да му кажат номер на автобус... не могат да ни открият в списъците още. СУпер притеснено ми е... Направо ще пръсна  Tired Фирмата е Турс клуб, дали има шанс да са ни извъртели нещо  newsm78

И при нас същата история...... ooooh!  В 14.20 звъннах да попитам за номера на автобуса, момичето ме държа 4 минути на телефона, и накрая каза като ви намеря ще ви звънна, чакам вече почти половин час....и отговор никакъв.....
СЪщата фирма ли? Ние не чакахме да звъннат, звъняхме ние и ни намериха. Но някак ми е притеснено още... ДОкато не заминем, няма да мирна... Бяха ни казали от централна гара в София, че ще тръгнем, сега сме от Стадион Васил Левски и то 1 час по-рано...

# 400
  • Мнения: 12
Аз да си повторя питането за препоръчана местна агенция в Бодрум, която да организира дневни екскурзии на хубави цени и да са коректни.


От 2 години ползваме /семейството ми и наши приятели/ услугите на една туристическа агенция в София, чиито партнъори в Бодрум са българско говорящи. Всички екскурзии, които ни предложиха бяха добре организирани и безпроблемни. Не знам дали цените са хубави/навън се предлагаха екскурзии на по-ниски цени, но не гарантираха нищо/ Simple Smile .По спомени местната агенция беше Kartaca, или нещо подобно

# 401
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Аз да си повторя питането за препоръчана местна агенция в Бодрум, която да организира дневни екскурзии на хубави цени и да са коректни.


От 2 години ползваме /семейството ми и наши приятели/ услугите на една туристическа агенция в София, чиито партнъори в Бодрум са българско говорящи. Всички екскурзии, които ни предложиха бяха добре организирани и безпроблемни. Не знам дали цените са хубави/навън се предлагаха екскурзии на по-ниски цени, но не гарантираха нищо/ Simple Smile .По спомени местната агенция беше Kartaca, или нещо подобно

Какво имаш предвид под "навън".
Иначе името на агенцията си я бива - Къртача  Joy

# 402
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 275
Здрасти и от мен.След всички неприятности по провалената резервация от Алфатур и бързата реакция на Какао турс София да споделя мнението си набързо за хотел Пинета парк делукс Мармарис.Чисто,приветливо,вкусна и разнообразна храна,усмихнати и много любезни служители.За тези на които им предстои пътуване към Мармарис препоръчвам агенция там която се оказа много коректна-Калипсо.Търсете Ева-едно невероятно приветливо създание за което думата неможе не съществува.Който иска личния и телефон да пише на лични.Наистина останахме много доволни и се влюбихме в Мармарис.Догодина живот и здраве пак там.Ходихме до Памуккале, на Далян с кораб и усещането беше незабравимо.Цял ден изкарахме и в Аквапарка , а пазара в Ичмелер които е всяка сряда е истинско приключение.Друг път повече.Ако нещо ви интересува-питайте   bouquet

# 403
  • Мнения: 12
Аз да си повторя питането за препоръчана местна агенция в Бодрум, която да организира дневни екскурзии на хубави цени и да са коректни.


От 2 години ползваме /семейството ми и наши приятели/ услугите на една туристическа агенция в София, чиито партнъори в Бодрум са българско говорящи. Всички екскурзии, които ни предложиха бяха добре организирани и безпроблемни. Не знам дали цените са хубави/навън се предлагаха екскурзии на по-ниски цени, но не гарантираха нищо/ Simple Smile .По спомени местната агенция беше Kartaca, или нещо подобно

Какво имаш предвид под "навън".
Иначе името на агенцията си я бива - Къртача  Joy
Извън хотелите се предлагат доста екскурзии на ниски цени.Когато човек е с организирана група, местната фирма идва на място в хотела за да информира туристите за предлаганите екскурзии. Цените са по-високи, но пък дават гаранция за качество. А относно името, предполагам че няма нищо общо с "Къртача". И така да се обобщи какво означава "навън": това е предлагането извън хотелите където има организирани групи туристи

# 404
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Аз да си повторя питането за препоръчана местна агенция в Бодрум, която да организира дневни екскурзии на хубави цени и да са коректни.


От 2 години ползваме /семейството ми и наши приятели/ услугите на една туристическа агенция в София, чиито партнъори в Бодрум са българско говорящи. Всички екскурзии, които ни предложиха бяха добре организирани и безпроблемни. Не знам дали цените са хубави/навън се предлагаха екскурзии на по-ниски цени, но не гарантираха нищо/ Simple Smile .По спомени местната агенция беше Kartaca, или нещо подобно

Какво имаш предвид под "навън".
Иначе името на агенцията си я бива - Къртача  Joy
Извън хотелите се предлагат доста екскурзии на ниски цени.Когато човек е с организирана група, местната фирма идва на място в хотела за да информира туристите за предлаганите екскурзии. Цените са по-високи, но пък дават гаранция за качество. А относно името, предполагам че няма нищо общо с "Къртача". И така да се обобщи какво означава "навън": това е предлагането извън хотелите където има организирани групи туристи

Шегувам се за името - просто ми стана смешно  Blush
Иначе аз имах предвид, че търся точно такава "външна" агенция, защото знам, че цените им са в пъти по-ниски от тези на туристическата агенция и техния партньор на място. Сигурна съм, че има коректни "вънщни" агенции и затова питах дали някой е ползвал услугите на такава с ниски цени и коректно обслужване.

Общи условия

Активация на акаунт