На море в Турция - тема 25

  • 113 643
  • 722
  •   1
Отговори
# 405
  • Варна - Черна гора
  • Мнения: 562
Благодаря на Surumann за ценната информация.
Предполагам, че това е сайта на местната агенция Kartacatour .

# 406
  • Мнения: 246
Малко отчет за който искаше подробности Simple Smile  Пътувахме с Емералд, бяхме със самолет, нощен полет и рано сутринта кацнахме на летището в Милас. Пътят до Кушадасъ след това е около три часа с автобус с една почивка. Около 9.30ч. бяхме в хотела, сложиха ни гривните, закусвахме, пихме кафета и след може би два часа се освободи стая. Изненадата ни беше, че бяхме платили за club room, а ни настаниха в world room, точно срещу входа на аквапарка (рай за малкия).  Wink Стаята беше много голяма и хубава, луксозна, с индивидуален климатик и огромна баня, не сме имали абсолютно никакви липси - козметики, консумативи, вода, всичко се зареждаше ежедневно. Чаршафите се смениха два пъти за седмица. Между другото цените на мини-бара в стаята са по-ниски от тези на магазинчетата в хотела. За пример детската Милка беше 5 лири, в магазинчето - 7. Храната в ресторантите беше много, много вкусна, в интерес на истината след като четох мнения в trip advisor-a от този сезон, се бях запасила с лекарства против стомашно-чревни проблеми, но такива за щастие нямаше.  Mr. Green Хванахме азиатска и турска вечер в ресторантите, от а ла карт-а посетихме италианския заради малкия - пица и спагети.  Mr. Green Които между другото си ги имаше ежедневно на баровете край басейните и в самите ресторанти. Въобще - храна да искаш целодневно. Ние с малкия не ядем много по принцип, но мъжа ми се възползва и ако не тичаше като шантав по пързалките щеше да се върне с повече от 5-те кг. отгоре.  Crazy Интернета е 2 евро на ден, не знам защо накрая не ни го таксуваха, явно са се объркали, а го ползвахме нон-стоп на таблети, телефони....Навсякъде в хотела и аквапарка всичко, което е екстра, се заплаща с картата, с която си влизаш в стаята, зареждаш на рецепция пари в нея. Изключение правят детските игри като въздушен хокей, коли и т.н. Те бяха по 1 евро/жетон. Билярда - 6 лири. Ездата на конче - над 30мин./10евро. Входа за самия аквапарк ако не си от хотела е 18 евро/ден. Цените вътре са приемливи - кола кен 6.20лири, малцов Туборг - 10лири. Но близо до входа е един от водните барове на хотела, така че от време на време може да се притичва за нещо разхладително. Навсякъде на територията на хотела е изключително чисто, постоянно хвърчи персонал, супер усмихнати, мили и любезни са. Дори в аквапарка  веднъж се оказа, че са ни свършили парите в картата и момчетата ни дадоха колата безплатно - голям смях и срам падна.  Simple SmileСвободни шезлонги винаги имаше, било то на морето, басейните или аквапарка. Самото море - на кея 100м. навътре беше изкаран водопровод, за да се изкъпеш след солената вода, има машина за вода, въобще, направили са го така, че да не мислиш за нищо. Аквапарка си заслужава - почти не сме мръднали от там, има за всеки по нещо. Единствено на някои от пързалките има ограничения двама да правите 120кг. иначе не ви пускат, защото ще излетите.  ooooh! Представителката на Емералд за нашия хотел също беше много отзивчива жена. За анимацията не мога да дам отзиви - не си падаме. За допълнителните екскурзии също - ние много обикаляхме из Европата тази година и искахме почивка. Общо взето това е, ние със сигурност догодина пак сме там.   bouquet А, има комари, ние не си бяхме взели машинка за стаята, но от хотела купихме някакъв репелент за 15лири и се пръскахме, свърши работа.  Simple Smile

# 407
  • Мнения: 7 605
Gia, а кой беше хотелът?

# 408
  • София
  • Мнения: 244
Моят мъж е звънял днес в агенцията да му кажат номер на автобус... не могат да ни открият в списъците още. СУпер притеснено ми е... Направо ще пръсна  Tired Фирмата е Турс клуб, дали има шанс да са ни извъртели нещо  newsm78

Здравейте,

ние пътуваме със същата фирма на 13.09 в 13:00 ч. и днес като звънях за номер на автобут и тн. изчаках няколко минути да ни намерят в списъка, но бързо ни намериха.
Надявам се и при Вас всичко да е нормално.

Пожелавам на всички Приятна почивка изпълнена с много положителни емоции Simple Smile

# 409
  • Пловдив
  • Мнения: 1 889
Моят мъж е звънял днес в агенцията да му кажат номер на автобус... не могат да ни открият в списъците още. СУпер притеснено ми е... Направо ще пръсна  Tired Фирмата е Турс клуб, дали има шанс да са ни извъртели нещо  newsm78

Здравейте,

ние пътуваме със същата фирма на 13.09 в 13:00 ч. и днес като звънях за номер на автобут и тн. изчаках няколко минути да ни намерят в списъка, но бързо ни намериха.
Надявам се и при Вас всичко да е нормално.

Пожелавам на всички Приятна почивка изпълнена с много положителни емоции Simple Smile

А за къде пътувате ?И ние на 13 ,но от Пловдив за Бодрум .

# 410
  • Мнения: 224
Ние сме за Кошадасъ, хотел Флора. Докато не тръгне автобуса, все ще ме е страх... Малко ме е страх, че първо казаха централна автогара, пък после стадиона. Но то ще се види...

# 411
  • София
  • Мнения: 244
Моят мъж е звънял днес в агенцията да му кажат номер на автобус... не могат да ни открият в списъците още. СУпер притеснено ми е... Направо ще пръсна  Tired Фирмата е Турс клуб, дали има шанс да са ни извъртели нещо  newsm78

Здравейте,

ние пътуваме със същата фирма на 13.09 в 13:00 ч. и днес като звънях за номер на автобут и тн. изчаках няколко минути да ни намерят в списъка, но бързо ни намериха.
Надявам се и при Вас всичко да е нормално.

Пожелавам на всички Приятна почивка изпълнена с много положителни емоции Simple Smile

А за къде пътувате ?И ние на 13 ,но от Пловдив за Бодрум .

Ние пътуваме за Кушадасъ от София

# 412
  • София
  • Мнения: 1 841
Gia, а кой беше хотелът?
Ами по описанието би трябвало да е Аква Фентъзи Peace

# 413
  • Мнения: 246
Gia, а кой беше хотелът?
Ами по описанието би трябвало да е Аква Фентъзи Peace

Аква Фентъзи е, да  Grinning

# 414
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Ние сме за Кошадасъ, хотел Флора. Докато не тръгне автобуса, все ще ме е страх... Малко ме е страх, че първо казаха централна автогара, пък после стадиона. Но то ще се види...
Автобусите на Ориент тръгват от стадиона. И на нас отначало от ТА тук в Ловеч ни бяха казали автогарата, но във вторника преди пътуването казаха - стадиона. В сайта на Ориент 99 пише, че тръгването е от там.

# 415
  • Мнения: 224
Ние сме за Кошадасъ, хотел Флора. Докато не тръгне автобуса, все ще ме е страх... Малко ме е страх, че първо казаха централна автогара, пък после стадиона. Но то ще се види...
Автобусите на Ориент тръгват от стадиона. И на нас отначало от ТА тук в Ловеч ни бяха казали автогарата, но във вторника преди пътуването казаха - стадиона. В сайта на Ориент 99 пише, че тръгването е от там.
Да де, но ние сме ТА Турс КЛуб Simple Smile

# 416
  • Мнения: 276
Здравейте, ние утре заминаваме за Маджести Клуб Тархан в Дидим.
Ще пътуваме с Валтурс, в която не се съмнявам, понеже това ще ние е третото пътуване с тях, досега проблеми не сме имали.
Като се върнем ще пиша отзиви.

# 417
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Здравейте, ние утре заминаваме за Маджести Клуб Тархан в Дидим.
Ще пътуваме с Валтурс, в която не се съмнявам, понеже това ще ние е третото пътуване с тях, досега проблеми не сме имали.
Като се върнем ще пиша отзиви.

От кога търся отзиви точно за този хотел   Laughing Слънчева почивка и ще ви чакаме с нетърпение   bouquet

# 418
  • Мнения: 42
И ние утре тръгваме за Pine Bay, на всички пожелавам лек път и прекрасна почивка.

# 419
  • Пловдив
  • Мнения: 1 889
 Днес  и на нас ни  се обадиха и казаха номера на рейса и 12.45 пред ОМВ -Пловдив.
Утре пътуваме за Бодрум !От там ще ви пиша ,ако някой се интересува от хотела .
Купих си и лекарство ,че съм кекава на завоите  EmbarassedНо се надявам всичко да е ок ! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт