Kayıp със Аслъ Енвер, тази есен по Канал Д - тема 1

  • 37 410
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0



УЧАСТВАТ:




СНИМКИ ОТ СЕРИАЛА:



ТРЕЙЛЪР КЪМ СЕРИАЛА






ПРИЯТНИ МИНУТИ В ТЕМАТА!

Последна редакция: ср, 21 авг 2013, 21:47 от tenderin

# 1
  • Мнения: 0
Някой ще гледа ли сериала?

# 2
  • Мнения: 2 449
tenderin



  Благодаря за темата...Аз ще го следя,но с езика съм зле  ooooh! ooooh! ooooh!
  Падам си по режисьорско кино и работата на тази жена ме впечатли във "Времето лети"- харесвам и каста на серияла...можещи артисти...
  ето и един хабер.... по канал Д се очакват най-интересните серияли този сезон

# 3
  • Мнения: 2 449

  екипа на серияла са били на кариоки  Grinning Grinning Grinning Heart Eyes

# 4
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Момичета, какво означава заглавието Кайип?
Аз бих го гледала, ако има превод. Без превод се чувствам глупаво - само картинки да гледам.

# 5
  • Мнения: 2 449
svetal4o27-май значи "Изгубени"  newsm78 newsm78
  не зная дали момичетата,които следяха онлайн "Времето лети" ще се присъединят,но съм останала с впечатление,че имаха май проблеми с преводите,но може и да не съм права  ooooh! newsm78

# 6
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Мариолче, благодаря, душко, че ми отговори. Ше ви наглеждам.

# 7
  • Мнения: 141
Благодаря на любезната домакиня за прекрасната тема. Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Сериалът ще е чудесен, но не зная дали ще имам достатъчно време, за да го гледам online. Ще поглеждам отвреме-навреме, когато имам възможност. Действително, в темата за Времето лети нямаше кой да превежда и момичетата използваха предимно  Гугъл-преводача, когото аз страстно ненавиждам и затова не следях редовно темата, но последната серия гледах с тях и ми беше изключително приятно. Момичетата са готини и се надявам да се присъединят.
Аз с турския съм не зле, а супер зле.
 





 








Характеристика на героите от  Kayıp от рускините:

Мехмед Кантарджи (Мете Хорозоолу): Красив 30 годишен мъж, харизматичен и обаятелен. Отличителни черти - ум и честност.

Йозлем Албайрак (Аслъ Енвер): Красива 30 годишна жена, умна, страстна натура.

Фаик Шашмаз (Илкер Калели): Харизматичен и обаятелен висок и красив мъж.

Кемал Йоздемир (Каан Ташанер): Съпруг на Лейля, баща на Керем и Ясмин, мъж на 38-40 години, красив и силен.

Лейля Шарман Йоздемир (Долунай Сорсейт): Съпруга на Кемал, майка на Керем и Ясмин, жена на 35 години, привлекателна, елегантна, единствената дъщеря на богато семейство.

Мурат Шарман (Куршат Алъначик): 40 годишен мъж, брат на Лейля, високомерен, дързък, обича да унижава хората.

Керем Йоздемир (Ерхан Джан Картал): единствен син на Кемал и Лейля, 14 годишен, наследник на Шарман холдинг.

Ясемин Йоздемир (Зейнеп Алтънер): второто дете на Кемал и Лейля, хубаво малко момиченце на 4-5 години.

Последна редакция: чт, 22 авг 2013, 21:56 от MrsPetrova

# 8
  • Мнения: 2 449
MrsPetrova Hug Hug Hug
  мерси за инфото,но този Хасан  newsm78 newsm78 newsm78 какъв ще бъде  newsm78 newsm78

# 9
  • Мнения: 2 449
  Интервю на Zeynep Günay Tan от вчера  Hug Hug Hug
 за Хюриет и серияла й "Изгубени "

 ама...с превода  ooooh! ooooh! ooooh!

http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/ShowNew.aspx?id=24564203

  май го определя като психологически трилър  newsm78 newsm78
  и такова нещо без превод... ooooh! ooooh! ooooh!

Последна редакция: пт, 23 авг 2013, 10:51 от mariola_sha

# 10
  • Мнения: 2 449
    Май серияла ще е в понеделник  newsm78 newsm78 newsm78
  според Оя Дуан

# 11
  • Мнения: 141
Всеки си има тайна, а всяка тайна има цена.


Никога няма да мога да стана майка.


Непредумишлено станах причина за смъртта на човек.


В действителност, аз знаех всичко, но реших да не му обръщам внимание, страхувах се да се срещнем лице в лице.


След сватбата бях нещастен. В продължение на много години мамех жена си.


Когато разбрах, че жена ми ми слага рога, извърших това, което и през ум не ми е минавало да извърша.


Обичам жена, която ме напусна, но аз от нея не се отказах. (Фалко)

# 12
  • Мнения: 2 449
MrsPetrova Hug Hug Hug
 благодаря...пууу...все по-интересно ми става с такава характеристика на образите  smile3501 smile3501 smile3501 newsm10 newsm10
  аз да забия с инфо за сценаристката newsm78 newsm78 newsm78



Elif Usman

1981 yılında Yalova’da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini Yalova’da tamamladıktan sonra 1998 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sinema-TV bölümünde üniversite eğitimine başladı. Öğrencilik yıllarında Türk Sinemasının ustaları Lütfi Akad, Metin Erksan, Memduh Ün, İlhan Arakon ve Duygu Sağıroğlu’ndan senaryo, yönetmenlik, film analizi, sinema tekniği ve kurgu dersleri aldı.  Dört tane kısa film yazdı ve yönetti.  Bu filmler: Sarhoş (2000, Memduh Ün Atölyesi); Işık (2001, Duygu Sağıroğlu Atölyesi); Oyun (2002, Lütfi Akad Atölyesi); Masal (2003, Sami Şekeroğlu Atölyesi)…

2003 yılında üniversiteden mezun oldu. 2004 yılında senaryo yazarı olarak televizyon sektöründe çalışmaya başladı. Birçok televizyon filmi ve dizisinin senaryo ekibinde yer aldı. Halen, Kanal D’de yayınlanan Hanımın Çiftliği dizisini yazmaktadır.

Bir uzun hikâye olan ilk kitabı “Aşk Suçları”, 2010 yılında Artemis Yayınlarından çıkmıştır. İlk romanı “Aşk Başka Yerde” ise Maya Yayınları tarafından basılmış, geçtiğimiz nisan ayında kitapçılardaki yerini

almıştır


  Май е била сценарист на серияла "Генчо" с Хазал Кайа,на филма "Анадолски орли" с Чаатай Улусой  Wink Wink,на серияла "Господарката на чифлика"



книга:



# 13
  • Мнения: 141






















Последна редакция: ср, 28 авг 2013, 20:44 от MrsPetrova

# 14
  • Мнения: 793
Благодаря за темата,    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт