Енгин Акюрек - преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” - Тема 225

  • 38 232
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181
   

Мустафа не може да пропусне - отива да предупреди в лагера Сердар, но той отсъства...
М: "Не се бойте, нищо няма да разрушавам. Кажете на онзи негодник да излезе.
М.П.: "Какво говориш? Докторът не е тук. Ако имаш нещо да му казваш, кажи го на нас."
М: "Кои сте вие? Добре. Кажете му, че Мустафа Булут е отишъл на кратко служебно пътуване. Да не си мисли, че съм избягал. Ще се върна и ще си довърша недовършената работа. Докато ме няма, да не се мотае по улиците,  а да си стои вкъщи в скута на майка си. Става ли?"
................
М: " Мислите, че ще ме уплашите с тези бухалки? Каубои такива..."

# 736
  • Мнения: 4 966


Арогантен пред външните, изплашен и самотен насаме със себе си.





Кръгът се затваря. Изражението на сватбата/погребение е същото. Мустафа Булут умира, обречен на нелюбов.

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181
   

Мустафа си взе "довиждане" с Нарин. Прекрасно режисьорско решение.

# 738
  • Мнения: 1 097

Винаги различен

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181


Хатун направи своето разкритие и предизвика Нарин към признание. "С всеки изминал ден, твоят син все повече прилича на Мустафа. Аз знам, въпреки че не искаш да ми кажеш. Атеш е син на Мустафа. Аз мога да крия, но как мислиш да криеш детето, когато порасне? Докторът знае ли? Предложи ти брак, след като знае това? И ти отхвърли този чувствителен човек с голямо сърце, така ли?"
......................
Мустафа и Асие тръгват....

# 740
  • Мнения: 4 966


Нарин остава все така далечна... недостижима. Вече няма въпроси от рода на "нима всичко ще свърши така?"



Вече стигаме до отговорите...



# 741
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181


Нарин взе своето решение.
...............
Момичета, днес набързо направих преговора на 28 серия. Благодаря на всички които се включиха. Страхотна серия както винаги. Прекрасен Булут, тъжен, но не загубва надежда. Прекланям се пред Енгин. Този образ е така представен от него, че никога няма да бъде забравен и обичан. Пристрастна съм към това момче, към таланта му, за мен е класика. Вие сте. Новата тема ни чака.
txtloves

# 742
  • Мнения: 4 966


Образ невъзможен... дон Кихот, който беше преборен от собствените си вятърни мелници... 

# 743
  • Мнения: 1 097

Нежност,копнеж и много,много любов
Влизам в новия ни дом с десния крак за кадем.Да има много новини,снимки и най-вече усмивки ,момичета.Да изпълним страниците на новата тема с много любов.

Общи условия

Активация на акаунт