Добре дошли ЮНСКИ мами 2014!

  • 30 281
  • 716
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 360





С трепет и радост пускам първата тема на Юнските мами 2014

Точно преди 1 година ние започнахме да се събираме в тази тема, в която споделяхме най-щастливите си моменти с много радост и тревога!
Година, през която видяхме така жадуваните две чертички, чухме пулса на нашите съкровища, усетихме първите ритничета, а накрая държахме в ръце най-сладките малки същества - бебчетата, които носихме 9 месеца под сърцата си.
Няма по-незабравим момент в целия живот на една жена от раждането на нейното дете!

Успех мили бъдещи Юнки и не забравяйте, че винаги сте добре дошли в нашата тема , вече в Родени 2013, за да зададете своите въпроси или просто да споделите нещо. Ние на драго сърце ще ви помагаме!




ПОЛЕЗНИТЕ ЛИНКОВЕ НА ЮНКИ 2013

Всичко за кърменето
Размери на бебето по седмици
Ехографски снимки за всяка седмица от бременноста
Кратка инструкция как се къпе бебе от mariana__m

Списъци с покупки
Списъка за покупки на mariana__m
Списък за новородено бебе
Списък за новороденото: Хигиена и хранене
Списък за новороденото: Дрехи и спално бельо
Списък за новороденото: Стаята на бебчо

Бебешки и детски магазини
Ново Бебе
Ян Бибиян
Tiny Princess
Моето бебе
ibebe
Детски дрехи
ШТЪРКЕЛ

Био Продукти
Мататама
Еко Мама

Зодиите на нашите бебчета
Детето ТЕЛЕЦ
Детето БЛИЗНАЦИ
Детето РАК

Приспивни звуци за бебето
Сушилня за дрехи
Прахосмукачка
Вентилатор
Уюта на майчината утроба
Шумът на kat_kat

Линковете да подбрани с помощта на mariana__m , снежна мама , alex__n , shmoksi , petrohanka



ОЩЕ ПОЛЕЗНА ИНФОРМАЦИЯ

Калкулатор
Бременността по седмици
Изчисляване на гестационни седмици през бременността
Приблизителни размери на бебето
Биология на вътреутробното развитие
Биохимичен серумен скрининг (БХСС)
Проследяване на бременността
Прегледи и изследвания

Хранене по време на бременността
Забранени и позволени храни при бременност
Калкулатор за препоръчително наддаване по време на бременността
Как изглежда бебето през различните седмици от бременността
Здравни заведения - здравни специалисти
Коремни болки и спазми по време на бременността
За секса по време на бременността
Запек по време на бременността
Красива мама по време на бременността
Грип и бременност
Бременност и лекарства
Неудобства и притеснения по време на бременността
Баба каза така ...
Дневник на бременността
3D календар Кърменето като начин на живот

Центрове за Фетална Морфология
Фетална Морфология - Кога?
Д-р Максим Яков, Майчин Дом - Варна
Доц. Балев, клиника Темелков - Варна
Марков-София
Мазнейкова - София
МЦ Фемина - София
Болница Вита - София
Болница Селена - Пловдив
д-р Даскалов - Пловдив
доц. Снежинка Томова

Списъци с всичко необходимо за мама и бебе
Всичко необходимо за мама и бебе
Списък за бебето - всичко необходимо за посрещането му
Списък с необходими вещи - оборудване и аксесоари за бебето
Детското спално бельо
Детската стая

# 1
  • Мнения: 2 486
Нека темата да се напълни с много  EFP , леко бременеене на бъдещите мами и на финала всички да гушкат най-пухкавите, сладки и здрави юнски бебенца  Two Hearts

# 2
  • Мнения: 29
ехх, помня и аз как преди година видях заветните  EFP и живота се промени... помня как се присъединих към групата и плахо започнах да задавам въпросите си... нека се напълни отново с весели и лъчезарни юнки ...  Heart Eyes Hug Two Hearts

# 3
  • Мнения: 227
Exxxx....   bouquet

# 4
  • Мнения: 14
Оооо като гледам сега усмивката на  малкият ми Млечко и не мога да повярвам, че беше само едно  EFP .

# 5
  • Мнения: 192
На добър път!   bouquet

# 6
  • Мнения: 0
еххх ех......  Heart Eyes Леко бременеене на всички бъдещи мамчета, очакват ви най-приказните моменти на света, първи преглед, първо ритниче, ... пожелавам на всички -щастлива и безпроблемна бременност ! И най-пухкавите бебоци на финала, моите две чертички сега спинкат  Laughing , ще видите колко бързо и неусетно ще се изтъркулят тези 9 месеца !   bouquet  bouquet  bouquet

# 7
  • Мнения: 79
Леко бременеене, мили юнки 2014! Сякаш беше вчера, а сега вързопчо пищи въодушевено, открил гласа си и се залива от смях! Пожелавам ви успех и винаги сме насреща за вашите въпроси и споделяния!

# 8
  • там където се случват чудеса и мечтите се сбъдват
  • Мнения: 159
Хайде и от мен леко бременеене.На финала сладки,здрави бебоци за всички.
Лек път!

# 9
  • Мнения: 335
Няма по - велико нещо от това да имаш детенце ! Помня живота си, колко се промени след  EFP Пожелавам на всички да изживеете идните 9 месеца по най - забавния и прекрасен начин - бъдете красиви, радвайте се на живота и на растящото коремче, приемайте с усмивка всеки комплимент, цъфтете, хапвайте здравословно, спинкайте - никога няма да сте бременна отново за първи път. (или за втори,трети ..Simple Smile   bouquet
 

# 10
  • Мнения: 2 153
Ехаа дошъл ред за нова юнска тема...Аз трябваше да бъда юнка 2010, но така и не успях да стигна до раждане...от тогава юнската тема ми е слабост и все се надявам да се запиша в някоя...знае ли човек може и да е в тази Wink

# 11
  • Мнения: 29
Ехаа дошъл ред за нова юнска тема...Аз трябваше да бъда юнка 2010, но така и не успях да стигна до раждане...от тогава юнската тема ми е слабост и все се надявам да се запиша в някоя...знае ли човек може и да е в тази Wink

Стискам палчета да е в тази  Hug

# 12
  • Мнения: 335
Хайде да видим коя ли ще е първа по ранг  Laughing

# 13
  • Мнения: 410
Темата се напълни с постове на родили  Joy

# 14
  • Мнения: 29
militsa_milanova , мии или новите мами все още не знаят че са мами ;д ( аз разбрах на 19ти октомври), или знаят че са мами, но не знаят за темата, или и двете но ги е срам да се включат ;д аз доста мислих преди да напиша 1вия коментар, ама не съжалявам... бях приета топло, макар че се включих късно и вече имаше заформени познанства и приятелства Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт