Empties... или СВЪРШЕНО е с теб :)

  • 108 049
  • 743
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 342

Едни от любимите ми клипове в YouTube са тези, в които момичетата показват продуктите, които са изразходвали докрай и споделят дали са им харесали и ще ги купят ли отново.

От тях се роди и идеята за тази тема.
В нея можем да споделяме продуктите, които сме изразходвали, както и дали са ни харесали и ще ги купим ли отново.

Макар и темата донякъде да се припокрива със замисъла на някои други тук, мисля си, че ще е интересна - фактът, че привършваш с един продукт, а не си се разделил с него - подарил, изхвърлил или просто забутал в шкафа, е  показателен, но пък, ако си и готов да повториш покупката, то значи наистина си струва - поне от нашата си гледна точка.

Последна редакция: пт, 31 яну 2014, 23:24 от bubanka

# 1
  • Мнения: 3 342
Хайде аз да дам тон - и без това не съм изхвърлила част от опаковките, защото през последния месец ми се въртеше идеята за темата в главата.

Lancome Bi-Facil - пълен размер, 125 мл.

Хареса ми много, почиства чудесно дори и тежък очен грим. Дали бих го купила отново... да, почти сигурно, нужен ли ми е двуфазен дегримьор.

AHAVA Time to Clear Refreshing Cleansing Gel - пълен размер, 100 мл.

Не бих го купила отново. Не ми се стори нищо особено.

Спирала Lancome Hypnose Drama - пълен размер.

Със сигурност не бих я купила отново. Не ми харесва ефекта й върху миглите.

Спирала Golden Rose Sexy Black Mascara

Никак не лоша спирала с интересна четка. Не бих я купила отново, може би защото предпочитам спирали от малко по-висок клас.

Спирала Le Volume de Chanel - тестер

Страхотна! Бих си я купила и в пълен размер.

The Body Shop Madagascan Vanilla Flower Body Lotion - травел-размер, 60 мл.

Не бих го купила в пълен размер, много воднист, не овлажнява, нито подхранва кожата.

The Body Shop Coconut Body Butter - мини размер, 50 мл.

Хареса ми, бих го купила и в пълен размер.

Kiss My Face Sunscreen  30-ти фактор - пълен размер, 59 мл.

Чудесен слънцезащитен фактор за лице, бих го купила отново.

Delarom Revitality Cream - мини размер, 15 мл.

Хареса ми, но да го купя отново... едва ли.

# 2
  • Мнения: 35 963
ето един мой пост в блога за празни опаковки

Последна редакция: нд, 06 апр 2014, 23:34 от bubanka

# 3
  • Мнения: 3 342
Тези дни привърших с БОЧКО СЛЪНЦЕЗАЩИТНО МЛЯКО SPF 50:



Много ни хареса - използвахме го цялото семейство. Бих го купила с най-голямо удоволствие отново.

За разлика от почистващото мляко на Lancome Galateis Douceur, на което единственото достойнство бе, че бе в мини-размер и свърши бързо:



Не бих го купила отново.

# 4
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
Essence Mosaic Powder - #01

почнах трета кутийка, имам и четвърта новичка и прибрана  Blush
досега не съм си уцелвала толкова добре цвета, много леко озаряване, не си личи на лицето  Peace

Lancome Amplicils Mascara

втора подред и ще потретя, както се казва в една реклама: обееееееееем, не слепва, не се рони, лесно се сваля

Max Factor Xperience Foundation

ползвала съм няколко цвята - всичките свършиха, сега за зимата ще се купува пак  Peace

Последна редакция: сб, 14 сеп 2013, 11:55 от Рапунцел ®

# 5
  • Мнения: 31 181
Спирала Le Volume de Chanel - тестер
Страхотна! Бих си я купила и в пълен размер.
И аз само, че в пълен размер и имам вече купена нова. Любимата ми спирала, откакто е излязла.

# 6
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 755

Уникална маска, любима.  Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 176
Много хубава тема! Hug
Имам много продукти и рядко ги изразходвам докрай, но наскоро изхабих спирала Estee Lauder Sumptious Extreme, страхотна, позвах я почти 8 месеца, което ме кара да се връщам винаги към нея.

# 8
  • Мнения: 1 483
Това лято ми подариха слънцезащитни продукти на Виши (по принцип съм скептична към марката, почти нищо тяхно не ми е харесвало) - доволна съм от спрейчето за плаж, не е никак мазно в сравнение с тези на Нивеа и наистина предпазва от изгаряне. Гела за след слънце не ми харесва как мирише на алкохоли, иначе действително успокоява кожата.
Скрит текст:

# 9
  • Мнения: 1 129
Преди месец-два свърших тоалетното си мляко "Биотен" и веднага взех ново. Не ми люти, много лесно сваля и водоустойчив грим, не мазнее, бързо и без остатък попива въпреки че аз измивам почти веднага. Имала съм мицеларна вода на две марки и то хубави и хвалени, правила съм си и домашния дегримьор с жожоба, но ето на, втора опаковка използвам вече.
Скрит текст:

Крем "Глизолид"
Скрит текст:
Ръцете ми се изсушават много бързо, особено есен и зима, затова се старая винаги да имам от този крем.Съдържа 40 процента глицерин и ми помага да намаля и даже спра беленето, сухотата и разкървяването.

Крем за ръце на "Орифлейм" - "Love is all around"
Скрит текст:
Много лек, много нежен, бързо попива, икономичен. Не съм вярвала, че ще го кажа, но - страхотен! Няма да го купя скоро, защото идва зима, а тогава кожата ми има нужда от по-сериозна грижа.

Този крем на Билка го мъча много време :
Скрит текст:
Не е лош, но не си допаднахме. Много силна миризма. Не неприятна, но силна. За крака го ползвах и мазах и мъжа си, въпреки протестите  Mr. Green

Активатор за къдрици на ЛинеаБио
Скрит текст:
Не утежнява, не омазнява и не втвърдява косата. Къдриците са оформени, обемни, меки и подредени. Аз съм на трета опаковка от вчера.

Рексона министик
Скрит текст:
Развалиха и него, и Фа-то Sad Няма да го купя отново, защото не ме предпазва от изпотяване и защото цапа дрехите ми.

Хининова вода "Мишел"
Скрит текст:
Ще пропусна да си взема отново. Лепкаво усещане и ефект "мръсна коса".

# 10
  • Мнения: 100
Бих си взела повторно сухото олио на Nuxe, един от малкото продукти, които ме радват напоследък.

Мицеларната им вода - също е на дневен ред в списъка за попълване на Emties. Много ми допадна, бях си я взела в мини размера с travel pack-а, сега планирам да си взема и голямата опаковка.

Спиралата за зелени очи на Макс Фактор, може би също ще си взема отново.

Не бих повторила:
- нито една от спиралите на Мейбълин
- фон дьо тен-ите им също
- маските за коса на Пантен, уж не прекалявам с нанасянето, но отмиването ми е винаги кошмар
- спиралите на Буржоа също напоследък не са това, което бяха
- "Пеперудата" на Лореал - изглеждаше обещаваща, но явно не е за моито мигли.
-  спиралата Xperience на Макс Фактор - честно казано още не мога да я разбера: един път страшно ми хареса, следващият път когато си я купих - беше ужасна. Реших да й дам трето шанс, отново попаднах на много добра, на четвъртият път - пълен провал. Не знам явно много зависи от партидата, мястото на което ги произвеждат, не изключвам и възможността някой да спекулира с онези лепенчици със срок на годност.

# 11
  • Мнения: 134
И аз обожавам точно такива клипчета в ютуб.
И двата продукта на Ла Рош гледам, че са ми свършили. Ще ги купя и двата. Ползвам ги от 7-8 години.


Кремът на Кларанс си го взимам най-вече лятото. За сега не мисля да го купувам отново.


Clinique: High Impact Mascara-беше ми подарък. Не ми хареса особено. Не мисля да я купувам пак, новата на Шанел ми е фаворит за момента.

# 12
  • Мнения: 511
Страхотна тема! Тони, браво за идеята.  bouquet
На мен много ми харесва балсамчето за устни Carmex, откакто го открих, не оставам без него, сега ми свършва трето и си имам следващо новичко под ръка.

Допадна ми и измиващият гел на Nuxe, този с мед, бих повторила, много добре ми чистеше грима и кожата ми го хареса. Има една забележка обаче - много силен аромат, ако не ти допадне, мисля че ще дразни.

Кремчето за ръце на Yoghurt of Bulgaria, много ми хареса, бих си го купила отново, но ароматът му е отвратителен. Не могат ли да сложат лека сапунена миризма, за да е търпимо за повече хора?

С последните два продукта ми се затвърждава мнението за това, че е по- добре да няма никакъв аромат на един продукт, отколкото да е прекалено силен.

Последна редакция: чт, 19 сеп 2013, 15:20 от peperuda333

# 13
  • Мнения: 3 342
Тези дни привърших със Sweet Pea Body Butter Duo



Колкото ми хареса едната част - тази за суха кожа, толкова не ми допадна другата - за нормална. Не само, защото не беше достатъчно подхранваща и овлажняваща, но и трудно и бавно попиваше в кожата.
Иначе ароматът е страхотен!
Бих го купила отново, ако го има във вариант само за суха кожа.

Имах и няколко мини-опаковки от Eucerin 12% Hautberuhigende Lotion Omega



Много ми хареса. Препоръчва се за суха и атопична кожа. Моята е суха, но иначе безпроблемна - лосионът обаче е просто чудесен. Разнася се лесно, попива бързо, овлажнява, подхранва. Без аромат и оцветители. Бих го купила и в пълен размер, ако кожата ми се изсуши още или започне да ми създава проблеми.

Приключих и с Macadamia Natural Oil Healing Oil Treatment в мини размер



Не е лошо, но и не забелязах някаква положителна промяна в косата си. Имам още една опаковка в мини-размер от кутията на Пинкс, но не бих го купила в пълен размер.

# 14
  • Мнения: 31 181
И аз приключвам моя  Sweet Pea Body Butter Duo и това страшно ме дразни, защото не знам откъде да си купя друг, а го обожавам. В българския сайт не се предлага. Миризмата му е просто създадена за мен и се надявам сестра ми да го намери в магазините в чужбина и да не е някаква лимитирана серия.
Тони, откъде е бил купен твоя? Hug

Общи условия

Активация на акаунт