Кухненски машини Kenwood и Kitchen Aid

  • 94 518
  • 896
  •   1
Отговори
# 465
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ще ти издам една тайна- в цели 4 шкафа са пръснати. Laughing

# 466
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
cura, честито и от мен! Да си го ползваш с удоволствие!
Джема, страшен инвентар! Повечето неща дори не подозирах, че съществуват. Страхотно богатсвто!
Аз си ползвам моята машинка ежедневно. Това което откривам, че би ми вършило работата е една допълнителна купа. Наистина си е удобство. Ще се оглеждам из нета.

# 467
  • Мнения: 395
Днес моята машинка става на 1 годинка и аз се залових с Наполеон Simple Smile
Добре си се оборудвала, Джемма Simple Smile

# 468
  • София
  • Мнения: 11 706
...........................

Скрит текст:
Машината и бъркалките


........................
Така.....вече съм горд собственик на бъркалка от снимката на Джемма. АТ 502 !! Трябва да споделя, че днес ме засърбяха ръцете и я пробвах с едно сладкишче.  Много е добра или направо да си кажа , че това е най-добрата бъркалка за момента за леки маслени тестени смеси. Чудесна е!! Препоръчвам ви я с две ръце.  А сладкишчето беше "Сладкиш с печени ябълки и ванилов крем" на Йоли. Много е добро, ...мммда.
Ще продължа да разглеждам разни сайтове и ако си намеря още нещо ще трябва да се закупи.... Wink

# 469
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Радвам се,ч е ти харесва бъркалката, Марче. Тази, която вчера ми пристигна казват, че била още по-добра, днес не успях, утре ще я пробвам за маслен крем, за да направя пряко сравнение.

За съжаление за Kmix има ограничен брой приставки, тъй като се ползва само бавноскоростното гнездо, няма ги другите две гнезда.

# 470
  • София
  • Мнения: 11 706
  bouquet
Ти коя взе, били ми напомнила....забравих я.  Simple Smile

# 471
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Взех си стария вариант на силиконовата бъркалка, тази, с която комплектоваха машините преди. Ето я:


Вече я няма никъде почти. Новият вариант е като този, който ти си купи и който беше в комплекта с мяота машина.

# 472
  • София
  • Мнения: 11 706
Взех си стария вариант на силиконовата бъркалка, тази, с която комплектоваха машините преди. Ето я:
......................

Вече я няма никъде почти. Новият вариант е като този, който ти си купи и който беше в комплекта с мяота машина.
Ааа, да, но моята е по-хубава, нъцки... Heart Eyes
Ето какво сътворих набързо днес от зор да пробвам новата бъркалка...аз казах ли ви за нея, казах ви, нищо пак да се повторя....доволна съм много.  Joy По бързите рецепти съм....лесно , бързо, вкусно.
Скрит текст:
[/spoiler].

Скрит текст:
[/spoiler].
Това е "Сладкиш  с печени ябълки и ванилов крем" на Йоли . Много е добър, ниво на трудност - 1.

# 473
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Браво, Марче.

# 474
  • Гулянци
  • Мнения: 126
Благодаря на всички за хубавите пожелания Hug
Тази сутрин за закуска спретнах на бързо пица с тесто Верди

Скрит текст:

# 475
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Честит празник, момичета!

cura-, прекрасна пица.
Аз днес пробвах новата бъркалка с един маслен крем за плезир. Искаше си регулиране, не достигаше хубаво до дъното и затова накрая я свалих малко надолу. Но иначе разбива супер. По- късно ще кача и клипчето.
Не го покривах с разтопен шоколад, а с малко настърган.


Последна редакция: нд, 08 мар 2015, 12:39 от Джемма

# 476
  • София
  • Мнения: 11 706

Вижте, момичета каква красота са създали италианците....ако знаех, че го продават у нас , този щеше да бъде за мен, защото цялата техника ми е на SMEG, високо качество е всичко което имам.  Просто е прекрасен.

# 477
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Красив е, 800 вата. Не видях какви приставки има, пише,ч е има извод, но не намерих да ги разгледам.

Ето и видеото ми:

https://www.youtube.com/watch?v=yJCEWmzNhOI&feature=youtu.be

Последна редакция: нд, 08 мар 2015, 13:00 от Джемма

# 478
  • София
  • Мнения: 11 706
http://www.dwell.com/product-reviews/article/6-kitchen-appliances-invest-now#1
Ето, това е най-висок клас различна техника и интериор за дома. Не можах да и намеря характеристиките, просто е реклама на дом. уреди. Но, отбележи и какви са цените. Вярно е , че на SMEG техниката е с много високо цени, на второ място след Miele....но смятам, че италианците най-много залагат на дизайна. Сега са пуснали нов модел фурна и смятам да помисля сериозно за закупуването й....мда. Ходих да я гледам, отскоро имат магазин в София....такива красоти са...мда.

# 479
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
http://www.smeg.ru/product/smf01pbeu/

380 лири е цената му.

Общи условия

Активация на акаунт