НУКК

  • 1 700
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 417
http://www.nukk.org/


По принцип отчетните по училища не са толкова посещавани, колкото по набори, но ако някой все пак иска нещо да сподели или попита, нека си имаме и ние тема. Моля, заповядайте  Peace

Родителски срещи :
- 16.10.2013г. /сряда/ - от 16.00 часа - за начален и среден курс (от І до VІІ клас)
- 11.12.2013г. /сряда/ - от 16.00 часа (само за начален курс)

Консултации с родители:
- 17.10.2013г. /четвъртък/ - от 14.45 ч. до 16.45 ч. за горен курс (от VІІІ до ХІІ клас)
- 12.12.2013г. /четвъртък/ - от 14.45 ч. до 16.45 ч. за среден и горен курс (от V до ХІІ клас)

# 1
  • София
  • Мнения: 3 524
Ще се възползвам от поканата  Simple Smile
Имам въпроси за приема за 1ви клас догодина (оставам сс впечатлението че има приемен изпит), за самия комплекс, и всякаква друга информация, която бихте могли да ми дадете Simple Smile Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 11 989
Ще се възползвам от поканата  Simple Smile
Имам въпроси за приема за 1ви клас догодина (оставам сс впечатлението че има приемен изпит), за самия комплекс, и всякаква друга информация, която бихте могли да ми дадете Simple Smile Peace
Да, има приемен изпит. На сайта на училището е качена наредбата за прием.

Тестът е тип за интелигентност, но няма да е лесен за дете, което никога не се е занимавало с такива неща. Някои деца ходят на уроци, което според мен е излишно.
Изпитът е обикновено в началото на месец май.

Имам син в шести клас, засега съм доволна от училището, но се надявам след седми клас да успее да се класира в НЕГ. Ако не, си остава в Лицея.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 524
благодаря за информацията, с малко закъснение  Peace

Общи условия

Активация на акаунт