Отговори
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055

txtloves txtloves newsm76 txtloves txtloves

txtloves txtloves newsm76 txtloves txtloves
txtloves txtloves newsm76  txtloves txtloves
txtloves txtloves newsm76 txtloves txtloves
txtloves txtloves newsm76 txtloves txtloves

 txtloves txtloves newsm76 txtloves txtloves

 txtloves txtloves newsm76 txtloves txtloves

txtloves txtloves newsm76 txtloves txtloves

txtloves txtloves newsm76 txtloves txtloves

В ролите:


Продукция: Medyapim

Режисьор: Merve Girgin

Сценарист: Tilsim

Жанр: Драма


txtloves txtloves txtloves txtloves

txtloves txtloves txtloves txtloves

txtloves txtloves txtloves txtloves

АНОНС :

Скрит текст:

Филмът  показва действителността в Турция,  борбата за по добър живот, живота на семейство, което живее в сянката на богатите в кв. Етилер, където бащата е портиер. Дъщеря му Фериха, която остава приклещена м/у двата свята, заради амбициозната си майка Зехра, която разбира, че хубостта на дъщеря и е единственият и шанс. Мечтите на майката не принадлежат на нито един от двата свята, нейните мечти, надежди  и желания променят цвета си с растежа на Фериха и филма показва живота, който водят в рамка от розови лъжи.
Фериха се намира хем вътре, хем накрая на един свят, където желанията и възможностите са безкрайни. Ако протегне едната си ръка ще докосне своите желания, ако протегне другата си ръка през прозореца си ще види едната половина на света, в който живее, действителността в приземния етаж. Класира се да учи в престижен университет, където мечтите и действителността се смесват и хубавата дъщеря на портиера ще излезе от своя свят, за да стане принцеса в един свой измислен розов свят. И какво от това, че този измислен свят ще погълне семейството и приятелите и. Майка и дъщеря ще започнат борба с действителността , от която няма връщане назад.

Музиката от сериала


Темите до 156-та Темите до 220-та Тема 221 Тема 222 Тема 223  Тема 224  Тема 225 Тема 226








Добре дошли в диспансер "Фемир".




Химн на диспансера
Скрит текст:
Девиз на Диспансера:
newsm48" Мразим да мислим, а кога мислим най се мразим" newsm48

Видните Нарциси на диспансера
Зиза, Влъх-1, Влъх-3, Габа, Дида, ЕлитУ, МичетУ

Нашта гордост

newsm53

newsm03

Kак се стигна до тук ?
Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

#Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy



Дневните диспансерски кахъри











V.I.P пациенти:
Влъх-3; Габа; Пипе; Дани; ЕлитУ; Дида; Мариета
 Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy
Лекуващи лекари:
Д-р ДжансуМиша КукуМирова

Д-р ХалиЛудко Боцков

Охрана:
Явката Стражаров


Защитникът на морала:
Чести Достойнстов


Възпитател:
Левентаки Дисциплинов


Шеф на банята
Чачи Теляков


Домакина с пижам'ти
Чепиков


Директор на клиниката :



Приятно лечение!

# 1
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
ай Първа съм, ама щото гледат за Серка  Joy Joy Joy Joy

сега да ви зафалим, че сте много добрииииииииииии в красоти, комикси, сметки  Wink Wink Wink
Екип: Романтика, Дида
Комикси: Нарцисчева
Специални китки за Елитулия, защото Дида не знае да брой


 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 2
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Страхотна нова темичка,както винаги  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Диди,Ели,прекрасни коледни ФЕмирски колажчета  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Ирче,комиксите са страхотни,особено Хатиджето със стиймопа  Mr. Green   newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

И за домакинята ни домакиня Зиз  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 3
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Че да се запишем в новата тема,да мога утре да ви открия.
И Чичек за нея newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Скрит текст:
[/color]

# 4
  • Мнения: 0
  bouquet

Първи втори и тоз с книгата много ми харесаха Heart Eyes  bouquet

# 5
  • Мнения: 123
Мчи,  Laughing то колажитИ да не са бидонитИ, че да знае как да ги преброи!  smile3534

Дидиииии,  Hug Hug Hug Hug  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Иркааааааааа,  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

ЕлитУУУУУУ,  Hug Hug Hug Hug newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Зизунааааааа,  Hug Hug Hug newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Благодарности и похвали за новия дом! Чуден!   love001

# 6
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 510
Да се запиша,че бягам към моята стая  Hug Hug Hug

# 7
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Първо да раздам чичеци за темата... newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

И второ да питам...Клоди, Heart Eyes колко минутки от серията изгледа, че си хареса Серка?!... Mr. Green

# 8
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 510
Първо да раздам чичеци за темата... newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

И второ да питам...Клоди, Heart Eyes колко минутки от серията изгледа, че си хареса Серка?!... Mr. Green
Бе да ни дразни,нали знаеш няма равна Ренку си е Ренку  Joy Joy Joy Joy

# 9
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Дани, ето я целувката
 
Скрит текст:

и пак да кажа имаше език да, чак като предишните серт не беше, ама не и нищо особено - пак той активен, а тя дреме .... не ми харесва и това е, пък свиване на корема пълен абсурд  Joy Joy Joy

Последна редакция: сб, 07 дек 2013, 00:01 от МарМиши-ВИП намбър 7

# 10
  • Мнения: 0
Първо да раздам чичеци за темата... newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

И второ да питам...Клоди, Heart Eyes колко минутки от серията изгледа, че си хареса Серка?!... Mr. Green
Бе да ни дразни,нали знаеш няма равна Ренку си е Ренку  Joy Joy Joy Joy
Joy Joy Joy Сега не ми е цел да ви дразня Laughing

Илде Laughing там дет ония и викаше че освен нея няма никой друг Laughing и после финала Laughing и от предишни серии квот съм гледала ама около 10 мин общо сигурно Laughing но наистина ми харесаха двамата Peace

# 11
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

 Joy Joy Joy Сега не ми е цел да ви дразня Laughing

Илде Laughing там дет ония и викаше че освен нея няма никой друг Laughing и после финала Laughing и от предишни серии квот съм гледала ама около 10 мин общо сигурно Laughing но наистина ми харесаха двамата Peace

Знаех си аз, че щом си харесала Серка, няма да е повече от 10 минути... Laughing

# 12
  • София
  • Мнения: 30 142
 newsm51 smile3525 newsm51  за темата

# 13
  • Мнения: 0
По канал D дават тоя от Беяз шоу обират некаква къща Joy Joy Joy Joy То си било шоуто ooooh! Outta Joint Joy

# 14
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Дани, ето я целувката
 
Скрит текст:

и пак да кажа имаше език да, чак като предишните серт не беше, ама не и нищо особено - пак той активен, а те дреме .... не ми харесва и това е, пък свиване на корема пълен абсурд  Joy Joy Joy

Миши,благодаря  Hug Heart Eyes ,аз я изгледах още в старата тема и написах почти същото като теб,че той леко се заигра като и облиза горната устна малко с езика,ама тя пък тоя път остана напълно безучастна,но както написах в старата тема,просто като не ми харесват като двойка и сливиците да си оближат,пак няма да мога да усетя тръпката и вълнението,което търся в екранните двойки на сериалите  Peace

Общи условия

Активация на акаунт