Fragrancedirect.co.uk- 20!

  • 66 741
  • 726
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 168


Доставка за Европа

Overseas - £5.99 per order (Please allow up to 24 days for delivery)


Доставка за Англия

КУРИЕРИ ПРЕВОЗВАЧИ в тази ТЕМА


Standard Tracked Delivery - £1.99 per order
Express Tracked Delivery - £2.99 per order
Next Day Delivery - £7.99 per order.


При регистрация над полето Postcode има следния надпис : натискате го, за да се регистрирате в сайта и продължавате със указаните стъпки

Ръководство за пазаруване

Кодчета за отстъпки
131 - 5% отстъпка без минимална сума

Expires 31st December 2012.

All the below are valid on no minimum spend. All take 5% off.

120
121
124
131
133
229
290
PAYPAL10 - за 10% отстъпка


тема 19

# 1
  • Димитровград
  • Мнения: 207
Първа.   bouquet  bouquet  bouquet
Успешни покупки.В очакване на 2 поръчки до БГ.

# 2
  • Мнения: 659
Точно това си мисля да направя. Те и без това са ми пратили мейл за feedback. Само не знам как да им обясня за целофана. Някаква идея за думата на английски? newsm78 Едва ли е cellophane.

foil става според мен  Peace

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Много сте бързи.  Mr. Green

# 4
# 5
  • Бургас
  • Мнения: 156
благодарности за новата темичка   bouquet

# 6
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
И аз тук

# 7
  • Мнения: 1 759
Чудих се дали да се записвам,ама се зарибих вече Blush И съм много нетърпелива други ден да си взема от превозвача първата поръчка Party

# 8
  • Мнения: 1 480
Чакам поръчка от 05.12....с кремчета на RОС и други неща.

# 9
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Всичко си получих,много съм доволна.
От 2 дни ползвам кремовете на Roc. Mr. Green
Определено изглеждам по-млада. Joy Joy Joy Joy Joy

# 10
# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Включвам се да споделя какво ми се случи за първи път откакто пазарувам онлайн.
Отивам да си взимам пратката от Фрагранс Директ в пощата и още докато жената ми записва данните, виждам, че на кашончето има нещо залепено. Връчват ми кашончето, а то осезаемо празнои на него залепен протокол, че е пристигнало в Пловдив само 200 грама от означени на етикета 1 530.  Shocked Позачудих се доста какво да правя - ако взема пратката, как ще отворя диспут, има да се обяснявам, че е бил празен кашона, да превеждам протокола на пощата и изобщо не мога да предположа как ще се развият нещата. Затова след консултация със специалистите, които отговарят за рекламациите, реших да откажа да го получа и да го върнат на изпращача, пък вече те да си задействат рекламацията както намерят за добре. Пратката идваше от Словения  Rolling Eyes
Случвало ми се е да не ми пристигне пратка, обаче да дойде видимо запечатан кашон празен не ми се беше случвало. Уж за по-бързо пуснах до БГ, а се озовах без коледни подаръци, но пък вероятно ще имам куп разправии с фрагранса и с пейпал, докато ми върнат парите. Ако изобщо ми ги върнат де. Rolling Eyes

# 12
  • София
  • Мнения: 3 168
bugaboo Добре си направила, че си върнала пратката. Паричките със сигурност ще си ги получиш, още повече, че си платила с Пейпал.

Успешни покупки на всички!

# 13
  • Мнения: 1 339
Благодаря за темата  Hug
Ако парите са само блокирани, значи ли че поръчката ми все още не е изпратена? Получих потвърдителен мейл, че е диспачната.... и сега започва голямото чудене кога и как ще дойде.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт