Ретро снимков спамо-чат

  • 57 433
  • 683
  •   1
Отговори
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Тема за споделяне на лични снимки, без конкурсен характер.
Единствено условие- снимките да са с минимална давност 10 години.
Моля, забавлявайте се на воля Hug.

# 1
  • Мнения: 1 779
Е,нали за детски снимки ставаше въпрос, ако е само 10години- то тогава ще съм ,аз лично, малко след бала си Rolling Eyes

# 2
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Еее, не ме изчакахте да заредя архива! Пак виждани неща трябва да показвам. Crazy

Минимална 10, максимална 60, Спарке. hahaha

# 3
  • Мнения: 1 779
Ти тази вечер ли ще заминаваш там, където ще ходиш? И утре е ден и тази вечер е дъъълга Mr. Green Дерзай!



Офффф,пак не съм разбрала Embarassed Баси,ще трябва да се изруся. Crazy Акашке,мерси,че ми обърна внимание,нямаше до края да забележа.

# 4
  • Мнения: 5 892
Обичам да гледам снимки!

# 5
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Ти тази вечер ли ще заминаваш там, където ще ходиш? И утре е ден и тази вечер е дъъълга Mr. Green Дерзай!



Офффф,пак не съм разбрала Embarassed Баси,ще трябва да се изруся. Crazy Акашке,мерси,че ми обърна внимание,нямаше до края да забележа.

Пък аз да взема да се боядисам черна, а? hahaha hahaha

Чааак на пролет, каква тази вечер?! Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 13 046
Ехаааа,снимкиии!И без това умирам от скука,а не ми спи.Аз съм без лаптоп,вирус го порази.А от ай пада не мога да кача,язък!Нищо и утре е ден,от детството си нямам снимки,за съжаление,но с десет година давност имам.

# 7
  • Мнения: 1 779
Ти тази вечер ли ще заминаваш там, където ще ходиш? И утре е ден и тази вечер е дъъълга Mr. Green Дерзай!


Офффф,пак не съм разбрала Embarassed Баси,ще трябва да се изруся. Crazy Акашке,мерси,че ми обърна внимание,нямаше до края да забележа.

Пък аз да взема да се боядисам черна, а? hahaha hahaha

Чааак на пролет, каква тази вечер?! Crossing Arms


Карай,давай с наличните-те и без друго са прекрасни! Или пък накрай околните ти да ти пратят малко ретро материал по пощата Joy

п.с. цветовете ще си ги оправим,може нещо средно да измислим Sunglasses

# 8
  • Мнения: 616
А това е кака-

Каква исках да стана като бях малка? - много неща, едното от тях беше да имам каска с фенер! Е, завърших геология, и съм слизала на 300 метра под земята с каска с фенер!!! Жълта! По-успешна реализация - здраве му кажи  Joy

# 9
  • Мнения: 2 282
Аз в момента имам само още една сканирана бебешка снимка, но е лепена посредата с тиксо Grinning
(не е с животни Grinning)

# 10
# 11
  • Мнения: 4 199
Снимка, точно на 10 години, може и 11 - аз в Ректората, но не помня чакам за изпит или резултата от изпита, но по физиономията си личи, че халът не е на добре Laughing
http://prikachi.com/images/837/6929837j.jpg
Исках да завърша археология и, тривиално, да обикалям света. Наивитет на н-та степен Wink
Блу, само не качвай ''моята'' снимка, че съм болна с кашлица и всяко прихване не води до нищо добро Laughing

# 12
  • София
  • Мнения: 2 705
Показвам една:
Скрит текст:

# 13
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
Благодаря за темата   bouquet

koikoii  Heart Eyes поразителна прилика с това как изглеждаш сега, все едно само малко години са минали от тогава  Peace

# 14
  • Мнения: 46 626
Аз, мама и тати преди... леле, май преди около 34 г.  Rolling Eyes
Преди около 30 г.
Преди 17 г.

Общи условия

Активация на акаунт