Интериорен стил по аматьорски 20

  • 59 052
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 11 747
Може ли линк към блога на Любознателна, че не го намерих с гугъл, а искам да видя лятната ѝ кухня, много!  Praynig

Ема, за 1-2 години може да спреш да харесваш сегашните си покупки, но има достатъчно време, за да започнеш и отново да си ги харесваш  Laughing Аз така - една година не харесвам нещо, после една година го харесвам...

# 736
  • Мнения: 677
Пина, заповядай:

http://sharenatorbichka.blogspot.com/2013/11/ljatnakuhnja.html

Те вече и къщата започнаха.


Няма как да харесваме едни същи неща цял живот. Това ще значи, че сме замръзнали в развитието си в една определена точка.

# 737
  • Мнения: 11 747
Може, веднъж ще го харесваш погледнато от ляво, друг път от дясно  Mr. Green  Като се отърся от лиготията искам да кажа, че може през годините да виждаш различни неща в едно и също нещо. То така се и получава. Даже понякога на човек може и да му се наложи да си го харесва.

# 738
  • Мнения: 11 747
Аз даже заподозрях, че това ще да е блога, сега вече съм сигурна. Много ми харесва идеята и много приятна градина, ех.... Кухнята е разкош, разкош, разкош! Вратичките преди бялото ми се видяха трагедия, обаче с бялото направо са мечта! А полилея...?! Ауу, полилея как ме кефи... И столовете, и масата... Само бих се лишила от каруцата и цървулките. Аз не си падам по подобни балкантуристически изпълнения. Обичам по- естествени неща. Т.е. ако на село все още стои каруцата, предполагам, че са я продали, и някой ден я запазвам, то тя си стоеше в гаража или едно като заден двор, пред двойна врата за излизане на улицата. Т.е. каруцата няма място в кухнята, както сега не си паркираме колата в кухнята (макар че някои хора си паркират моторите в спалнята, хола...). Също цървулите са обувки и не си ги закачаме в ъгъла, до мивката. Ох, само да не обидя Любознателна, аз не искам това да е критика, просто се размечтах като за себе си как бих го направила.

# 739
  • Мнения: 677
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА Hug

Общи условия

Активация на акаунт