"Прилив и отлив-"Ако сърцето не гледа, и очите няма да видят.-AFK FOREVER-224.40

  • 24 114
  • 745
  •   1
Отговори
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201





STAR TV  

Всеки петък от 20:00ч.


Продукция: Ay Yapim

Продуцент: Керем Чатай

Режисьор: Али Билгин

Сценаристи: Едже Йоренч и Мелек Генчолу

Музика: Тойгар Ъшъклъ

Жанр: Драма



В ролите:













MC-BG-mamma TEAM :

Moderator, Editor  : Sasy86

Преводачи: zornitza_vr, Iveta Ristanova , k_kiara3, Gossip Girl, Sasy86 , rnazarova, LiLisy , Megi , tarlio, pepittto, veneta,Proji 82, arji, hero_in, Ilina,Nadejda


Снимки от сериала:

     








Хроника- Нарекох те Фериха


# 1
  • Плевен
  • Мнения: 359
Запис и благодаря!
Изчаквам да отключат субтитрите във вики и да се заемам с моята част защото вече ми се гледа  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 21 201
Тинче,   bouquet много добра идея от твоя страна да архивираш старите теми на АФК като скрит текст и в същото време да са налице.

Последна редакция: пт, 07 фев 2014, 11:33 от Neidjal

# 3
  • Мнения: 0
Записвам се !
Тинче, благодаря за новата темичка !  newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525

# 4
  • Мнения: 34
записче  Peace Тинче Hug  newsm51 newsm51 smile3525 newsm51 newsm51
айде и тук да го метна от сета видеото,не че се вижда кой знае какво ,ама да го има Blush Blush Blush
http://instagram.com/p/kF30KhrH3Z/#

лека нощ  Flutter Flutter Flutter

                    

# 5
  • Мнения: 229
запис и от мен,  отивам да търся Яман

# 6
# 7
  • Мнения: 25 351
  bouquet  bouquet  bouquet


Eй, все се опитваш да си пробуташ на някого членската карта от клуба.  Crossing Arms Ама там с гоооолеми златни букви е написано твоето име  Naughty Тъй че надежда всяка остави.  Stop

 Stop Joy Joy Joy Joy Joy

 Party Party

Скрит текст:



Ами пробвам  hahaha hahaha ако мине номера.  Party засега не минава, но някой път може да ви сваря неподготвени  hahaha hahaha hahaha

Аз откога разправям, че ми се ще срещу героя на Чачко да има някоя отворена мацка да го разиграва  hahaha hahaha, а те били рядкост в турските сериали.  newsm78 Дано се увеличат тогава.  Peace Колкото повече силни и борбени жени, толкова по-добре.  Hug

Това бил единия от Батухановците  Laughing


Те само в сериалите са рядкост...  Joy

Не знам, ама дано Мира става още по-дейна, че Яманчи с тези негови брони .. ще трябва да чакаме пак някаква опасност да надвисне над Мира, че да хукне пак да се прави на герой битти пренсес  Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: пт, 07 фев 2014, 11:32 от Ани (Aniska)

# 8
  • Мнения: 25 351
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Последна редакция: пт, 07 фев 2014, 11:34 от Ани (Aniska)

# 9
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
запис Hug Hug Hug,благодарности за новата тема на Тинчето smile3525 smile3525 smile3525

# 10
  • Мнения: 20 795
Тинче,   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Да го пренеса това и тук  Crazy Crazy


Голяма навалица, голямо нещо на втората снимка.
Беренчето и тя ли се е наредила с големите  newsm78 Судето да не я пратила да пази Мира  Whistling Whistling Whistling
Обаче какъв късмет са извадили феновете на ПО, които са се случили по това време в Улудаг.  Rolling Eyes Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 4 522
 

Аз откога разправям, че ми се ще срещу героя на Чачко да има някоя отворена мацка да го разиграва  hahaha hahaha, а те били рядкост в турските сериали.  newsm78 Дано се увеличат тогава.  Peace Колкото повече силни и борбени жени, толкова по-добре.  Hug

Това бил единия от Батухановците  Laughing


Те само в сериалите са рядкост...  Joy

Не знам, ама дано Мира става още по-дейна, че Яманчи с тези негови брони .. ще трябва да чакаме пак някаква опастност да надвисне над Мира, че да хукне пак да се прави на герой битти пренсес   Heart Eyes Heart Eyes




 ShockedЕ,колко по-дейна да става?! ConfusedТя и без това търчи подире му като иманяр подир златно съкровище.  Crazy И Яман да се взима в ръце вече, и да не забравя ,че конкуренцията не спи зимен сън... Naughty

# 12
  • Мнения: 0
Здравейте !  Hug Hug Hug Hug
 Петък е ! smile3558 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Айдее днеска епизодче  newsm44

# 13
  • Мнения: 20 795
#özürdilerim - хаштага

Някой ще се извинява. Ама кой защо и как, хич не се наемам да гадая  newsm78

# 14
  • Мнения: 0
medcezir hashtag bu sefer çoook uzaklardan #özürdilerim
хащага означава "съжалявам"

Общи условия

Активация на акаунт