"Прилив и отлив-"Ако сърцето не гледа, и очите няма да видят.-AFK FOREVER-225.41

  • 26 003
  • 738
  •   1
Отговори
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201





STAR TV  

Всеки петък от 20:00ч.


Продукция: Ay Yapim

Продуцент: Керем Чатай

Режисьор: Али Билгин

Сценаристи: Едже Йоренч и Мелек Генчолу

Музика: Тойгар Ъшъклъ

Жанр: Драма



В ролите:













MC-BG-mamma TEAM :

Moderator, Editor  : Sasy86

Преводачи: zornitza_vr, Iveta Ristanova , k_kiara3, Gossip Girl, Sasy86 , rnazarova, LiLisy , Megi , tarlio, pepittto, veneta,Proji 82, arji, hero_in, Ilina,Nadejda


Снимки от сериала:

     








Хроника- Нарекох те Фериха


# 1
  • Мнения: 2 788
Записче Simple Smile Много хубав въпрос Тинче  Peace Peace Peace

# 2
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 905
Sasy newsm51 newsm51 newsm51

# 3
  • Мнения: 5 138
Благодаря за темата  Hug
Края на 21еп. ме изкефи максимално, много  бяха сладки, добре изиграха и изнедата от срещата и затъжената прегръдка  и всичко  Heart Eyes
а как се бях затъжила да чуя от неговата устичка Сени севийорум и Принсес много добре звучат  Peace

# 4
  • Мнения: 618
Благодаря за темата  Hug
Края на 21еп. ме изкефи максимално, много  бяха сладки, добре изиграха и изнедата от срещата и затъжената прегръдка  и всичко  Heart Eyes
а как се бях затъжила да чуя от неговата устичка Сени севийорум и Принсес много добре звучат  Peace
newsm10
Много ми хареса и на мене финала,  smile3501 а пък театралният жест на Серка с махането на очилата и после гушкането - си бях направо идеалният финал. Heart Eyes
Черешката на кефа беше киселата физиономия на Судето,  Sick изобщо тази серийка си беше свежа, забавна и разтоварваща.  newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 Колкото и съседите да харесват драмите, щеше да бъде досадно и мн натоварващо, ако бяха продължили в този план, дано и в планината да ни зарадван с подобни сцени!  newsm47 newsm47 newsm47

# 5
  • Мнения: 27 735
  bouquet  bouquet  bouquet

MEDCEZİR 22. Bölüm Fragmanı

https://www.facebook.com/photo.php?v=363068833834738&set=vb. … ype=2&theater

http://tvmedya.trsohbet.com/medcezir-22-bolum-fragmani.html

Последна редакция: нд, 09 фев 2014, 19:16 от ivva

# 6
# 7
  • Мнения: 618
Ивееееее, Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
страхотни Ямира, но Крачола ти такъв злобарски поглед вади,  #Cussing out че само ако разтури той работата, глей как ще го гърмим,  #2gunfire #2gunfire #2gunfireта и Арт и слънце да е нема да го спаси  hahaha hahaha hahaha

# 8
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
тук съм Hug Hug Hug-за темата-мерси newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525

# 9
  • Мнения: 27 735
Отивам да ви чета  Hug Crazy Hug

# 10
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 905
Иве  bouquet  bouquet  bouquet за фрагмана и снимките!

На мен ми стана жал за Крачола... От двата стола - на земята hahaha

# 11
  • Мнения: 20 795
Ивееееее, Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
страхотни Ямира, но Крачола ти такъв злобарски поглед вади,  #Cussing out че само ако разтури той работата, глей как ще го гърмим,  #2gunfire #2gunfire #2gunfireта и Арт и слънце да е нема да го спаси  hahaha hahaha hahaha
Абе той само помага  newsm47 newsm47

Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 12
# 13
  • Мнения: 618
Цитат
Абе той само помага  newsm47 newsm47
box А, той нека помага, ама ако попречииииии, box
Ние тука толкова време си точим зъбите, само ако той попречи да се награбят, като го гледам как злобно  се взираше  в някого #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 14
  • Мнения: 4 521
Цитат
Абе той само помага  newsm47 newsm47
box А, той нека помага, ама ако попречииииии, box
Ние тука толкова време си точим зъбите, само ако той попречи да се награбят, като го гледам как злобно  се взираше  в някого #2gunfire #2gunfire #2gunfire

  newsm10  Joy Joy Joy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт