(Пред)пролетHa ... шекерено-бонбонена - ТР ТЕМА 57

  • 96 617
  • 749
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 41
Здравейте мили дами....утре празник май ни чака...3 дни при това.
Аз вчера си изпратих момчето и сърцето ми се къса. Ще си дойде чак в края на август. Като се сетя лошо ми става. Полудяла сам от вчера....първо за това как ще пътува, после какви ли не глупости ми се въртяха в главата въпреки факта, че той е там само по работа и знам че ще е така. Много държа на него, знам че и той държи на мен макар че не го показва много (цитирам : Аз съм МЪЖ, мъжете не трябва да показват чувства както жените, ти трябва сама да видиш....., някой път ми иде да го цапна по главата и да кажа АБЕЕЕ гов*до ще ти кажа аз едни мъже едни жени)...абе показва си ама може би не както на мен ми се иска. Сама съм си го избрала...ще си го чакам и няма да мрънкам много много.  Rolling Eyes
  bouquet Hug

# 481
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
На всички празнуващи
Bayraminiz Kutlu Olsun.

Весел празник на Вас и семействата Ви!

# 482
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Iyi bayramlar, Аркадашки!!!

             

# 483
  • до вятърните мелници
  • Мнения: 195
Честит празник!!!!

# 484
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Мили ми момичета, здравейте!!! Отдавна не съм ви навестявала - време йок както се казва, обаче сега съм с един въпрос: Някой има ли представа откъде в България може да се закупи комплакет учебници и сие по системата Hitit 1? Запитване имам от клиент, обаче нищо не намирам по темата освен, че е на Университета в Анкара тази система. И аз се заинтригувах, ама в случая не е за мен.

# 485
  • Истанбул
  • Мнения: 310
Бомбич,здрасти.Това са учебници за изучаване на турски език от чужденци.Има ги в ТÖMER -център за изучаване на турски език от чужденци.Представлява ето това http://tr.scribd.com/doc/117845487/TOMER-Yeni-H%C4%B0T%C4%B0T-1- … %9Fma-Kitab%C4%B1

# 486
# 487
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ХаДи Лорке,
Меткай сЪ на път и ги виШ теС чудесии. Няма сЪжаляваш,  тВа дет си го изпляскала заслужава да се види. От опит ти го казвам де. Пък и ако си със собствена каляска 'сичкУтУ което е написано ще наминеш да го видиш. Ако ми е писано да го видя за трети пореден път, вярвай ми няма да откажа smile3521.....А и много други места покрай тези ще видиш thumbsup и народ ще опознаеш.
За мене това беше интересно.....хората които живеят по тези места. Да се спреш да поговориш с тях, да се посмееш като със приятели. А те почти задължително ще те почерпят я каВенце, я черен дъхав чай или айранче

# 488
  • Мнения: 2
http://m.bg-mamma.com/index.php?topic=785849.720
Здравейте, писала съм в тази тема. Извинявам се, ако нахалствам много.  Simple Smile
Аз живея в Pendik и познавам много добре азиа сайд. Европейската част я свързвам с много хора, навалица и недобри хора, особено таксиметрови шофьори. Simple Smile Интересувам се от Бакъркьой какви хора живеят, какъв е стандарта им на живот?

# 489
  • Варна
  • Мнения: 924


ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА НАШИТЕ СКЪПИ ИМЕННИЧКИ !  Hug

# 490
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
Честит празник на именничките от темата!


# 491
  • Мнения: 1 794






ЧЕСТИТА ГОЛЯМА БОГОРОДИЦА!

Честито на именниците,пожелания за здраве и любов!

# 492
  • Мнения: 1 425
Здравейте.......искам да попитам ако може, в кои дни в кои квартали има пазари.Предстои ми цяла седмица в Истанбул и досега винаги съм обикаляла по молове Crossing Arms.....а сега ми се иска да видя и пазарите и там може ли да се намерят/Що годе/ хубави неща за деца......в смисъл дрехи,обувки,чанти,бельо.....и др.Благодаря...... Hug

# 493
  • Истанбул
  • Мнения: 310
Берина  bouquetЕто тук има информация за по-известните пазари на Истанбул

http://listelist.com/istanbulun-en-populer-semt-pazarlari/

# 494
  • Мнения: 520
Здравейте! Подариха ми турско течно "Омо", но не мога да разбера дали е за бяло или за цветно. За съжаление, Google Преводач не успя да ми помогне. Ползвали ли сте го и имате ли представа за какво пране е?

http://toptanservis.com/Omo-ultra-yumos-extra-1400ml-40-yikama

Общи условия

Активация на акаунт