"Прилив и отлив-"Ако сърцето не гледа, и очите няма да видят.-AFK FOREVER-230.46

  • 34 962
  • 738
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25 350

















STAR TV  

Всеки петък от 20:00ч.


Продукция: Ay Yapim

Продуцент: Керем Чатай

Режисьор: Али Билгин

Сценаристи: Едже Йоренч и Мелек Генчолу

Музика: Тойгар Ъшъклъ

Жанр: Драма



В ролите:













MC-BG-mamma TEAM :

Moderator, Editor  : Sasy86

Преводачи: zornitza_vr, Iveta Ristanova , k_kiara3, Gossip Girl, Sasy86 , rnazarova, LiLisy , Megi , tarlio, pepittto, veneta,Proji 82, arji, hero_in, Ilina,Nadejda


Снимки от сериала:

     








Хроника- Нарекох те Фериха


# 1
# 2
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 858
Ани newsm51 newsm51 newsm51
Човек и да не е на любовна вълна, с тази тема ще му е трудно да устои Heart Eyes Hug

# 3
  • Плевен
  • Мнения: 359
Записвам се сега, че ме е развъртяло едноооо.
Благодаря за темата!
Аз съм готова с мочта част от превода, чакам готовият епизод да си го гледам с кеф.
Поздрави!   bouquet

# 4
  • Мнения: 25 350
Ани newsm51 newsm51 newsm51
Човек и да не е на любовна вълна, с тази тема ще му е трудно да устои Heart Eyes Hug



Рени  Hug Hug Hug това е целта - да се настрои човек положително и любовно  Hug Hug Hug

# 5
  • Мнения: 20 795

Ани, пак много красива темичка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 25 350

Ани, пак много красива темичка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



 Hug Hug Hug Мини кум новата визия да видиш, че съм сложила за заглавна една снимка (обработена) която ти беше сложила  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Много, мнооого хубава  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 20 795
Вярно, видях я  Hug Hug Hug
Ама новата визия са я пооправили като че ли. Аватарите вече не са толкова малки, подписите се виждат целите и май не е толкова тясно. Ще вземе и да ми хареса  Laughing Laughing

# 8
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 858
Ани newsm51 newsm51 newsm51
Човек и да не е на любовна вълна, с тази тема ще му е трудно да устои Heart Eyes Hug



Рени  Hug Hug Hug това е целта - да се настрои човек положително и любовно  Hug Hug Hug

 smile3521 smile3521 smile3521

# 9
  • Мнения: 4 562




Рекламата на Серенай зад кадър, прекрасна е както винагиии  newsm44 newsm44

Момичета имам нужда от малко помощ ако може от това клипче на Серенай зад кадъра на рекламата песента " Varsa Soyle " някой който си превежда какво се пее в песента ако може да ми каже  Praynig защото искам да направя клип на Яман и Мира с тази песен ... много ми харесва ако ми кажете дори малко, ще съм ви много благодарна ...   Praynig

# 10
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
хайде и аз да се разпиша Peace Hug Hug Hug Hug  bouquet

-аз пък си прехвърлям кардото-всеки с дерта си hahaha Joy Hug

# 11
  • Мнения: 4 517
Много хубаво се подредиха един под друг двата "дерта" с двата нови клипа.  smile3501
Ани Hug,тенкс за новата прекрасна тема!    bouquet
Сготвила си я пак с голям мерак. Laughing Peace

# 12
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Ани, за новата темичка

# 13
  • Мнения: 618
 newsm51 newsm51 newsm51
Здравейте, слънчеви момичета, в работен /за някои/ понеделник Hug Hug Hug
Ани, благодаря ти, че ни радваш пак и в новата тема, прекрасна, както винаги newsm51
Страхотни снимчици сте постнали сабах сабах!   love001
Ча е великолепен и ослепителен: кому дебел, кому слаб - на мене ми е таман, като визия, де, иначе нищо лично! Серка и в рекламата, и на снимките - прекрасна, цветна и пълна с живот и младост!   Иначе другите страници сте си ги писали за спорта: аз като кака или леля на някои от вас, ще повторя - с радио не се спори, майката му е  ignore2 ignore2 ignore2!
Но... вие сте млади, дерзайте, иначе.... Ани, Иве, Вики, Вени, пак ви поздравявам за снимчиците, новините и обоснованите мнения, към които се присъединявам 100000000000000000000 пъти! Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 20 795
Скрит текст:


Рекламата на Серенай зад кадър, прекрасна е както винагиии  newsm44 newsm44


хайде и аз да се разпиша Peace Hug Hug Hug Hug  :bouquet:http://www.youtube.com/watch?v=8HPFS-fHRSM-аз пък си прехвърлям кардото-всеки с дерта си hahaha Joy Hug

А аз се радвам на двамата.  newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44
Млади, красиви, усмихнати - абе страхотни.  Crazy Crazy Crazy Crazy

Наде, не знам дали турската версия на песента е със същия текст като английската.  Peace
Но ето тук има превод на английския текст

http://vbox7.com/play:0b9ee851

Общи условия

Активация на акаунт