Север-Юг (Кузей- Гюней) от 14 януари по БТВ - тема 5

  • 49 008
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 2 992
На тази Симай ми идва да и избия зъбите. Като я видя и ме избива на агресия. smile3512
А на Джемрето как не и  стана неудобно- на всяка манджа мерудия. Върти се около Кузей, не го изпуска от поглед,обгрижва го, държи го да не падне от стола.Толкова е жалка отстрани. Същата е като майка си-все се вре навсякъде.Без нея не може. Не я харесвам и това е.

# 736
  • Мнения: 3 371
Ками, баш навреме идваш  Laughing
Зизка, ми тя не малко е потребена  Mr. Green
Heart Eyes Hug Е, малко е...само от светО Joy Joy Joy Joy

Ох тия Лудогорец ме напрегат... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Е, как сЕди да си бърборкаме ?! От всякъде пистолети, братче ! То верно, че сте на сватба тази вечер Mr. Green, ма чак пък толкоз ! Като Сирма войвода я изпратихте Симайчето !  Joy Joy Joy

Кво стана с Лудогорец ?
Heart Eyes Hug Падаме катастрофално с 3:0, а Валенсия с 10 човека... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Язък ! Чакай, да пукна и аз веднъж !  #2gunfire

# 737
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Госпожа, Heart Eyes Hug айде не къткай толко патроните....давай смело. Резила е голЕм. Laughing

# 738
  • Мнения: 18 592
Госпожата  Heart Eyes а така де! Пуцай наред де що ти падне  Joy Joy Joy Joy я и аз да почна, като сте рекли  hahaha по Симай  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire по Сами  #2gunfire #2gunfire #2gunfire по Гюлтенката  #2gunfire #2gunfire #2gunfire и най-накрая по Гьона  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Чакай, че на булката много оскъдно го дадох  Joy Joy Joy
Про  Heart Eyes newsm10 smile3521 smile3521
Ками  Hug ми влюби се момичето, какво да я правиш?  hahaha Ама на Кузейката му е приятно да го обгрижва именно Джема  Joy Joy Joy като го гледам, хич не се дърпа.

# 739
  • Мнения: 186
Момичета, изтървах мача. Наистина ли е този резил ?  Cry

# 740
  • Мнения: 3 371
Госпожа, Heart Eyes Hug айде не къткай толко патроните....давай смело. Резила е голЕм. Laughing

Болката е малка - срамът е голям ! Аз, ако требе да пуцам, гаубицата трябва да вадя, мило !  Heart Eyes
И да ги почвам по домова книга - като ги подкарам от СимайчетУ, през ДжемретУ, та стигна до Хандан, Сами и цялата им нещастна фамилия !  #2gunfire #2gunfire #2gunfire И на Кузей тоз път няма да му се размине !  Laughing

# 741
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Момичета, изтървах мача. Наистина ли е този резил ?  Cry
smile3521 smile3521 smile3521

# 742
  • Мнения: 18 592
Госпожа, Heart Eyes Hug айде не къткай толко патроните....давай смело. Резила е голЕм. Laughing

Болката е малка - срамът е голям ! Аз, ако требе да пуцам, гаубицата трябва да вадя, мило !  Heart Eyes
И да ги почвам по домова книга - като ги подкарам от СимайчетУ, през ДжемретУ, та стигна до Хандан, Сами и цялата им нещастна фамилия !  #2gunfire #2gunfire #2gunfire И на Кузей тоз път няма да му се размине !  Laughing

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 743
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Госпожа, Heart Eyes Hug айде не къткай толко патроните....давай смело. Резила е голЕм. Laughing

Болката е малка - срамът е голям ! Аз, ако требе да пуцам, гаубицата трябва да вадя, мило !  Heart Eyes
И да ги почвам по домова книга - като ги подкарам от СимайчетУ, през ДжемретУ, та стигна до Хандан, Сами и цялата им нещастна фамилия !  #2gunfire #2gunfire #2gunfire И на Кузей тоз път няма да му се размине !  Laughing

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 744
  • Мнения: 1 012
Момичета, заповядайте в НОВАТА ТЕМА  Hug

# 745
  • Мнения: 2 494
На тази Симай ми идва да и избия зъбите. Като я видя и ме избива на агресия. smile3512
А на Джемрето как не и  стана неудобно- на всяка манджа мерудия. Върти се около Кузей, не го изпуска от поглед,обгрижва го, държи го да не падне от стола.Толкова е жалка отстрани. Същата е като майка си-все се вре навсякъде.Без нея не може. Не я харесвам и това е.

Ти си се ядосваш, ама на Кузей ми е баш тамам, че Джема е около него  smile3521 Иииич биля не се и дърпа, а и всъщност всички негови тайни ги казва на нея първо, освен една разбира се, коя девойка му е на сърце   love001

Общи условия

Активация на акаунт