Отговори
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
FEMIR FOREVER АND EVER!!!
 
newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18


 
newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18



txtloves txtloves newsm76 txtloves txtloves

txtloves txtloves newsm76 txtloves txtloves
txtloves txtloves newsm76 txtloves txtloves
txtloves txtloves newsm76 txtloves txtloves


В ролите:


Продукция: Medyapim

Режисьор: Merve Girgin

Сценарист: Tilsim

Жанр: Драма


txtloves txtloves txtloves txtloves

txtloves txtloves txtloves txtloves

txtloves txtloves txtloves txtloves

АНОНС :

Скрит текст:

Филмът  показва действителността в Турция,  борбата за по добър живот, живота на семейство, което живее в сянката на богатите в кв. Етилер, където бащата е портиер. Дъщеря му Фериха, която остава приклещена м/у двата свята, заради амбициозната си майка Зехра, която разбира, че хубостта на дъщеря и е единственият и шанс. Мечтите на майката не принадлежат на нито един от двата свята, нейните мечти, надежди  и желания променят цвета си с растежа на Фериха и филма показва живота, който водят в рамка от розови лъжи.
Фериха се намира хем вътре, хем накрая на един свят, където желанията и възможностите са безкрайни. Ако протегне едната си ръка ще докосне своите желания, ако протегне другата си ръка през прозореца си ще види едната половина на света, в който живее, действителността в приземния етаж. Класира се да учи в престижен университет, където мечтите и действителността се смесват и хубавата дъщеря на портиера ще излезе от своя свят, за да стане принцеса в един свой измислен розов свят. И какво от това, че този измислен свят ще погълне семейството и приятелите и. Майка и дъщеря ще започнат борба с действителността , от която няма връщане назад.

Музиката от сериала


Темите до 156-та
Темите до 220-та
Тема-271 Тема-272 Тема-273 Тема-274 Тема-275






Добре дошли в диспансер "Фемир".



Химн на диспансера
Скрит текст:
Девиз на Диспансера:
newsm48" Мразим да мислим, а кога мислим най се мразим" newsm48

Видните Нарциси на диспансера
Зиза, Влъх-1, Влъх-3, Габа, Дида, ЕлитУ, МичетУ, Жани, Профи, Джена

Нашта гордост

newsm53

newsm03

Kак се стигна до тук ?
 Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

 #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy


Дневните диспансерски кахъри






V.I.P пациенти:
Влъх-3; Габа; Пипе; Дани; ЕлитУ; Дида; Мариета, Жани
 Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy
Оплакване на лекаря

Лекуващи лекари:
Д-р ДжансуМиша КукуМирова

Д-р ХалиЛудко Боцков

Охрана:
Явката Стражаров


Защитникът на морала:
Чести Достойнстов


Възпитател:
Левентаки Дисциплинов


Шеф на банята
Чачи Теляков


Домакина с пижам'ти
Чепиков


Директор на клиниката :


Приятно лечение!

# 1
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
Да се цопнем в новото крилце
Зизунче  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Ели за романтиката  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Дани страшни комикси  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 2
# 3
  • Мнения: 6 105
Както винаги: the best   bouquet Hug

# 4
# 5
# 6
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Ели § Дани § ЗиЗу благодаря за поредният ФЕмирски разкош,

 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 7
  • Мнения: 21 201
                          
                                     Зиз, newsm51Ели, newsm51 Дани. newsm51

# 8
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
                         
                                     Зиз, newsm51Ели, newsm51 Дани. newsm51
Скрит текст:


ох, Наде, страхотен клип, благодаря ти че го сподели  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 9
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
без коментар съм, каквото и да кажа е малко ФЕМИР ФОРЕВЪР  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Скрит текст:

# 10
  • Мнения: 2 787
Благодаря за прекрасната тема на носителката на Оскар Мисис Зизулия Фон Биг Нарцис bowuu
Скрит текст:

БлагодарскО и за Елиту и Дани за прекрасната романтика и супер олд скуул комиксите hahaha hahaha hahaha

Скрит текст:

За всички Фемирки и диспансерки Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Скрит текст:

Прегледах нощните оскарски кахъри на диспансера и умрех от смях за косата на Джаред Лето, е не му е мазна, но доста рошава, и е обрасъл, иначе е страхотен красавец Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Единствената забележка към неговото облекло е сатенената папионка, но дори и само по нея нема да го върнем Joy Joy Joy Joy
Иначе Кейт Бланшет супер елегантна и стилна в прекрасна рокля на Армани, в модерния цвят nude, Лупита много секси в светло синя Прада, създадена специално за нея, любимката на Ирка в страхотна рокля на Ели Сааб. А Брад Пиит  даже е на 50 изглежда страхотен Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ирка днес не се е появявала, дано всичко е наред Praynig Praynig Praynig

Сега по протокола:
1 точка  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Защо съм махната от Випаджийките newsm78
2 точка защо не съм взела Оскар за най-интелегентната и най- готината Фемирка newsm78 Crossing Arms
3 точка считам се за морална победителка и имам спийч bowuu, ама нема да ви го кажем Mr. Green

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

И за туитърките Grinning, най-ретуитваната снимка в историята на туитър с повече от 1.5 млн ретуити



И за всички вас, понеже много ви обичам Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Мимето нерде е newsm78 newsm78 newsm78

# 11
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Джено Heart Eyes Hug по точките Grinning Mr. Green

1. Никога не си била сред Випаджийките и никой не те е махал...мисля, че това го обсъдихме на Шан зе Ломе Laughing 1-вата ти титла е Нарцис...за другата требе да се потрудиш още...и трее си куку. Joy Joy Joy Joy
2. Не си взела Оскар, защото не си си избрала такъв...ние не чакаме някой да ни даде...ние си взимаме. Laughing
3 Ха, честито за моралната победа Whistling  bouquet Heart Eyes Hug

# 12
# 13
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Дженооо, кай спийча ся бе...не ни дръж в неведение... Joy Joy Joy Joy

То и аз имам ама чакам се събереме наградените Joy Joy Joy

# 14
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Джено Heart Eyes Hug по точките Grinning Mr. Green

1. Никога не си била сред Випаджийките и никой не те е махал...мисля, че това го обсъдихме на Шан зе Ломе Laughing 1-вата ти титла е Нарцис...за другата требе да се потрудиш още...и трее си куку. Joy Joy Joy Joy
2. Не си взела Оскар, защото не си си избрала такъв...ние не чакаме някой да ни даде...ние си взимаме. Laughing
3 Ха, честито за моралната победа Whistling  bouquet Heart Eyes Hug


божке, чак ся вдянах що съм вред ВиПоВиТи,  Joy Joy Joy Joy  Joy Joy (Зизу, тенкю че внесе яснота) Джейни, ама голяма си сладурка  Hug Hug Hug Hug и аз чакам спийча  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт