Как и с какво да премахнем неприятното потене под мишниците?-2

  • 130 893
  • 781
  •   1
Отговори
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Позволявам си да пусна новата тема,защото старата е вече на 50 стр.
тема 1

# 1
  • Мнения: 15 379
Да похваля този Дав, редувам го с класика:

# 2
  • Мнения: 4
Аз съм изключително доволна от Dove Invisible Dry .

# 3
  • Мнения: 18 487
Да си повторя въпроса от края на предната страница. 72-часовия спрен на Юсерин колко често се нанася? В приложение пише: Нанесете вечер върху чиста, суха и нераздразнена кожа. Щом е до 72 часа би трябвало да е веднъж на 3 дни, или се бъркам?
 

 
 
 

# 4
  • Мнения: 15 379
Според мен бъркаш, всекидневно е нанасянето.
72 часа е един вид трик - че действието продължава 72 часа, което е абсурдно.

# 5
  • Мнения: 18 487
Sourcherry, и аз така помислих първоначално, докато не видях, че е със съставките на Одорекса и се нанася по същия начин - вечер. Т.е. представям си го като Одорекс, но в по-лек вариант Laughing Иначе сега ползвам 72-часовия на Гарние, ясен ми е ефектът на тези часове. Аз го ползвам 2 пъти на ден.

Всъщност разрових се и го открих на сайта им. Нанася се първите три вечери и после през вечер или при необходимост.  

# 6
  • Мнения: 15 379
wild poppy, само него и никакъв друг дезодорант през деня?
Аз не бих могла...

# 7
  • Мнения: 18 487
Преди като се пръсках с Одорекс слагах през деня и някой по-щадящ ролон. Сега ако си го взема този на Юсерин пак мисля така да правя.

Всъщност, докато ползвах Одорекс се оправих с изпотяването, но ми се появи дерматит под мищниците след около 1 г. употреба. Като го спрях поне 2 години след това почти нямах проблеми - съвсем леко ми се увеличи изпотяването под мищниците. В последните месеци обаче се възстанови напълно ooooh! И мислех да започна пак с Одорекса, поне докато дойде времето на дрехите без ръкави. По-скоро ще пробвам този път с Юсерин.

# 8
  • Мнения: 1 185
Търся нещо био, от което да сте доволни   Hug   bouquet

# 9
  • Мнения: 35
Купих си този спрей http://po-krasivi.bg/bg/product/1715/uriage-tri-actif-dezodorant … a-kozha#item_2072 .. при мен ефект 0 !! Само където си дадох парите,че и 2 в опаковка си взех.

# 10
  • Мнения: 15 379
Търся нещо био, от което да сте доволни   Hug   bouquet

Аз открих това: http://cosmeticsandoils.blogspot.com/2013/06/domashni-antiperspi … -dezodoranti.html

Чувала съм третиране на подмишниците със сода за хляб, помагало.

# 11
  • Мнения: 1 753
Търся нещо био, от което да сте доволни   Hug   bouquet

Намерих това, няма алуминиеви соли, съдържа цинк(който също влияе на изпотяването).
Не съм го ползвала.

# 12
  • Мнения: 6 725
И аз търся нещо био. Ще пробвам може би това, което е показала Genuine или пък това http://www.kozmetikata.com/show/%D0%93%D1%80%D0%B8%D0%B6%D0%B0-% … 0%B0%D1%82%D0%B8/.  Peace

Последна редакция: ср, 12 мар 2014, 18:14 от Fortuna

# 13
  • Мнения: 92
Moмичета,направо нямам желание да живея... възможно ли е от пубертета да имам изпотяване,срещу което нищо няма ефект и дали ще мине..проблеми нямам с организма и т.н.

# 14
  • Мнения: 15 379
Moмичета,направо нямам желание да живея... възможно ли е от пубертета да имам изпотяване,срещу което нищо няма ефект и дали ще мине..проблеми нямам с организма и т.н.

Къпане му е майката, честа смяна на дрехите и бельото, добър дезодорант, който ще избереш на принципа на проба/грешка.

Общи условия

Активация на акаунт