Пазаруване от George (ASDA) - Тема 6

  • 63 654
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Русе
  • Мнения: 623
Ето размерите на долнищата в размер 3-4.
Ширина на ластика в неразтегнато положение - 28. Дължина на крачола по външния шев - 60; по вътрешния - 38. Отпуснете си 1 см разлика за всеки случай Simple Smile

# 691
  • Мнения: 330
Ето размерите на долнищата в размер 3-4.
Ширина на ластика в неразтегнато положение - 28. Дължина на крачола по външния шев - 60; по вътрешния - 38. Отпуснете си 1 см разлика за всеки случай Simple Smile
  bouquet

# 692
  • София
  • Мнения: 3 581
Аз взех сериозно да се замислям дали да продължа да купувам от сайта. Напоследък чета, че дрехите не отговарят на размера и качеството не е хубаво. Така ли е? Качеството по- лошо ли е в сравнение от минали години?

Както са ти казали другите, зависи от детето. Моето е на 5г.3м, но е доста висока - около 124см и купувам дрехи за 7-8 ( които са за ръст 122-128). От доста години купувам, нямам проблем с качеството, единствено някои дрехи с полиестер са ми ставали на топченца, но като цяло избягвам да взимам такива. Лошото е, че по-хубавите дрешки и с по-голямо съдържание на памук са до възраст 5-6г, за по-големи деца има по-малък избор и по-бързо се изчерпват, но се намират де. Ей сега има 4-5 комплекта с туника и клинче, от които се възползвах и които са много удобни за градина и въобще.

# 693
  • Къде ли не
  • Мнения: 696
И аз съм отт доволните от качеството на Джордж.Сравнявам с мадъркеар, H&M, laredoute и още няколко американски марки. Моята госпожица е на почти 5 и размера 4-5 и е идеален. Младежа ми пък е на 6 години, но носи размер 7-8, защото е висок 126 см, а не защото дрехите са умалени.
Като каза за щампи Моргана се сетих, че нямам нито една обелена щампа. Най - редовно забравям за тях и изпирам дрехите на 60 градуса и нищо не е мръднало. Особено имаме една любима тениска , сива с енгри бърдс, еми що пране е понесла и нищо и няма, като нова е.

# 694
  • Бургас
  • Мнения: 5 694
Ето размерите на долнищата в размер 3-4.
Ширина на ластика в неразтегнато положение - 28. Дължина на крачола по външния шев - 60; по вътрешния - 38. Отпуснете си 1 см разлика за всеки случай Simple Smile
Благодаря ти  bouquet На дължина ще е ОК, ама в кръста бая ще му е широко на моя младеж и май ще се въздържа Tired

# 695
  • Русе
  • Мнения: 3 711
И на нас долнищата са ни широки, не мога да нацеля нормални, ще вземам да ги пускам с панталони вече на градината. Иначе си отговарят на ръстта. Моят единия е доста по-висок и пижамите примерно 4-5 са му малки (с дългия ръкав говоря), късите нямаме проблеми. Особено и като се изперат и се посвият.

# 696
  • В офиса
  • Мнения: 4 033
И на мен ми е любим сайт като съотношение цена/качество. Особено character shop-а (и особено по намаления Simple Smile)  Не са умалени дрешките (но не са и уголемени като на matalan) Не се сещам за кофти покупка, но гледам състава и чета отзивите, където има. Има едно нещо което не им харесвам: понякога сетовете им (бебешките специално) са някакви безумни комбинации - дебела жилетка, блуза с къс ръкав, тънка поличка и дебел чорапогащник, да кажем, така че няма как да се носи като сет. Например ей това http://direct.asda.com/george/baby/all-in-ones-outfits/3-piece-s … 3,default,pd.html е с блуза с къс ръкав  Grinning, а долнището прилича на пижама. Другото, което ме дразни е че много бързо им свършват нещата по намаленията  Laughing и само бебешките ги намалят с по 50%, другите само с по 2-3 паунда обикновено  Grinning

# 697
  • Варна
  • Мнения: 389
Момичета, кажете ми, моля за Варна проверен доставчик?

# 698
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 761
Момичета, кажете ми, моля за Варна проверен доставчик?

Аз съм доволна от ДоставкаАнглия - до Технополис им е офиса 1,80лв/кг (раб.време 10-16ч) и от УКШопс - от Левски 1,50лв/кг (времето за вземане варира - може и рано и късно вечерта,когато ти е удобно стига човека да е там) - всяка седмица имат курсове,поздрави  Peace

# 699
  • Мнения: 166
 Здравейте,доста отдавна не съм пазарувала от сайта и загубих ориентация за размерите... Спомням си,че преди дрешките идваха леко уголемени,но сега чета много различни мнения...

Може ли да помоля ,ако някой има блузки 6-7г или 7-8г. да ми измери без значение къс или дълъг ръкав?
Малкия ми е  доста височък и не ми се рискува,че ми трябват спешно дрешки за сезона.
Моля  Praynig

# 700
  • Мнения: 330
Момичета, кажете ми, моля за Варна проверен доставчик?

http://ukshops-bg.com/uktobg/index.php много съм доволна, изпращат имейли при всяка промяна на състоянието, обаждат се когато пристигне пратката във Варна и са много евтини
http://simplyshopping.eu/ преди да открия горния , използвах тези, и сега в лятната почивка на УКшопа.
 Hug

# 701
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Споделете нещо интересно за хапване, което поръчвате от гросерито. Така и така ще пускам, да пробвам нещо, може и сладко, макар че не съм голям фен.

# 702
  • Sofia
  • Мнения: 21 729
Здравейте!
Аз за сефте поръчвам от George. От години се каня ичак сега се наканих.  Laughing Получих две, очаквам и третата си поръчка. Simple Smile  Доволна съм обо взето. Долнището е почти добре на шерката на дължина, но в талията е както и някой тук беше писал  за Гушкан (щерката) и половина - 28см (неразтегнато). Пък и сложили декоративни връзки, за какво са ми... да бяха реални.

Може ли да помоля ,ако някой има блузки   7-8г. да ми измери без значение къс или дълъг ръкав?
 Дължина от средата на рамото до долу - 51см. Мерих ученическите спортни (тип ла коста) с къс ръкав.

Последна редакция: пн, 08 сеп 2014, 17:04 от Morena

# 703
  • София
  • Мнения: 147
А за София има ли доставчик от Англия на такива ниски цени от 1,50 за кг. newsm78
Най-евтинито което намерих е 2,20 за кг.
Може и на лични да не е реклама!

# 704
  • Sofia
  • Мнения: 21 729
Аз съм много доволна от доставчика си (за 2.20лв на кг).  Simple Smile
Ползвам ги от самия им старт.

Общи условия

Активация на акаунт