слабително след натъпкване (ще помогне ли изобщо)

  • 1 062
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
здравейте, бях започнала по-строг  режим на хранне.Спазвах го отлично, но дне се издъних жестоко и ми е много гузно не издържах и жзех слабително.Дали схте има ефект според вас? Ще ми се лепнат ли всички гадории от днес и ще изхвърля ли храната.Наистина знам че  е много грешно, но не издържах и искам просто от утре да си започна режима

# 1
  • Мнения: X
Булимичка ли си, или искаш да ставаш?

# 2
  • Мнения: 1
 не и осъзнавам, че не е правилно за първи път го правя и просто исках да знам дали поне ще има ефект от този прием

# 3
  • Мнения: 2 826
Със сигурност ще ти се лепнат. Грешки не могат да се правят Naughty.

# 4
  • Мнения: X
Не знам колко тежиш, имаш ли наистина нужда от отслабване, този режим колко "строг" е точно и какво включва натъпкването, но внимавай, защото тоя път с диетите и тъпченето не води до нищо хубаво в дългосрочен план...

# 5
  • Мнения: 1 095
здравейте, бях започнала по-строг  режим на хранне.Спазвах го отлично, но дне се издъних жестоко и ми е много гузно не издържах и жзех слабително.Дали схте има ефект според вас? Ще ми се лепнат ли всички гадории от днес и ще изхвърля ли храната.Наистина знам че  е много грешно, но не издържах и искам просто от утре да си започна режима
Извинявай, но аз имам чувството, че се шегуваш... Скучно ти е било и си си помислила какъв въпрос да зададеш.  Laughing
1. Тук не е правилния подфорум. Ако си сериозна, то трябва да попиташ тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?board=60.0
2. Ако все пак не се майтапиш, то движение му е майката, не слабителни. Разходки.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт