Отговори
  • Мнения: 3
пазете се дами човека е опасен но знае как да вкара всяка в леглото си с италиански произход и говори думи които много от нас не са чували

# 1
  • Мнения: 3
за дамите от Бургас е предупреждението

# 2
  • Мнения: 3
възраст около 55 години некрасив леко плешив тъмен среден ръст но когато заговори всяка може да падне в краката му, пардон в леглото ,абсолютен помияр който не подбира и не се знае с какви болести може да ви дари

# 3
  • Мнения: 3
не се лъжете по дребните левчета с които ще иска да ви подпомогне ако сте в нужда,от това че иска да ви почерпи за това че сте му помогнали в магазина да намери съответната стока, по лъскавия му джип който е служебен,по красивите и нежни думи,всичко това е един сценарий който работи безотказно

# 4
  • София
  • Мнения: 4 966
Теб вкара ли те в леглото си? Laughing Sunglasses

# 5
  • Мнения: 3
Да и не само мен ,методите му работят безотказно

# 6
  • Мнения: X
 Joy няма шанс просто.
Donita A, толкова ли ти е слаб ангела? Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 4 966
Добре. А с какво е опасен? Какво ти причини?

# 8
  • Мнения: 3
напротив и съм човек с опит и много здраво мислеща, но тези красиви и нежни думи които никога не са произнасяли голяма част от нашите мъже могат да подлъжат всяка една,те дори не могат да се опишат ,само който ги е чул знае за какво става въпрос,ако се усети навреме,а и държанието му е перфектно,нежен,мил, абе то си е професия

# 9
  • Мнения: 3
това не бих го споделила публично ,ако някой е любопитен какво би му се случило ще му дам координатите да опита

# 10
  • Мнения: 3
нима не е опасен човек който спи с много жени и прави секс без предпазни средства

# 11
  • Мнения: 349
Е, това, че ти си допуснала да правиш секс с един сваляч без предпазни средства, не го прави него опасен Simple Smile

# 12
  • Мнения: 7 004
Именно, ти защо допусна да е без предпазни средства?  newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 28 945
Не разбрах какво му е опасното  Thinking

# 14
  • Мнения: 3
бе хора това дори е най-малкия проблем,доста по-голяма е душевната болка когато разбереш,ако въобще разбереш че всичко е една голяма игра,когато разбереш че освен теб много други се търкалят в леглото му няма ли да се почувстваш омърсен,на мен лично ми се повръща от тази помия

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт