Ясна е и майската ни диагноза - обхванати сме всички от книжна психоза!

  • 17 727
  • 750
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 690








Накратко правилата:

Всеки участник в играта за размяна на подаръци-книги изготвя списък от желаните от него заглавия - 5-6 на брой, като стойността да не надвишава 15-20лв. за книга.
След това се тегли жребий между записалите се за играта кой на кого ще подарява.
Подаряващият избира някое от заглавията, дадени от другия участник и му изпраща книгата като подарък-изненада.



По идея на: neli mar4 - нашата прекрасна класна! По всякакви въпроси, мнения и препоръки, извинени и неизвинени отсъствия, се обръщайте към нея като носите калинки!!!




Албумчето ни: Майска игра 2014


И нека забавлението започне СЕГА!

Последна редакция: вт, 29 апр 2014, 20:45 от Mamma

# 1
  • София
  • Мнения: 3 263
Първа  Wink по запис. По подарък чакаме Гигче да се обади  Party

# 2
  • София
  • Мнения: 10 858
И нека Вивиан се запише сега!  Laughing

Чакам да видя от кого е колетчетооооо  smile3501

# 3
  • Мнения: 10 690
Хайде, Гиговче, че трябва да готвяяя  Joy
Трябва да въведем и приз за най-бързо другарче  Party

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 13 481
Гигова, чакаме те, след малко отивам да храня котетата и усещам, че ще изтърва шумотевицата  Crazy

# 5
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Амаааа не трябваше ли след 1ви да се пращат? Или няма значение, просто крайната дата е 24-ти...

Бързаци такива!

# 6
  • Мнения: 1 828
mijjjka много хубаво оформление на темата   bouquet

И аз съм на опашката да видя какво има да покаже Гигова  Hug

# 7
  • Мнения: 2 491
Благодаря за темата, мила Мижик Heart Eyes Hug
Както винаги прекрасна и стилна!!!

Ми кво да ви кажа, другарката Марчева така ме е изненадала, че няма накъде...
Само моят мъж позна, че от нея имам колетче Wink

Нелчо, какво да кажа мила Heart Eyes, толкова съм трогната, че всички думи за благодарност избягаха от главата ми, но ще ги събера и ще те засипя Heart Eyes

Книжката, която много исках + страхотни лакомства за сина ми и химикалче  Hug


Една картичка, която ме рзаплака, защото там пише много красиви неща Crazy Heart Eyes


И едно нещо което ме плени и спечели почти повече от книгата-ръчно изработени шоколадови бонбони със златна панделка и много красива картичка на която пише "Колко е хубаво, че те има" и отдолу Нели е написала: Гале Cry Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Много съм разчуствана, особено от думите в картичката, толкова силни, толкова мили и топли, толкова истински и то от човек който познавам само виртуално, нямам думи, радвам се че съществуват такива Човеци като теб мила Heart Eyes

Извинете ме, засега спирам, после ще се появя, малко искам да успокоя страстите...

Благодаря ти прекраснице мила, обичам те Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 13 481
Страхотно!!! Прекрасен подарък!
Така аз продължавам да съм детектив - в списъка с предположения да съм тяхно другарче остават: Точица, ябълка, Лита и Мижка  Heart Eyes Hug

# 9
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Прекрасно, просто нямам думи!  newsm20

# 10
  • Мнения: 5 405
Оооо, чак на мен ми стана приятно  Heart Eyes

# 11
  • София
  • Мнения: 3 263
Ей, че хубаво  Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 10 858
Страхотно Нели, и мен ме разчувства  Embarassed

# 13
  • Мнения: 1 601
Гиговче , да ти е честит подаръка , наистина Нели се е погрижила да те зарадва максимално , книжка за теб , за детето сладички неща , картичката е много нежна , страшно много ми хареса . През поста ти се усети вълнението и хубавите емоции , целувки и за теб и за Нели

# 14
  • Мнения: 10 690
Ехааа....браво на Нелчо!!!   newsm18 newsm18 newsm18
Страхотен подарък!!!  Grinning Чудесен избор! И приз за класната за най-бързо другарче!!!  Hug Hug Hug
Тази книжка е и в моя списък  Wink Ако другарчето ми избере друга - ще знам от кого мога да я взема за прочит  Flutter

Започвам да събирам снимки за албумчето - нали искате да правим или?   newsm78

Общи условия

Активация на акаунт