Четки за грим-5

  • 75 511
  • 732
  •   1
Отговори
# 615
  • Пловдив
  • Мнения: 692
И аз гледах няколко вида сапуни, но не ми се чакат доставки, направо не мога да ги гледам в момента четките, мия ги по 5-6 пъти и пак си стоят оцветени  Blush  . Този , който си показала ми прекрачва психо границата за цена за подобен род продукт , някъде до 15-20 лева максимум се надявам да се вмъкна в нещо, може и домашен разтвор да направя  , в краен случай  Laughing   .

# 616
  • Русе
  • Мнения: 764
aH~, аз пера моите с този сапун.

http://www.enzo.bg/da-vinci/classic-pochistvassh-sapun-za-kozmetichni-chetki/
Ако си от София, знам че го има в м-н Мориа  Peace

# 617
  • Пловдив
  • Мнения: 692
Пловдив  Sad  , иначе и аз го загледах него. Чисти ли добре фдт-ните?

# 618
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
аН, ползва ли вече четката на Елф ? Сподели как ти се струва и ако може да я сравниш с РТ.

# 619
  • Русе
  • Мнения: 764
Да, аз също ползвам Colourstay и изчиства всичко от четката.  Peace

# 620
  • Пловдив
  • Мнения: 692
Маги, благодаря ти! Ще го взема този сапун!

Четката на Елф я поръчах вчера от чужбина, като пристигне ще я сравня, но на пръв поглед са различна форма и очаквам различно усещане при нанасянето, но все пак вярвам силно, че ще се справи добре поради големия брой положителни коментари тук! Вярвам на съфорумките  Simple Smile !

# 621
  • Мнения: 31 382
Много съм доволна от посочения по-горе сапун.

# 622
  • София
  • Мнения: 10 344
Все забравям да покажа Sigma f60, четката с която най-лесно и приятно нанасям ФДТ. В последните 5-6 години изпробвах от Ф80 до бюти блендър и винаги се връщам към тази.

Този тип четки се водят за най-силно покритие, но аз държа ФДТна да не се вижда, с тази постигам 100% естествено покритие.

# 623
  • София
  • Мнения: 1 056
Момичета, незнам дали е за тук въпроса ми, но ми препоръчайте добра имитация на бюти блендъра, имам четки за фдт, но в момента съм се видяла в чудо с това акне и не искам да го разнасям още повече в случаите когато слагам фдт, сега нанасям с онези неудобни триъгълни гъбкии за грим  Rolling Eyes , не ми се дават пари за оригиналния бюти блендър, много се чудя за гъбката на РТ, какво ще кажете? Или препоръчайте нещо друго бюджетно!  Peace

# 624
  • София
  • Мнения: 10 344
Момичета, незнам дали е за тук въпроса ми, но ми препоръчайте добра имитация на бюти блендера, имам четки за фдт, но в момента съм се видяла в чудо с това акне и нанасям фдт с онези неудобни гъби за грим  Rolling Eyes , не ми се дават пари за бюти блендер, много се чудя за гъбката на РТ, какво ще кажете?

Виж този на ebelin,  в ДМ. Май струваше 5-6лв.


http://www.innenaussen.com/2013/03/ebelin-beautyblender-ei-vergleich.html

# 625
  • Мнения: 5 017
Аз ползвам на Ебелин, друг не съм ползвала, но този за мен е супер.

# 626
  • София
  • Мнения: 1 611
Аз използвам на Сефора и ми харесва мнооогооо  Heart Eyes Още не съм пробвала блендера на Диор, трябва да го извадя и тествам и него  Thinking

# 627
  • Мнения: 5 017
Ел, на Сефора това като жълтичкото на снимката ли? Имам такова бяло, трябва да го изпера и пробвам пак.

# 628
  • Мнения: 3 353
Момичета, незнам дали е за тук въпроса ми, но ми препоръчайте добра имитация на бюти блендъра, имам четки за фдт, но в момента съм се видяла в чудо с това акне и не искам да го разнасям още повече в случаите когато слагам фдт, сега нанасям с онези неудобни триъгълни гъбкии за грим  Rolling Eyes , не ми се дават пари за оригиналния бюти блендър, много се чудя за гъбката на РТ, какво ще кажете? Или препоръчайте нещо друго бюджетно!  Peace


Препоръчвам именно блендъра на РТ - всъщност току що поръчах нов. Аз лично не откривам почти никаква разлика с оригиналния бюти блендър. Ползвала съм ги и един след друг, и едновременно в продължение на месеци, така че може да се каже, че впечатленията ми са трайни.

# 629
  • София
  • Мнения: 1 611
Ел, на Сефора това като жълтичкото на снимката ли? Имам такова бяло, трябва да го изпера и пробвам пак.

Моят е розов   Thinking
Не знам дали има разлика, изглежда еднакво, само че при розовия няма логото-лента на Сефора. В сайта на американската Сефора има само жълтия, в сайта на френската само розовия http://www.sephora.fr/Accessoires/Visage/Eponges-Houppes/Eponge- … ision-3D/P2101026  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт