АСТМАТА - тема 27

  • 39 742
  • 723
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 300
след 3 дни на медрол, 4 кратни инхалации с вентолин и физиологичн разтвор детето беше супер, докато тази сутрин отново започна внезапно - сопол, кашлица, спазъм, направо ще се гръмна вече.
Искам да питам някой има ли бейбихалер, който не използва вече?

# 721
  • Мнения: 5 531
Михаил не е вдигал повече температура. Аз говорих с д-р Лисички, той се притесни и каза да купя клацид.Но аз така и така ходих с големите деца за картините за училище,  талон за очен за Баткото и използвах пак да прегледат Михаил. Докторката ни каза, че не е за АБ,  да намаля и вентолин. И Михаил беше добре точно 1 ден. От днеска пак кашля влажно, и малко се шашнах, че от понеделник съм на работа, а той на градина. Ще видя утре как ще е, засега остава на профилактична доза пулмикорт 2х1 цяла ампула. Няма шанс да намалим дозата.  Sad

# 722
  • sf
  • Мнения: 10 153
Мери, много неприятно при вас, дано мине бързо  Praynig

Както и предполагах Виктор се върна от морето с баба си със сополи и кашлица  Tired Как се получава така, не знам, но няма случай да е ходил някъде нея с нея и да не се върне разболян  Rolling Eyes
Давам каквото се сетих- ериус, инфлуцид, хомеопатия, пръскам в носа и включвам инхалатора, дано му се размине  Praynig  Във вторник е на ФИД, но няма да отменям часа, болен-здрав, отиваме.

След малко ще пусна нова тема.

# 723
  • sf
  • Мнения: 10 153
Заповядайте в новата тема  Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=798703.new#new

Общи условия

Активация на акаунт