БЪРЗИ ВЪПРОСИ И ОТГОВОРИ-хранене и захранване-35

  • 27 921
  • 805
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 15 251
Това е темата за бързи въпроси, когато не ни се иска да питаме в отделна тема.

Предишната тема: БЪРЗИ ВЪПРОСИ И ОТГОВОРИ-хранене и захранване-34

И въпреки тази тема, и все пак.... Много по-добре е да задавате въпросите си в отделни теми. Целта на темата "БЪРЗИ ВЪПРОСИ И ОТГОВОРИ" в никакъв случай не е всички въпроси да бъдат задавани тук. Много често в предишните теми едни и същи въпроси се задаваха през няколко страници. Никой не се връща назад и не чете. Не всеки, който може да даде мнение, отговаря на въпросите, защото са много разпилени. В същото време, в "бързите" теми има много ценни отговори, които, обаче, са потънали нейде из 50-те страници на 29-те предишни теми и е почти невъзможно да бъдат намерени и прочетени.
Приемете го и като препоръка, и като молба - задавайте въпросите си в отделни теми. Там информацията ще бъде по-подредена, събрана на едно място. Когато някой търси отговори, много по-лесно ще ги намира и с търсачката.


# 1
  • Мнения: 2 850
Благодаря за най-полезната тема!  bouquet

# 2
# 3
  • Мнения: 836
Щрак и аз със вас  Hug

# 4
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 389
 1crib Тук сме,аз изобщо не мога и да си помисля да дам нещичко,ако не е гладко пюрирано,плаши се,ако му попадне нещо различно в устата,задавя се и директно повръща Hug

# 5
  • Мнения: 4 255
Я да питам пак.Ще давам лимец.Мисля да го сваря добре и да го дам така,без да го пасирам.С плод.Дали е добре?

# 6
# 7
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
1crib Тук сме,аз изобщо не мога и да си помисля да дам нещичко,ако не е гладко пюрирано,плаши се,ако му попадне нещо различно в устата,задавя се и директно повръща Hug
Тедун,имате време още...ще свикне  Peace

# 8
  • Северозапада
  • Мнения: 5 477
Я да питам пак.Ще давам лимец.Мисля да го сваря добре и да го дам така,без да го пасирам.С плод.Дали е добре?
Аз такива зърнени храни не пасирам, всъщност нищо не пасирам, но моята беба си е свикнала така, дъвче дори кашите.

# 9
# 10
  • Мнения: 377
Подаръче, добре е  Peace А можеш и извара да добавиш Simple Smile Хареса ли се?

# 11
  • Мнения: 4 772
Какво ново мога да въведа през 9тия месец? До сега са въведени:
- тиква, картоф, пащърнак, морков, зелен фасул, ориз, грах, броколи
- ябълка, банан, авокадо, с. слива, круша
- глутен
- заешко, пуешко
- масло, кр. сирене

Може да изпускам нещо, но като цяло за сега е това.

# 12
  • Мнения: 377
MuJIuHka:
Скрит текст:
- тиквичка, карфиол, зелена чушка, спанак, лапад
- грозде, манго, кайсия (можеш и череши)
- пилешко, агнешко
- елда, просо

# 13
  • Мнения: 836
Педи ни светна за детски кус-кус. С него да въведа пшеницата. Ако го давам за закуска, какво да давам вечер? Или да заменя вечерната каша с него  newsm78

# 14
  • Мнения: 15 379
Бебешкият йогурт не е кисело мляко, като нашето.

Общи условия

Активация на акаунт