На море в ТУРЦИЯ - тема 31

  • 107 004
  • 741
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 960
В моя пакет е включено баня, теляк и масаж, такя че не знам, съжалявам Hug

П.с. В моя хотел е включен масаж на цяло тяло, пилинг и релякс след това

# 436
  • Мнения: 60
Има ли Kipa в Бодрум ?

# 437
  • София
  • Мнения: 4 751
Rainbows, благодаря ти много  Hug

# 438
  • Мнения: 105
Записвам се да следя последните новости, другия петък съвсем неочаквано заминаваме за Мармарис и Pasa Beach  Simple Smile

В Мармарис само турските мобилни оператори ли се хващат? В Кушадасъ беше много удобно с гръцките. Rolling Eyes Нали остров Родос е близо Whistling

Мислим да ходим на допълнителни екскурзии и бих оценила препоръки кое си заслужава- засега харесах Далян-Каунос ( с автобус или яхта са опциите, но не знам как е по-добре) и Дайвинг. Памуккале и Ефес вече сме били Simple Smile

Имаше някъде и препоръка за местна агенция http://www.chicomarmaris.com/

Ако сте ползвали услугите им? Rolling Eyes

И много искам да отида на турска баня с пилинг , масаж  Joy Дайте съвет струва ли си да се записва като екскурзия или ще препоръчате конкретно място?
Илли , ние бяхме от 6 до 15.06 в Паша бийч Мармарис. Времето тук беше лошо, там супер . Вземете си плажни масла и олио и събирайте тен . Laughing
Настаниха ни за 5 мин ,гривните в 14ч. Хотела 6+ препълнен,храната доста и разнообразна. Винаги всеки ден ни чистеха стаите и кърпите се сменят. Не ни направиха дори проблем когато си взимахме бутилката вода от масата на вечееря за в стаята ,защото чешмяната не се пие.
 Анимацията лично на нас  и хората с които се запознахме не ни хареса, вечерта около басейна ги уважихме две вечери..  
Има едно момиче Евелина която  нас ни пое в хотела ,занимаваа се с екскурзиите ,първата вечер 18,30 ни събра.  Препоръчвам ти далян каунос -целодневна екскурзия със скромен обяд. 25  Е  , вариянтите са с автобус и после с лодки или с корабче и после с лодки.
Родос е на 18 км 45 -50 Е.само трансфер. Целодневна .
Турската баня както споменаха се ползва помещението само ,масаж пилиг се плаща.  
Идете вижте фонтаните , пристанището.
Нямам забележки към хотела пак бих посетила.

# 439
  • Мнения: 152
Здравейте,днес се прибрахме от Дидим,и по точно от хотел Аурум.
Бих го препоръчала горещо на всички,това е едно много красиво място,останахме с много добри впечатления от там !

Здравейте,
Ако не Ви притеснявам,моля да напишете по-подробно за почивката в този хотел и ако имате снимки да ги качите. Ние ще почиваме там през септември. Не знам защо се притеснявам и затова се нуждая от повече информация. Благодаря.  bouquet

Още един път ще Ви помоля да споделите впечатленията си от хотела-тъй като е нов как бихте го оценили?
Благодаря.

# 440
  • Мнения: 4 128
вчера се върнахме от палм уингс кушадасъ
страхотно си изкарахме
времето горещо, плажът ми хареса много-водата беше топла и кристално чиста, доста навътре е плитко, пясъка е ситен
басейните и общите части се почистваха отлично
единствена ми забележка е към почистването в стаите- мислех си че в 5 звезден хотел , трябва всичко да е излъскано
като че ли има една звездичка повече хотела  Wink
храната разнообразна-а ла карт не сме ползвали
ако имате някакви въпроси-на разположение съм  Simple Smile

# 441
  • Мнения: 314
 newsm74
По повод телефонните разговори от Турция искам да кажа, че от почти всички хотели в Кушадасъ могат да се прихванат гръцките мобилни оператори и тогава се ползват тарифите на ЕС.

# 442
  • София
  • Мнения: 4 751
svetla_88 Hug

Благодаря за споделеното.

Живот и здраве, ще споделя как е минало като се върнем.
А екскурзията до острова на Клеопатра как е, заслужава ли си?
Малко започнах да размислям за дайвинга Laughing

# 443
  • Мнения: 1 030
Относно екскурзиите, организирани от посрещащите ви представители мога да кажа следното:
4 пъти сме били в Мармарис и всяка година сме си избирали по две екскурзии, но никога не сме ползвали услугите на представителите на ТА, защото техните цени са едва ли не двойни. Обикновено ходим до пристанището и се уговаряме с някое корабче, което се движи по избрания от нас маршрут. Като пример на корабчето ОРКА ни взеха 30лири за екскурзията до Далян, а за дете до 12г. безплатно. Може да избирате и пазарите със стотиците агенти, които са из целия град.
Едни от най-хубавите ни преживявания са именно дайвинга, който беше вече споменат, разходка с яхта из Егейските островчета /да не се бърка с разходка с яхта из залива на Мармарис, която според мен не си заслужава толкова/ и горе долу до Далян.
Екскурзиите до Памуккале, Родос и Ефес са друга категория, които просто трябва да се видят.
Пожелавам на всички отиващи в любимия ми Мармарис хубави емоции!

# 444
  • Мнения: 2 787
Да, има, и се намира на крайдграския булевард, на който е и Мол Оазис, в края му и е доста голяма.

Ванче spoko Hug, радвам се че сте така положително настроени и проблемите не са ви провалили почивката, ти имаше един пресънтиман, ама се съобрази с приятелите. Убедена съм, че есента ще си прекарате страхотно  Hug

За Мармарис твърдо поне Далян Peace

# 445
  • Мнения: 2 134
Почивка свърши, както всички хубави неща - бързо и неусетно.
За втори път бяхме в Палм Уингс - Кушадасъ, но намирам разлика
от миналата година в ОК и хигиената.Много силен старт, реклама,
но пет звезди са му много.За хората, които са за първи път ще им хареса,
но не мога да не правя разлика с миналия сезон.Пътувахме с "Ориент99",
автобусът удобен, с индивидуално двд на всяка седалка, на връщане отново
със съшия автобус.За първи път пътувам на първа седалка - много неудобно,
а от климатика се схванах.Не съм допускала,че първата седалка освен всичко
това е и прекалено тясно мястото за крака.Ако нещо ви интересува - питайте.

# 446
  • Мнения: 20
Ето че и нашата почивка скоро предстои. В петък пътуваме с Турс Клуб за Кушадасъ.Някой може ли да сподели дали е ходил в центъра на града ,на улицата където са дискотеките и до колко часа работят ? В нашия хотел няма през нощта забавления и се чудим с приятеля ми как да си разнообразяваме вечерите.  Wink

# 447
  • София
  • Мнения: 4 294
Момичета пътували ли сте с комбиниран транспорт отиване с автобус и връщане със самолет Анталия –София е 01.45, гледам че има такива оферти, дават ги 6 нощувки но реално 6-та щом се тръгва в този час се губи  Thinking

# 448
  • Мнения: 72
И ние пътуваме в петък.Вие в кой хотел сте Grinning

# 449
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Ето че и нашата почивка скоро предстои. В петък пътуваме с Турс Клуб за Кушадасъ.Някой може ли да сподели дали е ходил в центъра на града ,на улицата където са дискотеките и до колко часа работят ? В нашия хотел няма през нощта забавления и се чудим с приятеля ми как да си разнообразяваме вечерите.  Wink

Миналата година ходихме, но огранизирано от хотела с аниматорите  Laughing Прибрахме се към 3-4 .. Като изключим,че едно коктейлче беше 20лири, друго си беше ок  Whistling
Имайте предвид,че маршрутките (долмушите) се движат до 12, после трябва да се превозвате с такси  Wink

Общи условия

Активация на акаунт