Професионални серии за коса - тема 66

  • 54 909
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 222
Вчера получих концентратите на Олео Фюжън и веднага изпробвах в комбинация с бустер на Денсифик..Косата ми е страхотно подхранена,усещам я приятно тежка.Косъмчетата са направо "подути"-ще се пръснат Grinning
Някой използвал ли е ботокс ампулата с хидратираща маска?Комбинацията би трябвало да не е лоша,предполагам newsm78 Лично аз винаги съм запечатвала с протеинова...

# 721
  • Мнения: 27
Момичета, на Лореал са обменили серията Абсолют. Вече е Абсолют рипер Липидиум





Bellisima
, на мен ми отнема от обема определено. Наистина си е изглаждаща серия. Дава невероятен блясък, мекота, но и уплътнява. За мен е да не кажа най-добрата маска на Лореал поне за моята коса  Peace
Bellisima, от къде си купи тази серия?

# 722
  • Мнения: 3 413
Момичета, на Лореал са обменили серията Абсолют. Вече е Абсолют рипер Липидиум





Bellisima
, на мен ми отнема от обема определено. Наистина си е изглаждаща серия. Дава невероятен блясък, мекота, но и уплътнява. За мен е да не кажа най-добрата маска на Лореал поне за моята коса  Peace
Bellisima, от къде си купи тази серия?
Нещо се бъркаш - показах, че има обновена серия на Лореал, а след това отговорих на въпрос, зададен от Bellisima  Rolling Eyes

# 723
  • Мнения: 27
Момичета, на Лореал са обменили серията Абсолют. Вече е Абсолют рипер Липидиум





Bellisima
, на мен ми отнема от обема определено. Наистина си е изглаждаща серия. Дава невероятен блясък, мекота, но и уплътнява. За мен е да не кажа най-добрата маска на Лореал поне за моята коса  Peace
Bellisima, от къде си купи тази серия?
Нещо се бъркаш - показах, че има обновена серия на Лореал, а след това отговорих на въпрос, зададен от Bellisima  Rolling Eyes

Да, сега видях.Извинявай и благодаря за разяснението.

# 724
  • София
  • Мнения: 3 271
Момичета,

Предлагам част от новата тема да е:

1. Вместо запис разкажете за серията на Керастаз, Лореал Профешънал, Алтерна, Лакме, Чи, Алфапарф, Афоджи, Кюн, Макадамия, Филип Кингсли,   Редкен, Лейбъл М, Матрикс, Ти Ги  и др., която ви е любима, или ви е направила добро впечатление, или е помогнала да възстановите косата си, като не забравяйте да опишете каква е точно косата ви /тънка, плътна, без обем, изрусявана, третирана, къдрава и др/ и как ви е подействала серията.
Или
2. Коя е най-успешната хидратираща, протеинова или балансирана серия, която сте използвали за вашата коса.

Мисля си, че е добре всяка да опише косата си и кой продукт, как й се отразява, за да може момичетата с подобни коси или подобна нужда /хидратация, протеин, обем и т. н./ да могат по лесно да се ориентират.

# 725
  • Варна
  • Мнения: 1 155
Мagnollia чудесно предложение!  Peace
Благодарение на мила съфорумка пробвах Цимента на Керастаз и както си и знаех, не е подходящ за моята коса, но пусто любопитство. Тепърва изпробвам Нектара и май ще се окаже моят продукт  Flutter

# 726
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
bellisssima много интересен отзив за Дисциплин, тъкмо я бях отписала тази серия, но сега се замислям.

Аз много се боря с проклетите фризита, особено откакто е по-влажно,а и когато съм на море. Щом и не утежнява, това е още по-добра новина. Аз не търся приглаждане, нямам и къдрици.

Ще обмисля серията определено.

Снощи бяхме на едно представяне част, от което беше и презентация на слънчевите серии на Керастас и Лореал Проф. CC крема за коса, за който бях питала в темата, но нямаше отзиви, е част от тази серия.

Обясниха ни, че е със слънчева защита и може да се ползва на плажа вместо спрей, без да омазнява. Има и други приложения, така че се замислям и за него. Ако го взема, ще дам отзиви.

# 727
  • София
  • Мнения: 3 271


Снощи бяхме на едно представяне част, от което беше и презентация на слънчевите серии на Керастас и Лореал Проф. CC крема за коса, за който бях питала в темата, но нямаше отзиви, е част от тази серия.

Обясниха ни, че е със слънчева защита и може да се ползва на плажа вместо спрей, без да омазнява. Има и други приложения, така че се замислям и за него. Ако го взема, ще дам отзиви.

Лу,

Аз също се загледах по този СС крем на Керастаз и се чудя дали да е той или СС крема на Алтерна, но нямам отзиви и за двата. Мога да питам моя приятел фризьор за този на Алтерна, ама смятам, че той е малко пристрастен и може би няма да е обективен.

На 49 стр. сме. Давайте предложения за новата тема, ама бързо, че ще ни заключат.
  bouquet

# 728
  • Мнения: 237
Здравейте, аз ви следя отскоро, влизам с предложение за въпрос за новата тема, но не знам дали в по-старите не е имало подобен.

Мен ме интересуват професионалните бои за коса, има други теми за блондинки, брюнетки, но там момичетата обсъждат всички видове бои.

Та ако е подходящ въпроса: Каква професионална боя за коса използвате и доволни ли сте? - ще се радвам да го включите.   bouquet

# 729
  • София
  • Мнения: 209
Момичета,

Предлагам част от новата тема да е:

1. Вместо запис разкажете за серията на Керастаз, Лореал Профешънал, Алтерна, Лакме, Чи, Алфапарф, Афоджи, Кюн, Макадамия, Филип Кингсли,   Редкен, Лейбъл М, Матрикс, Ти Ги  и др., която ви е любима, или ви е направила добро впечатление, или е помогнала да възстановите косата си, като не забравяйте да опишете каква е точно косата ви /тънка, плътна, без обем, изрусявана, третирана, къдрава и др/ и как ви е подействала серията.
Или
2. Коя е най-успешната хидратираща, протеинова или балансирана серия, която сте използвали за вашата коса.

Мисля си, че е добре всяка да опише косата си и кой продукт, как й се отразява, за да може момичетата с подобни коси или подобна нужда /хидратация, протеин, обем и т. н./ да могат по лесно да се ориентират.

+1
Смятам, че идеята ти е много добра и би била полезна на много от бъдещите потребители във форума, както и на по-напредналите! Grinning

# 730
  • Мнения: 3 413
ПУскайте нова тема.Включете въпроса на БеллаК за боите и на Магнолия Simple Smile

# 731
  • София
  • Мнения: 2 512
Чудесна идея, Мagnollia  bouquet. Аз съм с руса, тънка, фина и права коса /третирана доста време с изрусяващи бои/. Понеже загубих около половината от косата ми заради всичките експерименти с нея, имам някакъв опит с възстановяването Peace. Мога да споделя мнението ми за продуктите на Matrix, Paul Mitchell и съответно понеже косата е тънка и постоянно се гоня за обема и, имам опит в използване на най-различни стилизиращи продукти. Ще се радвам да споделя с вас, мили съфорумки Hug.

# 732
  • София
  • Мнения: 3 271
Чудесна идея, Мagnollia  bouquet. Аз съм с руса, тънка, фина и права коса /третирана доста време с изрусяващи бои/. Понеже загубих около половината от косата ми заради всичките експерименти с нея, имам някакъв опит с възстановяването Peace. Мога да споделя мнението ми за продуктите на Matrix, Paul Mitchell и съответно понеже косата е тънка и постоянно се гоня за обема и, имам опит в използване на най-различни стилизиращи продукти. Ще се радвам да споделя с вас, мили съфорумки Hug.

Е точно такова нещо имах предвид. Да може да стане като енциклопедия форума /не че не е  Peace / и да е по лесно за всички нас. Например една от мацките Simple Smile като сподели как й се е отразила примерно серията JOICO MOISTURE и като каже каква й е косата /или в какво състояние е била като я е ползвала/ е по-лесно за друга от нас да си направи изводи.

# 733
  • София
  • Мнения: 2 512

Е точно такова нещо имах предвид. Да може да стане като енциклопедия форума /не че не е  Peace / и да е по лесно за всички нас. Например една от мацките Simple Smile като сподели как й се е отразила примерно серията JOICO MOISTURE и като каже каква й е косата /или в какво състояние е била като я е ползвала/ е по-лесно за друга от нас да си направи изводи.
[/quote]

И аз с удоволствие ще почета мненията за продуктите на  JOICO. Четох в нета, но все не мога да се добера до тях. А през лятото продукти MOISTURE са хипер актуални, мисля  Peace

# 734
  • Мнения: 1 378


На мен ми се въртеше едно предложение за следващата тема: най-любим неизвестен ( във форума  Laughing) продукт. Понеже съм сигурна, че всички си имаме по някой любимец, който не е предизвикал чак такъв фурор в темата. Естествено ми хареса и предложението да е свързано с Алтерна  Heart Eyes
Подкрепям и това предложение. Интересно би било да споделим и за продукти и марки не толкова нашумели във форума, за останалите и без това говорим много Simple Smile На мен много често ми се иска да пробвам нещо различно, например, но е факт че и доста често не смея, когато не намирам дори едно мнение за него  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт