Море, плаж, ваканция, нова игра ще има - гаранция!!!

  • 21 866
  • 733
  •   1
Отговори
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 322




Всеки участник в играта за размяна на подаръци-книги изготвя списък от желаните от него заглавия - 5-6 на брой, като стойността да не надвишава 15-20лв. за книга.
След това се тегли жребий между записалите се за играта кой на кого ще подарява.
Подаряващият избира някое от заглавията, дадени от другия участник, и му изпраща книгата като подарък-изненада.





По идея на:neli mar4 - нашата прекрасна класна! По всякакви въпроси, мнения и препоръки, извинени и неизвинени отсъствия, се обръщайте към нея. Носенето на калинки е задължително!!!







 Heart Eyes

Скрит текст:
Точица TheBlackWidow
 
 Камиче
Елинка

 devi4ka

nara

 Синя слива
Петяя

 Гигова ябълка

 Деси


katerinkka Лу

Лита scaramouche

 Авлига
Rain
 
 Нели
 Heart Eyes

 Вивиан Незито

 Kally May


Вени

mijjjka LofYou

Мария Ч. Merry

 irina ivanova
marisha7

Последна редакция: чт, 26 юни 2014, 20:48 от AnMary

# 1
  • Мнения: 10 690
ЗапиЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗ  Flutter
Прекрасна нова тема, Миле! Благодаря  Hug

Няма ги шарените джапанки ....  Laughing

# 2
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 322
Това "Качи снимка в тема" не ми работи (не знам дали само при мен е така), всеки път трябва да пиша на модератор, за да качи картинката. Та .... чакаме  Mr. Green

Ако искаме нещо анкета, туй онуй, сега е моментът.  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 1 462
Благодаря за новата тема.   bouquet

# 4
  • Мнения: 2 134
Привет от мен  Hug
Минавам да се разпиша на бързо. Пак си имаме прекрасна темичка  Heart Eyes
Гиговче вече те поздравих в Клюкарника, чувствай се поздравена и тук   bouquet
Честит празник на всички останали празнуващи  Hug И много моля - престанете с тези тортички, мина ми периода за сладко този месец, ама все пак  Blush Whistling
Хубав ден ви пожелавам   animal085

# 5
  • София
  • Мнения: 3 263
Гигова, честит рожден ден и от мен!   bouquet Много празнично настроение, любов и светлина!
Честито и на мъничетата, които празнуват  Heart Eyes , включително виртуалната готварска годинка годинка  bouquet
Точ, намирисва ми на мнооого радост и емоции при вас Wink специален поздрав за тебе (ясно ми е, че едва ли ще отвориш форума и разни линкчета, но ако все пак го направиш):
http://vbox7.com/play:8a0e77253f
къде се загуби скарамушчето? заради ника й прочетох прашасалия в библиотеката ми от детството Скарамуш на Сабатини... страхотна книга е  Grinning
хубава вечер на всички ви  Party

# 6
  • Мнения: 2 134
Ау Мариша много любима песен. Благодаря ти   bouquet
Мятам по едно око тук аз в свободното време  Flutter

# 7
  • София
  • Мнения: 4 899
Маришка, тази песен и на мен ми е мнооооооого любима  Heart Eyes Hug
Спомням си, когато беше още нова, за първи път я чух по радиото в колата си и откачих от кеф.
Любов от първа нота ми беше. После цяла седмица издирвах коя е и кой я изпълнява.
Докато един ден в работа колежка я пусна на компютъра си, та се просветих  Blush

Миле, да е живо и здраво детето!
Много щастлива, здравичка и усмихната да е  newsm67

Темичката е супер, особено с уточнението за калинките.
За Нелито:
Скрит текст:

# 8
  • Мнения: 738
оп кац и аз тук  bouquet
до няколко дни заминавам за Бургас, на изложби, не на почивка баш, но все пак е повече от нищо.
Ще се видим с моренцето.

# 9
  • Мнения: 5 776
Гиговче, честит ти 18-ти РД, много здраве, обич и книжки   bouquet
Милето, благодаря за темичката  Hug
Точ,, весели ти очички  Heart Eyes
Много съм изморена, гушвам една книжка и чаша вино и се тропясвам  Flutter

# 10
  • Мнения: 5 405
Гигова, честит рожден ден  newsm59

Киф, питах за твойте хапчета в една аптека, но казаха, че са спрени и е по-вероятно да се намерят ампулите. Но виждам, че са ти намерили и таблетките Simple Smile

# 11
  • Мнения: 2 312
Благодаря за новата тема!

Мери, благодаря!
Скрит текст:
Ампули имам, но те се прилагат само венозно. Затова търся хапчета, които все още на магия могат да се намерят и аз не знам до кога. Назначен ми е е 3 по 1/2 до 35 седмица. За сега имам за 20 дни Tired

# 12
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Гиговче, да си жива и здрава и все така четяща!   bouquet

# 13
  • Мнения: 5 405
Киф,

Скрит текст:
няма ли никъде някаква друга алтернатива освен този вариант? Много странно така.. ако излизам пак ще питам и в другата аптека, ама силно ме съмнява да има.

# 14
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Киф,

Скрит текст:
няма ли никъде някаква друга алтернатива освен този вариант? Много странно така.. ако излизам пак ще питам и в другата аптека, ама силно ме съмнява да има.

Аз нещо съм пропуснала, за какви хапове става въпрос?

Общи условия

Активация на акаунт