Мнения относно татуировките? Харесват ли ви, или не?

  • 48 057
  • 1 443
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 18 757
Искам да разбера как приемате хората с татуировки и вие бихте ли се нарисували?

Последна редакция: ср, 02 юли 2014, 09:52 от Редактор*

# 1
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Приемам ги  Grinning

Имам , малка дискретна  Grinning



# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не бих се нарисувала. Гнусни са ми хората с татуировки. Изглеждат ми като мръсни и нечистоплътни. А иначе онези, които си ги правят смятам за неуравновесени хора. Можеш да изпъкнеш и  с нещо друго, не точно с тази грозотия.
Грозни са ми всякакви шарки по тялото.

# 3
  • Мнения: 10 740
Възприемам ги като хора с татуировки. Както има хора с пиърсинги или със силикон в джуките и другаде.
Не считам, че са някакъв по-особен вид хора.
Аз лично не  бих се татуирала.
Харесвам стилни татуировки, но само на мъже  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 18 757
Аз не смятам,че се прави за да изпъкнеш,а и пред кого.Рисуваш това което искаш да изразиш като чувства и емоции ,а не да се надраскаш щот другите го правят.Силно казано гнусни и неуравновесени,но твое виждане и мнение.

# 5
  • Мнения: 10 740
Деси, ти само с една ли остана?  Rolling Eyes
Нали казват, че никой не остава с една-единствена...  Mr. Green

П.П. Ако наличието или липсата на татуировки е мерило за уравновесеност, здраве му кажи  Laughing
От личен опит - мъжът ми има татуировки, а е един от най-уравновесените хора, които познавам, докато аз без татуси... Whistling

Последна редакция: вт, 01 юли 2014, 22:48 от mijjjka

# 6
  • Мнения: X
Нямам татуировки, и не бих си направила.  Не съм против тях, но и не ми харесват тези, които са изрисувани от глава до пети. Почти няма свободно място от тялото им което да не е покрито. Това е прекалено, поне за мен.

# 7
  • София
  • Мнения: 18 757
Деси, ти само с една ли остана?  Rolling Eyes
Нали казват, че никой не остава с една-единствена...  Mr. Green
Има го това и като,че ли  не е мит.Съдя по себе си. Laughing

# 8
  • Мнения: 4 841
Прилагам категоричен двоен стандарт  Mr. Green

Аз нямам татуировки, мъжът ми няма, и ще направя всичко възможно детето ми никога да не почувства нужда да се татуира. За мен хората с татуировки са неуравновесени, не наясно със себе си, и твърде далеч от онзи вътрешен баланс, от който има нужда всяка зряла личност.

В същото време имам много приятели, които са нашарени до ушите, включително и приятели татуисти, някои от тях - емблематични фигури в тату-обществото.

Уважаваме си изборите взаимно.

# 9
  • Уистерия Лейн
  • Мнения: 214
Нямам нищо против татуировките.
Но телата ми харесват повече изчистени.
Хората които познавам с татуси обикновенно означават нещо повече от рисунка. Всеки е вложил някакъв сантимемт . А за други пък е като талисман. Никой не го е правил за да изпъкне.

# 10
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...Никой не го е правил за да изпъкне.
Колко категорично.
Защо го прави върху себе си тогава? Да си купи картина и да си я гледа, като толкова много иска.

# 11
  • София
  • Мнения: 18 757
Ами моята едната е на гърба нали не мислиш ,че ходя гола за да изпъквам пред другите?по този начин изразяваш част от себе си или своите чувства.Твоето ,че са гнусни бе доста по-категорично ми се струва. Grinning

# 12
  • София
  • Мнения: 1 371
Не одобрявам. Като видя някой с татуировка си мисля, че има някакви личностни проблеми, за да си го причини.
За мен хората с татуировки са неуравновесени, не наясно със себе си, и твърде далеч от онзи вътрешен баланс, от който има нужда всяка зряла личност.

Така го чувствам.

# 13
  • Уистерия Лейн
  • Мнения: 214
...Никой не го е правил за да изпъкне.
Колко категорично.
Защо го прави върху себе си тогава? Да си купи картина и да си я гледа, като толкова много иска.
Относно моите познати съм сигурна. Що? Ще ме успорваш ли?
 Доста ограничено предложение. Сигурно им е по- удобно да е на тях , знам ли. Все едно да не носиш ръчен часовник ами да си взимаш часовника от нощтното шкафче в чантата.

# 14
  • Мнения: 6 365
Tramp Stamp е откровена гнусотия.

Имам си едно наум за татуираните.

Общи условия

Активация на акаунт