На море в ТУРЦИЯ - тема 32

  • 112 060
  • 777
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 6 031
Мими, ясно че ги гледат,но се чудех дали искат и паспорт и лична карта, та да се види че съм с различни фамилии. newsm78

Те няма да ти сравняват данните между твоите документи, а със системата им.

# 316
  • Мнения: 98
Моля за мнение за Halik Park  Айвалък ?

Най-много ме интересува плажа как е ?

# 317
  • Мнения: 7 605
Моля за мнение за Halik Park  Айвалък ?

Най-много ме интересува плажа как е ?

Няма нужда да се самоцитирате през няколко отговора.

На 1ва страница има няколко коментара за този хотел,  там пише и плажът как е.

# 318
  • София
  • Мнения: 5 193
Благодаря ви! Ще сменям паспорта. Peace

# 319
  • Варна
  • Мнения: 10 558
Сменяй го,Кашмирче,ще се види в системата им,наскоро питах,избра ли хотел Hug

# 320
  • София
  • Мнения: 5 193
 Hug Тц, гледам за Анталия нещо, ма цените хич не са лоши.  ooooh!

# 321
  • Варна
  • Мнения: 10 558
Понякога изкачат добри оферти,миналата година познати отиват за 1500 лв със самолет в новооткрития Воуг в Белек,офертата е била пусната в пространството за два дни Peace

# 322
  • София
  • Мнения: 5 193
  bouquetИма време, ще дебна. Мерси, Естелка!

# 323
  • Мнения: 98
Моля за мнение за Halik Park  Айвалък ?

Най-много ме интересува плажа как е ?

Няма нужда да се самоцитирате през няколко отговора.

На 1ва страница има няколко коментара за този хотел,  там пише и плажът как е.

Благодаря за съвета

Търся някого с "по-пресни" впечатления ....

# 324
  • Русе
  • Мнения: 1 514
Искам да напиша за хотел "Ефесус Принцес". Ние пристигнахме там на 14 юни тази година в 5,40 сутринта. Веднага ни сложиха гривните, ползвахме си закуска, обед, басейни, но ни настаниха в 14 часа. За нас не беше проблем, нищо че бяхме с 2 деца, бяхме се наспали в автобуса, така че в тези малко повече от 8 часа успяхме да се разходим из територията на хотела, по плажа, да се забавляваме на басейна и да се нахраним. На връщане ние освободихме стаите към 10 сутринта, но автобусът ни взе след 18 часа. До тогава ползвахме всичко на територията на хотела, бяхме с гривни, хранихме се и кърпите за плаж също ползвахме. На практика бяхме платили за 7 нощувки, но ползвахме хотела пълни 8 дни.

# 325
  • Мнения: 4 128
а плажът на "Ефесус Принцес" хубав ли е или на платформа  newsm78

# 326
  • Мнения: 5 459
Мими, ясно че ги гледат,но се чудех дали искат и паспорт и лична карта, та да се види че съм с различни фамилии. newsm78
Аз си смених паспорта веднага, когато си смених фамилията, макар, че го бях правила преди 3 месеца. Иначе не може да се ползва.

# 327
  • Русе
  • Мнения: 1 514
Плажът на Ефесус Принцес е на платформа. Има и пясък, където децата да могат да си играят с кофички и лопатки. Като влизаш от платформата дълбочината на морето е 125-130 см. има и места от където може да се влиза от брега, но там пък има камъни. Аз понеже не мога да плувам влизах от брега с джапанките, за да не са набода на камъните и после ги хвърлях на брега. Децата си влизаха с поясите направо от платформата.

# 328
  • Мнения: 4 128
vesssrusss благодаря

# 329
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Да попитам почивалите в Paloma Club Sultan - има ли шахматни дъски в хотела?
Съпругът ми и дъщеря ми много обичат на почивка да играят вечер шах и обикновено си носим нашият, но сега прецених, че ако има в хотела няма нужда да мъкнем да Турция шах Wink.

Общи условия

Активация на акаунт