На море в ТУРЦИЯ - тема 32

  • 112 069
  • 777
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 5 193
Чудя се за Онирия дали да изберем стая в вила или в основната сграда. newsm78 Някой мпже ли да даде съвет.  bouquet

# 421
  • Русе
  • Мнения: 166
Благодаря за ориентацията!   bouquet

[/quote   Xeno Relax Alanya с две ръце ти го препоръчвам,въпреки ,че тук нямат други препоръки за него има клип в youtube намира се в Konakli и на 1 км. от хотела има страхотен център за пазаруване с един голям площад с над 100 магазина за пазаруване,ние всяка вечер бяхме там има страхотни неща.Хотела е 4 звезди,но ти гарантирам ,че не остъпва по нищо на 5 звездите.Обслужване,организация,храна давам им 6.Имахме чуството ,че сме  извесни личности,имат страхотна дискотека,от близките хотели все се лепяха по оградите да видят какво шоу има тази вечер.За децата имат мини клуб,мини диско и всеки ден аниматорите по време на вечеря минаваха един по един гостите и ги канеха на таз вечерното шоу,говорят на руски,английски,немски много учтиви бяха.Мъжът ми които не е много по шума там много му хареса защото всеки ден и всяка вечер имаше различни аниматорни програми,които го били карали да се отпуска Laughingне искаше да си тръгваме и ми е обещал след някоя и друга година пак да отидем там..

# 422
  • Варна
  • Мнения: 10 558
Чудя се за Онирия дали да изберем стая в вила или в основната сграда. newsm78 Някой мпже ли да даде съвет.  bouquet

Хотелската част  Peace

# 423
  • София
  • Мнения: 5 193
 Heart Eyes Мерси, Естелка!

# 424
  • Мнения: 904
Благодаря за ориентацията!   bouquet

[/quote   Xeno Relax Alanya с две ръце ти го препоръчвам,въпреки ,че тук нямат други препоръки за него има клип в youtube намира се в Konakli и на 1 км. от хотела има страхотен център за пазаруване с един голям площад с над 100 магазина за пазаруване,ние всяка вечер бяхме там има страхотни неща.Хотела е 4 звезди,но ти гарантирам ,че не остъпва по нищо на 5 звездите.Обслужване,организация,храна давам им 6.Имахме чуството ,че сме  извесни личности,имат страхотна дискотека,от близките хотели все се лепяха по оградите да видят какво шоу има тази вечер.За децата имат мини клуб,мини диско и всеки ден аниматорите по време на вечеря минаваха един по един гостите и ги канеха на таз вечерното шоу,говорят на руски,английски,немски много учтиви бяха.Мъжът ми които не е много по шума там много му хареса защото всеки ден и всяка вечер имаше различни аниматорни програми,които го били карали да се отпуска Laughingне искаше да си тръгваме и ми е обещал след някоя и друга година пак да отидем там..

Благодаря за отзивчивостта. Извинявай за лаищината, но къде е това Конакли ? Нещо повече за семия курорт в който е хотела

# 425
  • Мнения: 1 030
Чудя се за Онирия дали да изберем стая в вила или в основната сграда. newsm78 Някой мпже ли да даде съвет.  bouquet

Хотелската част  Peace

Това предложение от собствен опит ли е или предположение  newsm78
Аз лично смятам, че вилите ще са по-добре /със сигурност ще знам в началото на м.09/. Според позната, там обзавеждането е по-ново, имат собствен басейн и плаж и др. екстри.

# 426
  • Русе
  • Мнения: 166
За нас е квартал за тях е селище,на 10 км. от центъра на Алания но е пълно с хотели ,кафенета,Делфинариум Аланъа също е близо,забравих да добавя,че всяка сутрин ставах да пия кафе и да метна 2 хавлии за да резервирам шезлонги на 1-ва линия до големия или малкия басейн и виждах как човека които отговаря за него тестваше водата и температурата и изсписваше всичко на таблото,температура, pH и т.н.Всички бяха много отговорни към работата си.В 5 звездни не срещнах това отношение,поне тези дето аз си избрах де.

# 427
  • Мнения: 27
Здравейте! Имате ли впечатления от Халич Парк 4- Айвалък? Харесахме хотела поради близостта му до града, а и това, че се намира на брега на морето, но отзиви за обслужване няма. Ако някой е почивал там, моля да сподели!

# 428
  • Мнения: 242
Чудя се за Онирия дали да изберем стая в вила или в основната сграда. newsm78 Някой мпже ли да даде съвет.  bouquet

Хотелската част  Peace

Това предложение от собствен опит ли е или предположение  newsm78
Аз лично смятам, че вилите ще са по-добре /със сигурност ще знам в началото на м.09/. Според позната, там обзавеждането е по-ново, имат собствен басейн и плаж и др. екстри.
И вилите и хотелската част са открити едновременно. Ако има някъде по-ново обзавеждане, то е направено инцидентно и не е във всички вили. Местата за настаняване във вилите са горе-долу колкото в основната сграда и един басейн е прекалено малко, при положение, че общо басейните на цялата територия са поне осем. Плажът към вилната част също е много малък. Освен всичко казано до тук ще добавя,че вилната част е доста отдалечена от всичко останало на територията на хотела като цяло. От личен опит ще препоръчам основната сграда изглед море /гледката е невероятно красива/, но ако искате да сте да сте далеч от всичко, което се предлага в хотела и пълна тишина, вилите са подходящи. Ще добавя, че в хотелските стаи изобщо не се чува шумотевицата  на активния живот. Територията е толкова голяма, че ще ви се струва, че хотелът е празен.

# 429
  • Мнения: 4
Добро утро! Нещо не мога да намеря отзиви за Delta beach bodrum , в трипа са само чужди мнения . Мисля да запазя за там но ме притеснява нещо територията е прекалено раздвижена?

# 430
  • София
  • Мнения: 5 193
Какво означава съкращението HV в хотели?  Rolling Eyes

Някой да е ходил в този хотел?:
http://www.emeraldbg.com/hotel/62387/2/237/17151/78922/ARMONIA-HV-&-SPA-5*.html

# 431
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Какво означава съкращението HV в хотели?  Rolling Eyes

Някой да е ходил в този хотел?:
http://www.emeraldbg.com/hotel/62387/2/237/17151/78922/ARMONIA-HV-&-SPA-5*.html

Holiday Village т.е. хотел с разгърната площ ..примерно с отделна къщички  Peace

# 432
  • Мнения: 3 638
Здравейте.
Някой това лято ходи ли в Палм Уингс Кушадасъ, да изкаже впечатления  Praynig Ние заминаваме септември.

Също искам да питам скоро завърналите се, дали помнят, ако може да ме ориентирате в цените на допълнителните екскурзии. Решили сме да ходим до Памуккале, Ефес, на разходка с корабче и евентуално на аквапарк.

И последен въпрос, без екскурзиите и без покупка на дрехи или някакви скъпи предмети, горе долу колко лири да си предвидим. Гледам, че курса на лирата тук е сравнително нисък, но колежката ми скоро като ходи там, каза, че ти обменят на място лира- лев 1 към 1, което идва по-скъпо, та се чудех с колко лири да тръгнем от тук за джобни  newsm78

# 433
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Нашата почивка наближава Heart Eyes...и отсега започвам да правя планове за багажа. Конкретното ми питане е - за трима човека, двама възрастни и едно дете, има ли някакво ограничение на количеството багаж newsm78. Предполагам, че ако всички пътници тръгнат с по един огромен сак на човек, то няма да има място в багажното на автобуса Crazy. Засега ограничавам количеството на един толям куфар, малък детски сак и раничка за първият ден с хавлии и връхни дрехи.
Знам, че е строго индивидуално количеството багаж за всеки, но някакви насоки няма да са ми излишни.
П.П. Досега, като ходим някъде, слагам в колата всички за което се сетя и разбира се, половината не се ползва Mr. Green, но за автобус - положението сигурно е различно.

# 434
  • София
  • Мнения: 5 193
Какво означава съкращението HV в хотели?  Rolling Eyes

Някой да е ходил в този хотел?:
http://www.emeraldbg.com/hotel/62387/2/237/17151/78922/ARMONIA-HV-&-SPA-5*.html

Holiday Village т.е. хотел с разгърната площ ..примерно с отделна къщички  Peace
   bouquet Мерси! По ужасно време тия полети.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт