На море в ТУРЦИЯ - тема 32

  • 112 066
  • 777
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 111
Роже, предвид това:

....Ако искате хубава отстъпка-поне час пазарлък newsm78

...колко време ти отне, за да постигнеш това:  Grinning  Wink

...не само че ни свалиха цената на някакво елече от полярна лисица от 1500 на 400 евро, но ни и закараха с кола до хотела


След няма и месец ще заминаваме за Алания, ама почват да ме глождят едни опасения относно ИДИЛ и това, че напоследък се точат на Турция, като най-кофтито е, че имат клетки навсякъде и не се знае кога могат да се активират... Rolling Eyes

Тъкмо започнах да преодолявам фобията, че може да ми падне самолета, а сега пък ИДИЛ ми се загнездва.  Shocked  ooooh!

# 526
  • София
  • Мнения: 1 841
Роже, предвид това:

....Ако искате хубава отстъпка-поне час пазарлък newsm78

...колко време ти отне, за да постигнеш това:  Grinning  Wink

...не само че ни свалиха цената на някакво елече от полярна лисица от 1500 на 400 евро, но ни и закараха с кола до хотела

След няма и месец ще заминаваме за Алания, ама почват да ме глождят едни опасения относно ИДИЛ и това, че напоследък се точат на Турция, като най-кофтито е, че имат клетки навсякъде и не се знае кога могат да се активират... Rolling Eyes

Тъкмо започнах да преодолявам фобията, че може да ми падне самолета, а сега пък ИДИЛ ми се загнездва.  Shocked  ooooh!

Хаха, постижението за час пазарлък не е мое, а на жена ми Joy аз само я дърпах да си ходим, че ми писна  Mr. Green
Общо взето, тя си хареса това елече, и почна да се пазари  за него, предлагайки му 400евро, той /собственикът на магазина за кожени облекла/ свали на 1000, тя си иска обаче 400, той веднага започва да и предлага други, които са за 400, тя обаче си държи на нейното. И след близо час обличане и събличане на почти всички налични модели, като след всеки два три други обличаше, това което и хареса явно на него първо му привършиха силите Joy и кандиса на 400.  Joy
Колкото до ИДИЛ не е необходимо да параноясваш Peace
Възможността ИДИЛ да се активират точно при теб, точно на това място, на което ще си ти, и точно в същия момент, в който и ти ще си там не е особено голяма Joy ако това може да те успокои, шанса да те цапардоса на пътя някой разсеян шофьор е в десетки пъти по-голям newsm78 #Crazy

# 527
  • Мнения: 111
...ако това може да те успокои, шанса да те цапардоса на пътя някой разсеян шофьор е в десетки пъти по-голям newsm78 #Crazy

 Laughing
Така де, винаги може да е и по-лошо!  Mr. Green
Като например земетресение и след това цунами........ Laughing........та докато бълбукам под водата да се пръскам от яд, че съм букнал вила, а не апартамент на последния етаж на хотела.  Rolling Eyes

И не на последно място остава параноята от "Среднощен експрес"!  Wink  Joy

# 528
  • Мнения: 260
Ей, тая тема съвсем я о.....те!
И не се чудете защо я напуснаха доста от пишещите тук!

# 529
  • Мнения: 111
Моме, човек трябва да е наясно и с опасностите, които дебнат да те е*нат на всеки ъгъл!  Naughty

# 530
  • София
  • Мнения: 1 422
За догодина твърдо е решено в Турция. Изискванията на домочадието са:
1. Плаж с пясък нещо от сорта на българските, Албена, Китен, Приморско, ситен, май няма доколкото четох ама....
2. Задължително условие - басейн с детска секция, пързалка ако има още по-добре.
3. Нещо от сорта на 3 или 4 звезди, задължително ол инклузив. Пък и 5 звезди да е ако е на прилична цена, защо не. Бюджет около 2000 лв за 7 или 9 дни.
4. Някой близък курорт, Айвалък например, че ще полудеят децата от дългия път.
5. Коректна туристическа агенция, с хубав автобус с клима, засега Ориент99 са ми препоръчали.
Та ако има ли хотел с изискванията ми моля да споделите име, линк, мнение.
Благодаря!

# 531
  • Мнения: 15
Искам да попитам ходилите в аква фентъзи- Кушадасъ, при посещение на  аква парка дали е необходимо да сме със специални, непързалящи се обувки, казаха ми, че има голяма опасност от подхлъзване?

# 532
  • София
  • Мнения: 3 610
За догодина твърдо е решено в Турция. Изискванията на домочадието са:
1. Плаж с пясък нещо от сорта на българските, Албена, Китен, Приморско, ситен, май няма доколкото четох ама....
2. Задължително условие - басейн с детска секция, пързалка ако има още по-добре.
3. Нещо от сорта на 3 или 4 звезди, задължително ол инклузив. Пък и 5 звезди да е ако е на прилична цена, защо не. Бюджет около 2000 лв за 7 или 9 дни.
4. Някой близък курорт, Айвалък например, че ще полудеят децата от дългия път.
5. Коректна туристическа агенция, с хубав автобус с клима, засега Ориент99 са ми препоръчали.
Та ако има ли хотел с изискванията ми моля да споделите име, линк, мнение.
Благодаря!

В Кушадасъ-Палм Уингс-5 звезди, детски басейн с пързалки(малкия,почти на 8г., не можех да го изстържа от там), хубав пясъчен плаж, ситен, нито много дълбоко, нито много плитко.Храна, пиене и сладолед на корем,а за бюджета-ние 4 човека се вместихме в тези пари юни месец .Пътувахме с Ориент 99, доста комфортно.  Peace Мнения има на първа страница на темата.

# 533
  • Мнения: 596
За догодина твърдо е решено в Турция. Изискванията на домочадието са:
1. Плаж с пясък нещо от сорта на българските, Албена, Китен, Приморско, ситен, май няма доколкото четох ама....
2. Задължително условие - басейн с детска секция, пързалка ако има още по-добре.
3. Нещо от сорта на 3 или 4 звезди, задължително ол инклузив. Пък и 5 звезди да е ако е на прилична цена, защо не. Бюджет около 2000 лв за 7 или 9 дни.
4. Някой близък курорт, Айвалък например, че ще полудеят децата от дългия път.
5. Коректна туристическа агенция, с хубав автобус с клима, засега Ориент99 са ми препоръчали.
Та ако има ли хотел с изискванията ми моля да споделите име, линк, мнение.
Благодаря!

Тази година бяхме в "Батихан" 4+ - Кушадасъ. Прекрасен хотел с 5 басейна, пързалки - и за децата, и за възрастните. Много удобен детски кът, страхотна анимация и постоянни занимания за децата - носеха им специално храна в детския кът, постоянно им предлагаха фрешове. Храна и пиене на корем - от всичко по много. Собствен плаж с нормален пясък, не е каменист / правя това уточнение, защото има хотели с каменист плаж и липсваща плажна ивица Simple Smile/. Пътят до Кушадасъ не го усетихме - ако автобуса е комфортен и случите на екип времето минава неусетно. Не знам колко са големи децата, но моето е на 5г и издържа пътуването без проблем. Агенцията, с която пътувахме е "Емералд". Ако сте решили, че ще почивате в Турция на всяка цена, можете да се оглеждате още за първите ранни оферти, които биха ви спестили около 400лв. Във форума има споделени мнения за хотела . Желая ви да намерите Вашия хотел и да си изкарате страхотно...

# 534
  • Мнения: 6
За първи път пиша в тук, но знам , че в има всичко.....
Търся информация по темата:
Клуб хотел Атлантис / Seferihisar / İZMİR/ , на 50 км. от Измир .Някай посещавал ли го е , има ли впечатления?
Аз съм почивала 2 пъти в Турция : Дидим , Палм Уингс -много доволни , и тархан - не толкова !
Сега имаме резервация за този хотел , от 05.09 , който се предлага само от "Българска туристическа компания".
Поне е 5 звезди , надявам се да е ОК, но все пак очаквам инфо!
А също така и за температурата на водата , не съм била в Турция през септември???
Благодаря предварително

 Nikoi li niama informacia za tozi hotel???

# 535
  • Мнения: 310
Искам да попитам ходилите в аква фентъзи- Кушадасъ, при посещение на  аква парка дали е необходимо да сме със специални, непързалящи се обувки, казаха ми, че има голяма опасност от подхлъзване?

Не, изобщо не са ви необходими такива обувки. Ходихме из цялата територия на аква парка, не съм забелязала някъде да е било хлъзгаво. Ако сте с обувки ще трябва да си ги събувате на входа на всяка пързалка и да се качвате боси. После като се спуснете ще трябва да се връщате там откъдето сте се качили за да си вземете обувките

# 536
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Остават по-малко от две седмици до заминаването ни  Heart Eyes...и знам, че обсъждано но да си попитам - кога ти се обаждат приблизително от ТА за точния час и място на заминаване newsm78. И още нещо - от нас паспортите и акт за раждане на детето + едно копие като документи, нали Laughing.

# 537
  • Мнения: 7 605
Остават по-малко от две седмици до заминаването ни  Heart Eyes..

При нас - 1 седмица  newsm44

# 538
  • Мнения: 8
Тур. агенцията се обажда два дни преди тръгването, т.е в сряда за час, място, номер на автобус, име на водач и номера му. В автобуса получавате ваучерите за хотела , а от вас паспорти и акт за раждане на детето- копие + оригинал. На нас ни искаха само копието на отиване на бг митница.

# 539
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Благодаря  bouquet...ние заминаваме в понеделник, значи петък да чакам обаждане....дано не ни забравят Crazy.

Общи условия

Активация на акаунт