На море в ТУРЦИЯ - тема 32

  • 112 053
  • 777
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 7 605
Само да ви кажа че в сряда тръгваме за Турция и няма да ме има 2 седмици. Ако тази тема се пълни до вторник, ще мога да пусна нова, ако не, ще трябва някой друг да го направи  Wink

# 571
  • София
  • Мнения: 350
 IliyanBG, хотелът си заслужава. Бях там 2 седмици след откриването му и още се доизкусуряваше, но въпреки това ми направи отлично впечатление. Безплатен фреш има на закуска, а дали е платен в барчетата - не знам. Алкохолът беше марков. Кухнята е много добра. А стаите са наистина големи и добре обзаведени. Баните са с вана и отделна душ кабина. До Бодрум трябва да ползвате маршрутка - поне 20 минути (по спомени) е пътя. Ако за първи път отивате в Турция и искате да сте с най-добри впечатления - вземете си самолет. За мен 17-18 часа в рейс ми идват в повече, дори и рейсът да е хубав. Но се съмнявам вече да има места в самолетите за септември. Действайте бързо.

# 572
  • Мнения: 2
Искам да изкажа благодарности към Diana_Don, ndimitrova, jfjallen за техните мнения и препоръки. категорично реших, че няма да е с автобус, но самолетните билети са нещо дефицит! Признавам не се бях замислим за стоенето в автобус толкова часове и благодарение на вас го осъзнах. Сега ще се търсят вариант за самолетни билети, а може да изскочи и нещо "last minute", но при всички случай с автобус- не! Благодаря и за конкретните обяснения по други мои въпроси. Както писах в предният пост- тоя форум е най-големият и с най-много информация- нямате еквивалент в България- поздравления за което. Обещавам върна ли се от почивка да отделя време  и направя цялостен коментар с цел да съм полезен, и аз на някой както вие, и коментарите  сте полезни на мен.
Благодаря още веднъж!

# 573
  • Мнения: 95
Искам да изкажа благодарности към Diana_Don, ndimitrova, jfjallen за техните мнения и препоръки. категорично реших, че няма да е с автобус, но самолетните билети са нещо дефицит! Признавам не се бях замислим за стоенето в автобус толкова часове и благодарение на вас го осъзнах. Сега ще се търсят вариант за самолетни билети, а може да изскочи и нещо "last minute", но при всички случай с автобус- не! Благодаря и за конкретните обяснения по други мои въпроси. Както писах в предният пост- тоя форум е най-големият и с най-много информация- нямате еквивалент в България- поздравления за което. Обещавам върна ли се от почивка да отделя време  и направя цялостен коментар с цел да съм полезен, и аз на някой както вие, и коментарите  сте полезни на мен.
Благодаря още веднъж!
Искам да ви кажа, че в последния момент ми се наложи да променя пътуването от собствен транспорт на самолет и за 31/08 успяхме да резервираме 2 билета 3 седмици по-рано и вече съм купила билети. Ще пътуваме с Аполо и до момента съм много доволна от обслужването и съдействието от тяхна страна.

# 574
  • Мнения: 95
Искам да изкажа благодарности към Diana_Don, ndimitrova, jfjallen за техните мнения и препоръки. категорично реших, че няма да е с автобус, но самолетните билети са нещо дефицит! Признавам не се бях замислим за стоенето в автобус толкова часове и благодарение на вас го осъзнах. Сега ще се търсят вариант за самолетни билети, а може да изскочи и нещо "last minute", но при всички случай с автобус- не! Благодаря и за конкретните обяснения по други мои въпроси. Както писах в предният пост- тоя форум е най-големият и с най-много информация- нямате еквивалент в България- поздравления за което. Обещавам върна ли се от почивка да отделя време  и направя цялостен коментар с цел да съм полезен, и аз на някой както вие, и коментарите  сте полезни на мен.
Благодаря още веднъж!
Искам да ви кажа, че в последния момент ми се наложи да променя пътуването от собствен транспорт на самолет и за 31/08 успяхме да резервираме 2 билета 3 седмици по-рано и вече съм купила билети. Ще пътуваме с Аполо и до момента съм много доволна от обслужването и съдействието от тяхна страна.
Да допълня само, че става въпрос за самолет до Бодрум.

# 575
  • Мнения: 337
Здравейте!
Може ли да ми кажете в Бодрум първата седмица на октомври времето става ли за плаж?

# 576
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Здравейте!
Може ли да ми кажете в Бодрум първата седмица на октомври времето става ли за плаж?

Времето по това време е на късмет. Ние миналата година бяхме от 20.09 до 27.09 и през деня беше топло, без да е убийствена жега, но вечерта направо си ставаше студено.

# 577
  • Мнения: 3 367
имам малко странно питане..не живея в Бг и цени/пакети са ми мътност..колко е горе-долу разумна цена за 3 възрастни,1 дете на 3г,самолет от софия,ол инкл в 4 звезди или +, 1 седмица, септември?Благодаря ви!

# 578
  • Sofia
  • Мнения: 358
Приятели, от София за Мармарис автобусите пак ли тръгват към 17.00 от стадион Васил Левски, както е за Кушадасъ? В петък пътувам, а още не са ми звъняли от фирмата.

# 579
  • Мнения: 7 605
имам малко странно питане..не живея в Бг и цени/пакети са ми мътност..колко е горе-долу разумна цена за 3 възрастни,1 дете на 3г,самолет от софия,ол инкл в 4 звезди или +, 1 седмица, септември?Благодаря ви!


Лично мнение (и аз не живея в БГ): Разумна цена за мен е тази, която се вметва в бюджета ми, но не включва прекалено много или прекалено компромиси при избора на хотел или транспортно средство. Цените варират доста, има по-бюджетни хотели 5 звезди и много скъпи такива, някои курорти са по-скъпи от другите, примерно в Алания е по-евтино, но пък е най-отдалеченият курорт от летището и се пътува доста. Та, според мен си харесвайте хотел, вижте какви мнения има за него (според мен това е много важно в Турция) и/или питайте пак тук  Wink

# 580
  • Мнения: 29
Приятели, от София за Мармарис автобусите пак ли тръгват към 17.00 от стадион Васил Левски, както е за Кушадасъ? В петък пътувам, а още не са ми звъняли от фирмата.
По принцип информация за тръгването в петък/всяка седмица/ ,повечето фирми дават в сряда. Ако става дума за една от трите водещи фирми в  момента,Ориент тръгват от ст.Васил Левски,Емералд- от площада на Александър Невски,Турс Клуб - от автогара Сердика. За часовете -всяка фирма има определен график,тръгва се различно. Не зная с коя ТА  ще пътувате, но в сряда ще Ви дадат точната информация за час на тръгване и номер на автобуса.

# 581
  • София
  • Мнения: 350
имам малко странно питане..не живея в Бг и цени/пакети са ми мътност..колко е горе-долу разумна цена за 3 възрастни,1 дете на 3г,самолет от софия,ол инкл в 4 звезди или +, 1 седмица, септември?Благодаря ви!


Трябва да приготвите поне 2000 Евро за 3 в. + 1 дете със самолет в края на сезона.

# 582
  • Мнения: 293
Здравейте!
Някакви отзиви за х-л DAIMA BIZ RESORT,KEMER ,Анталия.
По-конкретно детските забавления ме интересуват,с две деца сме на 4 и 9 год.

# 583
  • Сoфия
  • Мнения: 295
Приятели, от София за Мармарис автобусите пак ли тръгват към 17.00 от стадион Васил Левски, както е за Кушадасъ? В петък пътувам, а още не са ми звъняли от фирмата.
Aми зависи от фирмата. За Кушадасъ миналата година тръгнахме от 18:30 от Ал. Невски, тази година за Мармарис от 16:30 на ст. Васил Левски... newsm78 По спомен, пишещи в форума са споменавали, че са тръгвали за Мармарис в 15:00, че дори и по - рано  newsm78
По - добре се обади за ги попиташ поне ориентировъчно  Hug

# 584
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Приятели, от София за Мармарис автобусите пак ли тръгват към 17.00 от стадион Васил Левски, както е за Кушадасъ? В петък пътувам, а още не са ми звъняли от фирмата.
Aми зависи от фирмата. За Кушадасъ миналата година тръгнахме от 18:30 от Ал. Невски, тази година за Мармарис от 16:30 на ст. Васил Левски... newsm78 По спомен, пишещи в форума са споменавали, че са тръгвали за Мармарис в 15:00, че дори и по - рано  newsm78
По - добре се обади за ги попиташ поне ориентировъчно  Hug

По непотвърдена информация моя тур.агент ми каза, че вероятно часа на тръгване от Бургас е 11ч. Стори ми се доста рано, имайки предвид, че пътя е по-кратък в сравнение със София. Макар че ако приемем, че пътя е около 20ч., ще пристигнем в 7-8 сутринта, което е добре.

Общи условия

Активация на акаунт