термина ми е 26.08

  • 917
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
кога в моя случай ще ми насрочат сексиото,термина ми е 26.08

# 1
  • Мнения: 8 321
Питай доктора си...най рано 16.08

# 2
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Насрочва се 10-15 дни по-рано,ако всичко с майката и бебето е наред

# 3
  • Мнения: 843
И моят отговор е да питаш лекаря.
Аз също бях планово секцио. Лекарят ми ме попита избрала ли съм си дата. Аз естествено бях намислила няколко такива и избрахме заедно най- подходящата от медицинска гледна точка.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 301
термин "сексио" няма мили4ка  Rolling Eyes
моля да пишеш грамотно,а и подобен въпрос не е за форум,а за твоя си лекар Wink би трябвало ве4е да си по-запозната с материята
 Hug не се сърди,просто те поправям


 Peace Успех и здраво бебенце на финала


п.с. "секЦио"

# 5
  • Мнения: 344
термин "сексио" няма мили4ка  Rolling Eyes
моля да пишеш грамотно,а и подобен въпрос не е за форум,а за твоя си лекар Wink би трябвало ве4е да си по-запозната с материята
 Hug не се сърди,просто те поправям


 Peace Успех и здраво бебенце на финала


п.с. "секЦио"

И моето мнение е да се пита лекар  Peace

nevvy, съгласна съм с критиката за правопис, но мислиш ли, че е удачно да правиш забележка за това, при положение, че ти самата не пишеш правилно, а и използваш 4 вместо Ч?

И ти не се сърди, просто те поправям  Laughing

# 6
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Естествено,че ще пита лекаря си.За секцио без лекар не бях чувала.Пита тук,за да се ориентира кога горе долу да очаква.

# 7
  • Мнения: 344
Хах... добре! Бг-мамма знае най-добре кога лекаря на Маринела ще И направи секциото   Tired

# 8
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Ако няма проблем за теб или бебето лекаря който ще те оперира или в болницата в която ще ти се случи (ако е без избор на екип) ще ти предложат дата максимално близо до термина ти. Тя е около 7-10 дни преди него.
Няма нужда от нападки, я си представете ситуация един лекар я следи друг ще я оперира (както бях аз). Моята АГ ми връчи всички документи в момента в който влязох в 9-ти месец с думите "По мое мнение ще е до няколко дни няма да те отлагат", дадоха ми дата след 20 дни.

# 9
  • Мнения: 5 513
Секцио се прави 10 дни преди термина.В твоя случай 16.08 но понеже е събота може да е 15.08 или
18.08.А самата дата за секциото се определя от доктор в болницата ,ако не от лекаря ,който те следи.В началото или средата на 9 месец отиваш в болницата  с всички документи и ти описват датата.Включително и в журнала там.Ако раждането започне по -рано в документите които стоят в теб е описано ,че си секцио ипак щете отрежат.
Мене ,ако питаш тези неща вече започвай да ги изясняваш.Не се оставяй последния момент да те подхвърлят.Също имаш и час до който трябва да се явиш за секциото.
 

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт