Отговори
  • Мнения: 12
Здравейте! Имам две деца - на 13 и на 6. Става дума за голямата ми дъщеря. По стечение на обстоятелствата, тя преживя първите си седем години сред напрегната обстановка, недоразумения и скандали. Живяхме при бабата на вече бившия ми съпруг и сякаш някак несъзнателно у нея се затвърди грешен модел на поведение, че аз съм виновна за всичко, не заслужавам уважение и всичко се постига с крясъци и скандали. Вярно е, че сега расте, трябва емоционално да се откъсне от мен и да оформи своята личност, но през по-голямата част от времето е напрегната, отговаря нервно и почти се срива емоционално и пред малки предизвикателства и трудности. От 5 години живеем отделно от баща им, сами сме и няма "дразнители"; нещо, което да създава напрежение. Търсихме една детска психоложка, тя "успя" само да я разстрои, да говори пред нея за моите проблеми с баща й и нямаше ефект. Според мен, тя няма една вътрешна увереност, която би й позволила да се изправи и да се бори с предизвикателствата. Не споделя с мен какво я тревожи и изживява вътрешно напрежението. Кой детски психолог бихте препоръчали в София, сърцат човек, който би помогнал. Предварително благодаря!

# 1
  • Мнения: 630
Анет Маринова

# 2
  • София
  • Мнения: 17 301
Ние сме работили с Ани Коцева и съм доволна, препоръча ми я приятелка, която беше доволна, аз от своя страна съм я препоръчвала поне на 2 други майки и никоя не се е оплакала.
Точно след развода ми се консултирах с нея за сина ми, само аз отидох да говоря, тя ми даде съвети и насоки и така и не се наложи след това да заведа детето, оказаха се достатъчно.

# 3
  • София
  • Мнения: 396
EllyBelly, здравей, аз препоръчвам Надежда Милева, в момента тя работи със сина ми. Проблемът е друг, но има резултат и промяна. Ако проявяваш интерес или имаш въпроси, питай. Може и на лични. Успех!

# 4
  • Мнения: 315
Ние сме работили с Ани Коцева и съм доволна, препоръча ми я приятелка, която беше доволна, аз от своя страна съм я препоръчвала поне на 2 други майки и никоя не се е оплакала.
Точно след развода ми се консултирах с нея за сина ми, само аз отидох да говоря, тя ми даде съвети и насоки и така и не се наложи след това да заведа детето, оказаха се достатъчно.

Аз лично не съм доволна от Ани Коцева, но предполагам, че на различните хора ще паснат различни психолози. Ани Коцева ми беше препоръчана от приятелка на майка ми, която се кълнеше в нея. При нас не се получи.
 След проведено проучване от моя страна ми беше препоръчана Надежда Милева за работа с детето  и съм очарована от нея. Работи с желание, обръща ни внимание и на двамата, след всеки 2 или 3 пъти с детето, се вижда с мен и обсъждаме извършената работа, възникнали въпроси и проблеми. Доколкото знам Надежда Милева работи с позитивна психотерапия и е доста активна в медиите. Аз редовно чета нейни статии, които ме убеждават, че съм направила правилния избор.

https://nadejdamileva.alle.bg/

Общи условия

Активация на акаунт