Как се забременява ?

  • 8 934
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 565
Здравейте, и аз като начинаеща в това искам съвети как най-лесно се забременява.Правя опити от близо месец и се страхувам ,че след секс всичко ще изтече и няма да се получи.Обикновено след секс не бързам да ставам ,но все пак? Може ли след около 20-30 мин. да се ходи до тоалетна или всичко ще изтече.Все още няма нищо ,а много искам.

# 1
  • София
  • Мнения: 38 515
Отиди в темата "Искам бебе".
Там ще ти покажат как да си изчислиш овулацията.
Реално имаш шанс да забременееш около 3-4-5 дни в месеца и тогава има смисъл да се лежи.

# 2
  • Мнения: 417
Здравей- ще споделя какво ми каза док да направим когато  му казах че искаме да имаме бебче. Посъветва ни при секс аз да съм отдолу по груб а моя мм отгоре. След като той свърши да не бърза да го вади ами малко да изчака. След това аз да остана в легнало положение поне 15-20 мин ако искам със свити крака в колената или просто да лежа - както ми е по удобно. След това като стана да отида до тоалетна но да не се мия а ми малко по късно да го направя. При точно това посещение се оказа и че съм в овулация и каза вечерта да пийна чашка бяло винце да ни дойде романтиката и да се отдадем на секс   Mr. Green Факт е че се получи буквално веднага - още същата вечер създадохме нашето малко съкровище.  Heart Eyes Дано да съм била полезна  и скоро и при вас нещата да се случат Simple Smile

# 3
  • Мнения: 306
Здравейте, и аз като начинаеща в това искам съвети как най-лесно се забременява.Правя опити от близо месец и се страхувам ,че след секс всичко ще изтече и няма да се получи.Обикновено след секс не бързам да ставам ,но все пак? Може ли след около 20-30 мин. да се ходи до тоалетна или всичко ще изтече.Все още няма нищо ,а много искам.


Първото и най-важно нещо е да си спокойна,да нямаш проблеми в работата или в къщи.
В никакъв случай обаче не се вманиачавай и не мисли за това постоянно или  докато правите секс.Просто се отдай на удоволствието.
Ние пробвахме 3,4 месеца и нищо.После си викам квото стане и като се отпуснах и спрях да мисля - стана. Simple Smile
Бъди спокойна -  ще стане когато му дойде времето. Бог си знае работата. Успех   bouquet

# 4
  • Мнения: 6 764
Спокойно, то "всичко" винаги изтича. Необходим е само един добър плувец Wink Следи кога си в О и действайте. 15-20 мин. да полежиш са достатъчни, от опит да споделя, изчакай с взимането на душ след това. Успех!

# 5
  • Мнения: 6 365
При абсолютно неспазване на съветите за лежане и подобни, плюс секс извън всякакви логични дати за овулация, вече имам две, така че ако е тръгнало да става, ще стане рано или късно. Само не трябва да се очаква, че винаги ще стане на първия месец. До 4 месеца се смята за кратичък срок.

# 6
  • София !
  • Мнения: 1 240
Моя съвет също е, да си по спокойна и да не очакваш, че от първия път ще стане .
Не се вманиачавай и не го превръщай във фикс идея . Рано или късно ще стане   bouquet !

Иначе зверчето ми  Laughing е, на 1,5г. и стана така - без свършване в мен, без лежане и т.н. . От един контакт в месеца се получи, без да е, планувано !
Преди няколко месеца имах още една бременност (която за съжаление, приключи бързо  Sad .. ) . По същия начин се получи - без свършване в мен, без лежане и т.н. от един контакт в месеца .

Пиша ти тези неща, за да ти кажа, че когато е, писано да стане нещо, то рано или късно става !

Спокойно и успех, дано скоро ни се похвалиш с радостна новина  Hug !

# 7
  • Мнения: 60
Аз много съм си напатила и затова ще си позволя да дам съвет: щом искаш дете иди първо на обстоен гинекологичен  преглед, така ще си почти сигурна, че нямаш проблеми с зачеването и износването или поне, че матката, тръбите и яйчниците са в ''добра форма''. А и там също ще получиш много съвети и отговори на нещата, които не са ти ясни. Пожелавам ти късмет и дано скоро видиш 2-те чертички   bouquet

# 8
  • Мнения: 48
Пожелавам успех на всички! Аз се напатих много и мисля вече да се включа в инициативата "Искам бебе", която подкрепя двойките с репродуктивни проблеми вече повече от 7 години. Ако някоя от вас иска да прочете повече, тук има информация http://---shortener1---9p3N3I

Общи условия

Активация на акаунт