Violetta-Виолета+една мечта,една песен.- Тема 20

  • 43 163
  • 710
  •   1
Отговори
  • Мнения: 346
                                    Добре дошли в темата за тийн-сериала по Дисни Ченъл - Виолета
                                                
                                                                        Предишни теми

                                            
                                            
                                            
                                            


                                                                               Първи сезон:
               Виолета, заедно с баща си Херман, се връщат в родния си град, Буенос Айрес, след като   живеят в Испания от няколко години. Виолета има страст към музиката, танцуването и пеенето.     Херман не иска Виолета да пее след като нейната майка, Мариа, известна певица, загива при        злопоука по време на турнето й, когато Виолета е само на 5 годишна възраст. С помощта на Анджи, гувернантката на Виолета и тайната й леля, тя е приета в Студио 21. Там тя среща първата си любов, запознава се с нови приятели, създава си враг и продължава да изгражда своя музикален талант до финала на шоуто в края на годината.

 
                                              

                                                                           Втори сезон:
След като Томас се връща в Испания, Виолета започва връзка с Леон, но Диего (нов герой) прави всичко възможно, за да ги раздели. Херман винаги защитава Виолета, но сега е по-толерантен към нея. Франческа се запознава с Марко, който се влюбва в нея. Джейд наема шпионин, който да раздели Анджи и Герман


                                                

                                                                             Трети сезон:
След като свършва учебната година ! Учениците от студио On beat отиват на турне из Европа и после се връщат за да учат за последна година ! Грегорио един от учителите ще направи ново студио в което ще раздели учениците на 2 ! Клемент/Алехандро е нает от Джейд за шпионин , а новото момиче Гери ще се влюби в Леон и ще се опита да ги раздели с Виолета !



                                                  

                              Гледайте "Виолета" всеки делничен ден от 18:00 часа и  от 14:20ч. само по Дисни Ченъл.

                                                  
                                                  
                                                  
                                                  
                                                  
                                                  
                                                  
                                                  
                                                  
                                                  
                                                  
                                                  
 
                                        Приятни мигове в нашата темичка

# 1
  • Мнения: 86
Честита ни нова тема! Simple Smile

# 2
  • Мнения: 346
Честита ни нова тема  Grinning Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 94
Честита нова тема !!! Аз отдавна не съм влизала, но имахме гости за седмица.До преди малко изчетох десетина страници от темата

# 4
  • Мнения: 528
Гласувах за Encender nuestra luz (номер 1), Aprendi a decir adios (номер 2) и Rescata mi corazon (номер 3). Ако имаше и четвърта опция, щях да избера и En gira. Другите песни не ги харесвам. :Д

Още в предната тема два пъти предложих именно тази анкета, радвам се, че стея  сложили. Simple Smile)
'
Туиткамът беше страхотен!!! Лодо пя Aprendi a decir adios, Ру и припяваше, после той пя малко от Rescata mi corazon. И Алба се появи, много исках да пеят Encender nuestra luz, но друг път явно ще е.

# 5
  • Мнения: 129
Честита нова тема. Simple Smile
Аз изпуснах туиткама, голям карък съм. ;д Нищо, ще има още туиткамове. Simple Smile)

# 6
  • София
  • Мнения: 524
Честита нова тема.
Аз гласувах за Supercreativa, Encender nuestra luz и Ser quien soy.  Peace

О, аз почти не успях да гледам туиткама, забиваше, звук нямаше. После картината изчезна. Абе измъчих се. Peace

# 7
  • Мнения: 86
Аз гласувах за Supercreativa и Amor en el Aire.
Гледах туиткама за около пет минути и тъкмо да се загледам ми излиза офлайн.. smile3516 smile3512
Grinning

# 8
  • Мнения: 116
Честита нова тема,можеше да има повече снимки на каста,а не само на Мартина,но нищо.  Peace
Аз гласувах за Aprendi a decir adios,защото ми харесва страшно много като цяло песента.Лодо има доста силен и висок глас и напълно съвпада с аранжимента на песента. Peace
Втората песен е Amor en el aire.От песните на момчетата ще е тази.Много нежна песен,а Хорхе има изчистен глас.Добре му седи и на него песента.
Иии като трети избор ми е En gira,тя е общата песен и мисля,че е една от представляващите песни на сезона.
Туиткама ми много запецваше.
Да се опитаме поне в тази тема без спорове,заплашителни глупости и т.н.Всеки с мнението си,точка.

# 9
  • Мнения: 562
Честита нова тема на всички !  Simple Smile Simple Smile

# 10
  • Мнения: 18
Честита нова тема и от мен!  Wink Аз гласувах за Supercreativa, Encender Nuestra Luz и En Gira.  Heart Eyes Supercreativa най-много ме радва за този сезон, но и другите са много хубави, макар че очаквах повече от някои песни.  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 147
Аз ви казвам че за последно пиша в тази тема.Понеже според Мартин съм малка лигла.Както и преди съм казвала това че харесвам Леонета и най-много Тини-НЕ МЕ ПРАВИ МАЛКА  Wink Така че приятни мигове тук,с някои си пишем и във фб така че Simple Smile

# 12
  • Мнения: 86
Аз ви казвам че за последно пиша в тази тема.Понеже според Мартин съм малка лигла.Както и преди съм казвала това че харесвам Леонета и най-много Тини-НЕ МЕ ПРАВИ МАЛКА  Wink Така че приятни мигове тук,с някои си пишем и във фб така че Simple Smile
Недей така де, вече приключихме безсмисления спор, стига толкова.

# 13
  • Мнения: 147
Няма значение.Щом съм "малка пикла" зареди това че харесвам главната двойка и главната актриса.И че предпочитам техните моменти.Явно така се очертава ...

# 14
  • Мнения: 562
Иви стига ! Писнаха ми тези спорове ! Всеки да свикне и да приеме мнението на останалите ! И аз харесвам Леонета най-много , но не съм малка лигла , но не се сърдя , че това Мартин го е казал ! Всеки си има мнение ! Да спрем вече ! Не ви ли писна ? Защото на мен да !   Peace

Общи условия

Активация на акаунт