Къде да отседнем в Родопите и какво трябва да се види непременно - 4

  • 108 681
  • 767
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 860
tky , къде отседнахте в Огняново?Доволни ли сте...

бяхме в Оазис - 2 нощувки . Доволна съм от базата - ново , чисто , всичко работи дори и само за 1 ползващ. Слабото място е ресторанта -закуската бе по избор от 3 менюта - сандвичи с шунка и кашкавал , мекици , пържени филийки добре приготвени -така че и към закуската нямам забележки но за вечерята ......ако не бях платила предварително не бих повторила .Минах да видя Елеганс - там искахме първоначално да отидем но нямаше места за събота - не знам нищо за хотела , с едно изключение - усилено се достроява разширението на хотела ...и понеже работя в строителството си представям шума и праха ....

# 346
  • Мнения: 2
Здравейте,


Можете ли да ми кажете някое сравнително спокойно хотелче или къща за гости, вила на не повече от 100тина км от Пловдив, като изискване само ако може да имат външен басейн.
Благодаря

# 347
  • софия
  • Мнения: 757
Някой отсядал ли е в Александрови къщи в Златоград-питам по- конкретно за външния басейн...цените в ресторанта..
Благодаря!

# 348
  • София
  • Мнения: 728
Здравейте,
след морето планираме петдневен престой в Пампорово, с две малки деца сме - на 6 и на 3.5 г.
Който познава района - можете ли да ми препоръчате леки маршрутчета за разходка, така че и децата да повървяват? Миналата година се качихме на Снежанка и това беше, малкото беше много малко  Laughing Сега ми се иска да се разходим, може и с кола да отидем, но някъде, където ще успеем да се върнем до обяд /малкото дете спи наобед/, например сещам се за Широка лъка и с това въображението ми се изчерпва  Laughing Колко са далеч Чудните мостове например? Много ще съм благодарна за всякакви коментари  Grinning

# 349
  • Варна
  • Мнения: 375
Веднага се сетих за екопътека Невястата.Намира се на пътя между Пампорово и Смолян.Точно там има стена за катерене и някакъв храм.Много лек и приятен преход,особено като ще сте с две малки деца.

# 350
  • София
  • Мнения: 728
Мимито, супер, такова нещо ни трябва. Би ли дала малко повече подробности, в смисъл като как да стигнем до екопътеката  Laughing

# 351
  • София
  • Мнения: 544
Момичета , някоя от вас щеше да ходи в с. Ягодина с ваучер за хотел "Мурсал " , дайте инфо как е там , как е хотела , храната , обслужването , защото аз заминавам на 06.07.?

# 352
  • Варна
  • Мнения: 375
Мимито, супер, такова нещо ни трябва. Би ли дала малко повече подробности, в смисъл като как да стигнем до екопътеката  Laughing
Самата пътека започва точно зад арката на храма,над паркинга,има обозначения.По време на прехода има табели с информация за растителни и животински видове,които се срещат в района.За децата ще е много интересно.Весело изкарване!

# 353
  • София
  • Мнения: 728
Много ти благодаря  Grinning
ако се сетиш и за друго място - събирам още предложения, 5 дни ще трябва да оползотворяваме  Laughing

# 354
  • Мнения: 733
Мимито, супер, такова нещо ни трябва. Би ли дала малко повече подробности, в смисъл като как да стигнем до екопътеката  Laughing
Самата пътека започва точно зад арката на храма,над паркинга,има обозначения.По време на прехода има табели с информация за растителни и животински видове,които се срещат в района.За децата ще е много интересно.Весело изкарване!

А полегато ли е, то все пак е изкачване, но... И скална ли е пътеката или сред гора? Извинявай за разпитването, но като ти увиснат на врата... трябва да сме подготвени.... Crossing Arms

# 355
  • Мнения: 813
Много ти благодаря  Grinning
ако се сетиш и за друго място - събирам още предложения, 5 дни ще трябва да оползотворяваме  Laughing

Обсерваторията в Рожен ( пътьом може да се отбиете в с. Момчиловци), Разходка в Смолян с посещение на планетариума и Смолянските езера, Широка лъка - музея и старата църква...Чудните мостове, но си исдват далечко - около 40-50 мин. в едната посока.

# 356
  • Варна
  • Мнения: 375
Пътеката е сред гората,много плавна и приятна,на места е подсигурена с парапети.Стига се до една беседка и детска площадка.После продължава по скалите.Има няколко панорамни площадки.

# 357
  • Мнения: 3 284
Момичета , някоя от вас щеше да ходи в с. Ягодина с ваучер за хотел "Мурсал " , дайте инфо как е там , как е хотела , храната , обслужването , защото аз заминавам на 06.07.?
Ние се завърнахме преди малко от там.Мога да кажа че съм очарована.Хотела е на 1 км от селото в нищото /точно такова търсех/точно до пътеката за Орлово око.Настаниха ни веднага.Много мили домакини.Чистота.страхотна гледка.Храната............мога да кажа че сме обиколили почти всичките Родопи /винаги има какво да видиш/но по вкусна храна не съм яла.Мислих че след като сме с ваучер ще е нещо за отбий номер.На закуска си избираш./по 2бр/мекици-уникални.пържени филии и палачинки-божествени със сладко /домашно от боровинки или горски ягоди/или сирене.който си избере прясно мляко ще пие прясно издоено мляко.Първата вечер имахме избор между пилешка пържола /съответно зелева салата/ или пилешка кавърма /шопска салата/ за десерт крем карамел или баклава.Втората вечер имаше банкет /можехме да се насладим на певица и гайдар/и избора за вечеря беше св.пържола .шопска салата и баклава и крем карамел.Престраших се и за изкачването на джипа до орлово око.Леле мале добре че имаше две малки душички че иначе щях да опищя света.На връщане слязохме по пътеката.Хич не е лоша и слязохме за 35 мин /със снимките и преди джипа/

# 358
  • София
  • Мнения: 544
mimi0585 радвам се ,че сте останали доволни . Аз също имах притеснения , че след като сме с ваучер ситуацията ще е " отбиване на номера " . Заминавам на 06.07 за Девин и на 08.07 за Ягодина . Ще пиша след това .
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 359
  • Мнения: 261

И от мен един глас за http://biliantsi.com/.Уникално място.Собственика на хотелчето всяка вечер питаше каква храна искаме да ни приготвят за другия ден.Единият ден поискахме родопски пататник-великолепен.Съвсем наблизо се намира и тур. информационен център-там ще ви упътят какво можете да правите -разходка по пътеките.може и с коне разходка.След селото се намира и Гераница-пътят свършва и нагоре е само за високи автомобили.Ние оставихме колата и по черният път вървяхме до там-разстоянието е само около 2 км.Децата не искаха да се прибираме от там.

Последна редакция: чт, 25 юни 2015, 11:29 от qvili

Общи условия

Активация на акаунт