Рибомунил - помощ за прием

  • 3 647
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 396
Отново го зареждат на БГ пазара и днес след като минахме при ЛЛ , защото дъщеря ми пак е с червено гърло , тя и много боледува ЛЛ ни изписа Рибомунил.каза да го почвам нищо , че била болна.питах и аптекарката , жената беше много любезна и всичко ми обясни(тя и ЛЛ ми го обясни де) и тя каза , че нямало проблем , че е болна.в нета чета различна информация , едни майки казват , че няма проблем да се дава на болно дете , други категорично казват  , че не се давало.
Някой давал ли го е и кое всъщност е вярно.

# 1
  • Мнения: 732
Аз преди години го давах на големия ми син( тогава беше 1-ва група ДГ) и освен по указаната схема го давах задалжително и когато се разболее,още в самото начало на болеста.Така ми го бяха изписали заради честите боледувания от градината.И в интерес на истината имаше страхотен ефект.Непременно ще взема и за малкия щом пак го има.

# 2
  • Мнения: 396
Благодаря ти за отговора, значи добре съм постъпила като съм го взела.утре на гладно ще  го почвам щом не ме е подвела ЛЛ

# 3
  • Мнения: 1
Да кажа и аз моето мнение за Рибомунила .... Много се радвам, че са го пуснали на пазара. Преди години дъщеричката ми боледуваше много често. Трябваше да започна работа и тръгна на ясла. Ако не беше този Рибомунил нямаше да мога да продължа да работя. Две поредни години го пиеше по 6 месеца  и не е боледувала изобщо. На третата година есента вече го бяха спрели на пазара и отидохме в болница с вирусна бронхомневмония. Сега вече сме големи и не боледуваме често, но ще го взема за малката и за таткото  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 396
tweety82 а давала ли си го , когато сте били болни?ние вече приехме единия 4 дневен прием , бяхме болни и за мое щастие няма никакви странични ефекти.

# 5
  • Мнения: 16
Момичета,да попитам за 10годишно дете прахчета или таблетки Рибомунил newsm78

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт