"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек-33 тема

  • 42 100
  • 743
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240

Актьори:





 





Кликнете върху снимката на актьора и ще получите повече информация за него!

Продуцентска къща: Ay Yapım
Сценаристи: Sema Ergenekon, Eylem Canpolat
Режисьор: Ahmet Katıksız
Музика: Toygar Işıklı
ТВ канал: ATV

1 сезон (13 епизода) - от 12.03.2014 год. до 18.06.2014 год.
2 сезон стартира на 03.09.2014 година с 14 епизод



Резюме:
Когато полицаят Йомер, чиято годеница се е самоубила, научава, че може тя да е била жертва на престъпление, той започва да гори от желание да научи истината. Сключва споразумение с държавата. Ще намери изгубените диаманти и в замяна на това ще научи кой е убиецът.
Елиф, която е загубила баща си при катастрофа, ще научи, че идеалният и баща всъщност е бил пропаднал мафиот, който се е занимавал с изпиране на мръсни пари. Сега тя е принудена да изкарва прехраната на семейството си и едновременно с това да изплаща дълг от 200 млн. долара за диамантите. И на всичко туй отгоре сестра й е в ръцете на лошите мъже.
Таййар, от когото са били откраднати диамантите, е решен да си ги върне обратно, дори и със цената на проливане на кръв.
Не само Таййар знае за съществуването на диамантите.
Всички тръгват по следите на ослепителния блясък, който заслепява очите.
В тази история някои ще станат роби на този блясък.
Други ще станат роби на любовта си, трети на тайните си.
Някои пък ще станат жертви на истината.
Ще има и такива, които ще робуват на амбициите си.
Превод: LiLiSy

Сериалът "Kara Para Aşk" в You Tube:
     
Сериалът "Kara Para Aşk" във facebook и twitter:
       
     
     
Сериалът "Kara Para Aşk" се излъчва всяка сряда от 20.00 часа по ATV.
Кликнете на логото на канала и изберете вашият линк!
           
     
Повече за сериала може да откриете тук:



     
Българските страници на Туба и Енгин във Facebook
 

     


     


     


     


     

Темите:

   
Родствени връзки в сериала:

   

                              
   

Добре дошли на всички фенове
на Туба, Енгин и целия актьорски състав!

Втори сезон ни завъртя във вихъра си с пълна сила!
Изненадите следват едва след друга...
Очакваме с нетърпение новите приключение на Елиф и Йомер в Рим!
Приятни минути в темата на всички, които следят проекта!  


 

# 1
  • Мнения: 5 138
Пу първа , отивам да пия за здравето на ЕА  Wink, а вие умната  Hug Hug Hug
Ринка  Heart Eyes Hug

# 2
  • Мнения: 10 240
За всички Ви малка разходка из Рим!
Благодаря за всичко, което споделяте в темата!






Какво ни показаха и подсказаха за 20 епизод?

1 трейлър:
https://www.youtube.com/watch?v=00ygEuqp2GU&list=UUQ3YBTfFqOelvIjk5TLXlfQ
2 трейлър: http://www.videoclip.bg/watch/393281_kara-para-ask-20-epizod-2-treilur-bg-sub

подсказка:
Йомер не може да понесе да остави Елиф сама в Рим и тръгва след нея.
Йомер: Момичето в онази кола...то е любовта на живота ми, началник. Няма да позволя да й се случи нещо лошо. Ще закрилям Елиф дори и отдалеч.
Нилюфер съжалява за много неща. Разказва част от тях на Аслъ.
Въпреки операцията Йомер и Елиф решават да си прекарат хубаво в Рим
Йомер: Да се позабавляваме...Сякаш сме дошли в Рим само  за да отпразнуваме рожден ден. Дори за няколко часа да е да се почувстваме като туристи. Какво ще кажеш?
Метин се опитва да убеди Нил.
Планът му е интересен.
Метин: Повярвай ми, хубава моя съпруго.Дори за секунда не се съмнявай в любовта ми. Ела с мен в Рим и там ще ти докажа.
Какво ще кажете за една обиколка на Рим от страна на Елиф и Йомер. В нейния край всичко между тях възкръсва.
Елиф: Йомер Демир... Ако не те познавах, щях да кажа, че още ревнуваш старото си гадже.
Йомер: Ти не си моето бивше гадже, Елиф

Благодаря на Варна за превода и!  smile3525

Последна редакция: нд, 12 окт 2014, 20:45 от rina-rina

# 3
  • Мнения: 2 229
Божеее,какви красоти натворила Ринка в темата Hug Чооок саолу!   bouquet  bouquet  bouquet
Чак и в Рим се разходихме Heart Eyes Дано се насладим на ашка в сряда,че много постни напоследък сериите откъм тая част ooooh! Аз си чакам търпеливо и с огромна надежда....дано не ми я попарят СЦ,нали едната отиде в Рим в петък-дано гледката на Вечния град пробуди романтиката в нея Praynig С ръце и крака се моля!Не ми се гледа чичо ти Бекир в болницата и пак погребения Crossing Arms

# 4
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Ринка  newsm51 благодаря  за новата тема  Hug

По всичко личи, че в Рим ще голям калабалък, да видим как ще се измъкнат нашите да се целуват край фонтаните.
Иначе смятам, че изненадата на Ел в трея е защото е видяла Нилю и Мето.

# 5
  • Мнения: 5 591
Ринка благодаря за новата тема.

Гласувах в анкетата като Хриси. Peace

Честит рожден ден на Енгин Акюрек!Да е жив и здрав и да има още много успешни проекти!


 

Последна редакция: нд, 12 окт 2014, 21:52 от лава

# 6
# 7
# 8
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
хайде и аз тук, Ринка ама ти 4ак в Рим ни заведе  Joy Joy непрекъснато ни изненадваш с нещи4ко, много благодаря  Hug

аз все още не съм гласувала, мисля 4е ще е Нил И Мето, но те защо ще се срещат в складове или там мазета или каквото ще да е това там  newsm78 когато могат да си се срещнат и в хотела например  newsm78 та затова ще се въздържа все още, да видим резюмето  Laughing

само едно не мога да си обясня  newsm78

Йомер е подготвен да замине за Рим още преди да го отстранят от служба,,,,след акто го отстраняват Сами му казва, 4е пак ще е с тях , но като цивилен...след това идва сцената на летището, Йо никой не го гони, той сам решава да не ходи в Рим , в следващия момент решава да отиде...добре де...преди да замине, като какъв щеше да я защитава, та сега ще я пази от дале4  newsm78 все едно някой му забранява да я пази  Thinking нещо не ми се навързват нещата  Crossing Arms
незнам дали се изразих ясно  ooooh!

# 9
  • Мнения: 1 875
Ринка,за новата Римска тема newsm51 newsm51 newsm51

# 10
  • Мнения: 10 030
Благодаря за новата тема, Ринка  Hug!



Да я изпълним с любов!  Hug

Благодаря за подсказката, трейлърите и преводите им!  newsm51

Приятни минути в темата!  Hug

# 11
  • Мнения: 13 302
...добре де...преди да замине, като какъв щеше да я защитава, та сега ще я пази от дале4  newsm78 все едно някой му забранява да я пази  Thinking нещо не ми се навързват нещата  Crossing Arms
незнам дали се изразих ясно  ooooh!

От снощи все гатанки задаваш, джанъм!  Hug Ами трябва да е по-далече да не се набива в очи най-вече на Мето. Щото Мето го познава и ченгетата това го знаят. Само дето не знаят, че Мето вече е запознат с тяхната операция и май предвижда да я ползва за своя изгода.  Thinking

# 12
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Меги  Hug значи, ако питаш мен въобще няма значение като какъв ще я пази Йо, важното е  да го прави.
Иначе така като го гледам  Thinking статута му е: временно отстранен и служебно и любовно  Grinning
Но поне за второто знаем че съвсем скоро ще го реабилитират  Joy

# 13
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
...добре де...преди да замине, като какъв щеше да я защитава, та сега ще я пази от дале4  newsm78 все едно някой му забранява да я пази  Thinking нещо не ми се навързват нещата  Crossing Arms
незнам дали се изразих ясно  ooooh!

От снощи все гатанки задаваш, джанъм!  Hug Ами трябва да е по-далече да не се набива в очи най-вече на Мето. Щото Мето го познава и ченгетата това го знаят. Само дето не знаят, че Мето вече е запознат с тяхната операция и май предвижда да я ползва за своя изгода.  Thinking

ами те такава съм си  Joy Joy Joy

ама ние това ве4е го знем, 4е отдале4 ще я наглежда, дали е полицай или не е, все отдале4 ще е...защо пак ни го натякват, като 4е ли са имали планове да я защитава от близо пък са се провалили  Thinking
абе ще видим в сряда, какви ще ми ги накъдрят....важното е ашка да е на лице, вси4ко друго ще им простя  Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy Хриси, за второто направо ме е страх да се радвам  hahaha hahaha hahaha

# 14
  • Разград
  • Мнения: 8 243

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт